Örgü Galeri

Ahududu Örgü Modeli Yapılışı

Ahududu Örgü Modeli Yapılışı

Bir başka videolu anlatımlı sayfamıza hoş geldiniz. Bu sayfamızda ahududu örgü modeli yapılışı ile birlikteyiz. Örgüde ahududu örneği nasıl yapılır bunu öğrenmeye çalışacağız. Uzun bir aradan sonra örgü yapılışları ile ilgili videolu anlatım sayfalarımıza  ahududu örgü örneğinin yapılışı ile devam ediyoruz.

Uzun zaman sonra dedik çünkü, son zamanlarda ağırlığı örgü modelleri galerilerine vermiştik. Bir taraftan eski galerileri sayfalarımızı yeniliyoruz. Bir taraftan da birbirinden güzel, yüzlerce örnekten oluşan yeni galeriler ile hizmetinizde olmaya çalışıyoruz. Galerili sayfalarımız oldukça fazla zamanımızı alıyor. Fakat sizlerden gelen olumlu tepkilerden sonra hepsine değdiğini düşünüyoruz.

Eğer aramıza yeni katılıyorsanız örgü modelleri ile ilgili bir kaç sayfamızı ziyaret ederek sizlere en güzel örnekleri buluşturmak için ne kadar titiz davrandığımızı anlayacağınızı tahmin ediyoruz. Bir sayfayı 20-30 modelle geçiştirmeden, konusunda en güzel modelleri özenle seçerek beğeninize sunuyoruz.

Galerili sayfalara yoğunlaşırken örgüye yeni başlayan değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için örgü yapılışı ile ilgili videolu sayfalarımızı biraz ihmal ettik. Ahududu örgü modelinin yapılışını öğreneceğimiz bu sayfamız ile örgüde kullanılan örneklerin yapımı hakkında bilgileri almaya devam edeceğiz. Diğer videolu sayfalarımız için “Videolu Anlatımlar” kategorisine uğramanız yeterli olacaktır.

Bu sayfamızdaki ahududu modeli yapılışı gibi örgüde kullanılan bir çok örneğin yapılışı ve örgü kazak yapımından yeni doğan bebek yeleği yapılışına, el örgüsü atkı nasıl örülür sorusunun cevabından parmaksız eldiven nasıl yapılır, örgü çanta nasıl örülür, telefon ve tablet kılıfı nasıl yapılır gibi yüzlerce videolu sayfalar ile örgü öğrenmeye devam ediyoruz.

Şimdi örgüde ahududu örneği nasıl yapılır bunu öğrenelim. Baştan sona açıklamalı ve videolu anlatım ile ahududu modeli nasıl örülür bu soruya cevap aramaya çalışalım.

Ahududu Örgü Modeli Yapılışı Video Anlatımlı

Bu seferki videolu sayfamızda örgüde kullanılan ahududu modelinin yapılışı hakkında bilgiler aldık. Örgüde ahududu örneği nasıl yapılır sorusuna cevap bulmaya çalıştık. Ahududu örgü örneği yapılışı bakımından çok da zor bir model değildir. İster tecrübeli ister yeni başlayanlar tarafından kolaylıkla yapılabilen bir örnektir.

Özellikle örgü kazaklarda, hırkalarda, yeleklerde çok güzel duran ahududu örgü modeli görünüşü itibari ile de çok şık bir modeldir. Siz ne düşünüyorsunuz? Ahududu örgü örneğinin yapılışı ve görünüşü size göre nasıl? Biz çok beğendik. Sade, klasik model sevenler tarafından ahududu modeli pek sevilmeyebilir. Görünüşü biraz abartılı gibi gelebilir. Ahududu örneğinin görünüşü size göre nasıl? Sizin tarzınıza uyar mı? Yoksa siz de sade tasarımlardan mı hoşlanıyorsunuz? Her türlü yorumlarınızı bekliyoruz.

Örgüye yeni başlayanların kolaylıkla yapabileceği bir örnek oluşu nedeniyle de daha mutlu oluyoruz. Ahududu modeli yapılışı için ters ve düz örgü yani en kolay örgü örnekleri kullanılmaktadır. Bu ise bu modelin yapımı için artı kolaylık sağlamaktadır. Zaten videoda izlediğimiz gibi örgüde ahududu örneği yapımı oldukça basit ve pratiktir.

Anlatımlı, Ahududu Örneği Nasıl Yapılır Öğrendik Mi?

Evet örgü sever hanımlar, videolu anlatımlı örgü yapılışı ile ilgili bilgileri aldığımız bir başka sayfanın daha sonuna geliyoruz. Bu sayfamızda ahududu örgü modeli nasıl örülür sorusuna cevap aramaya çalıştık. Aradıklarınızı bulabildiniz mi? Anlatımlı şekilde ahududu örneği nasıl örülür? bunu öğrendik mi? Ahududu örneğinin yapılışı bakımından size de kolay geldi mi? Bu örneği sizler de yapabilir misiniz?

örgüde ahududu örneği nasıl yapılırBu modelin yapılışı veya her hangi bir konu hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Sadece ahududu örgü modelinin yapılışı ile değil örgüde kullanılan yüzlerce örneğin yapılışı ile birlikte olduğumuz diğer videolu anlatımlı sayfalarımızı da ziyaret etmeyi unutmayın.

Örgüye yeni başlayan veya örgü öğrenmek istiyorum diyen bütün örgü sever ziyaretçilerimiz için elimizden geldiği kadar öğretici ve yararlı sayfalar hazırlamaya gayret gösteriyoruz. Diğer videolu anlatım sayfalarımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı da bu işi zevkle yapıyoruz. Umarız bu sayfamızda da aradıklarınızı bulabildiniz!

Örgü işinde ahududu modeli nasıl yapılır bunu öğrendiğinizi ümit ediyoruz. İlerleyen zamanlarda ahududu örneği ile yapılan birbirinden güzel örgü modelleri galerisi ile birlikte olmayı ümit ediyoruz. Örgü yapılışları sayfalarına da ahududu örneği ile bebek yeleği yapımı veya ahududu örgü örneği ile örülen kazak, yelek, hırka gibi kıyafetlerin yapılışı ile ilgili bilgileri aldığımız bir videolu sayfa eklemeyi düşünüyoruz. Ufak çaplı bir kaç örneğe yer verelim. Geniş kapsamlı bir galeri için bizi takip etmeye devam edin!

[ngg src=”galleries” ids=”77″ display=”basic_thumbnail”]

Ahududu Örgü Örneği İle Örülen Bir Kaç Örnek

Sırası gelmişken ahududu örgü modelinin yapılışını öğrendik. Peki bütün olarak ahududu örgü örneği nasıl görünür? Bu örnek ile örülen bir kaç kıyafet inceleyelim istedik. Aslında bizim galerilerimiz bu kadar dar kapsamlı değil fakat şimdilik bir kaç örneğe göz atalım. İlerleyen dönemlerde sadece ahududu modeli ile örülen, diğer örgü modelleri galerileri gibi yüzlerce örnekten oluşan bir galerili sayfa hazırlarız.Bir kaç örneği inceleyelim;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.