Örgü Galeri

Anne-Kız, Anne-Erkek Çocuk ve Anne-Bebek Örgü Seti Modelleri

Anne-Kız, Anne-Erkek Çocuk ve Anne-Bebek Örgü Seti Modelleri

Anne ile çocuğunun aynı desenli, aynı renk ve aynı modelde örgü giyimi çok hoş duruyor.

Özel günlerde giyilecek Anne-Kız Örgü Modelleri, Anne-Erkek Çocuk Örgü Modelleri ve Anne-Bebek örgü giyim modelleri ile gerçekten çok ilgi toplayacaksınız.

Bu yazımızdaki galerilerde daha çok anne- çocuk örgü bere  modellerine yer verdik.

Ancak anne- çocuk ajurlu giyim modelleri,  anne- çocuk örgü çorap modelleri, anne- çocuk örgü boyunluk modelleri, anne- çocuk örgü yelek modelleri, anne- çocuk örgü kazak modelleri, anne- çocuk örgü saç bandı modelleri ile de karşınızdayız.

Kızınızın veya oğlunuzun doğum gününde veya başka her hangi bir özel günde birlikte giyeceğiniz anne çocuk kombini giyim modelleri ile harika olacaksınız.

anne- çocuk örgü  giyim modelleri sadece giyim olmaktan çok anne ile çocuk arasında bir bağ oluşturacak, çocuğunuzun empati duygusunun gelişmesine yardımcı olacaktır.

Park gezmelerinde spor yaparken veya birlikte herhangi bir etkinlikte anne ile çocuk örgü takımı modelleri vazgeçilmez örgü giyim modelleri arasında önde gelmektedir.

Ayrıca anne çocuk örgü giyim modellerini yaparken özellikle zevk alacaksınız. Anne çocuk örgü modellerinden hangisini seçerseniz seçin her saniyesi dolu dolu geçecektir.

Anne ile çocuğun uyumlu giyimi için giyim takımı modelleri yazımızda dikkat edilecek bir konu da ikisini de aynı örgü giyim modellerini aynı anda giymesinin vereceği haz duygusudur.

Yani anne ile çocuk aynı anda aynı örgü modelini giydiğinde hem kendileri hem de çevresindekiler için çok güzel duygular uyandırıyor.

Özellikle Anne-Bebek Örgü Seti Modelleri ve Anne- Kız Çocuğu Örgü Seti Modelleri daha çok ilgi topluyor.

Erkek çocuklarda ise Baba-Erkek Çocuk Örgü Seti Modelleri daha şık oluyor.

Bu tür örgü giyim modellerinde iplerin ve örme modellerinin önemi de büyük. Yani çocuk tenine uygun yumuşak, pamuklu örgü iplerinin kullanılmasına dikkat etmelisiniz.

Sizler de bu yazımızda yer alan anne çocuk örgü takımı modelini beğendiyseniz, yine sitemizde kazak nasıl örülür?, Bere Nasıl Örülür? vb. yazılarımıza bakarak aynısını kendiniz ve çocuğunuz için örebilirsiniz.

Hem böylece son derece kaliteli örgü modelleri sahibi olursunuz, hem de daha ucuz örgü modelleri sahibi olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.