Örgü Galeri

Badem Örgü Modeli Yapılışı

Badem Örgü Modeli Yapılışı

Örgü tekniklerinin yapılışlarını öğrenmeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda badem örgü modeli yapılışı ile birlikteyiz. Örgüde badem modeli yapılışı ile ilgili bilgileri her zaman olduğu gibi yine video anlatımlı olarak öğrenmeye çalışacağız.

Badem modeli yapımı için Youtube’da Mevlüde’nin Örgü Dünyası Kanalı’ndan yardım alacağız. Mevlüde Hanım badem örgü örneği yapılışı için bilmemiz gerekenleri güzel bir anlatım ile bizlere anlatmış. Mevlüde Hanım’a bu yararlı videosu için teşekkür ediyoruz.

Badem örneğinin yapılışını izleyeceğiz. Fakat badem modeli nerelerde kullanılır bu konu üzerinde bir kaç şey söyleyelim. Görünüş olarak çok şık duran badem örgü örneği yazlık ve kışlık örgü yeleklerde çok güzel duran bir örnektir. Yeleklerin yanı sıra örgü hırka yapımında, şallarda, örgü panço yapımı için bu badem modelinden yararlanabilirsiniz.

Adından da anlaşılacağı gibi görünüşü bademi andırıyor. Yaprak örgü modelinin bir değişik versiyonu da diyebiliriz. Desenli örgü modellerinden hoşlananlar için güzel bir örnek olan badem örneğinin yapılışını izlemeye geçelim mi? Örgüde badem modeli nasıl yapılır öğrenelim mi?

O zaman sizi Mevlüde Hanım’ın videolu anlatımı ile baş başa bırakalım. Badem örgü modeli yapımı hakkında bilgileri alalım. Örgüde kullanılan bir başka örneğin yapılışını öğrenelim. Örgüde badem örneği nasıl yapılır izleyerek öğrenelim.

Badem Örgü Modeli Yapılışı – Video Anlatımlı

Örgü yapılışları hakkında bilgileri öğrenmeye tüm hızımız ile devam ediyoruz. Bir taraftan birbirinden güzel örgü modelleri ile birlikte oluyoruz. Bir taraftan badem örgü modelinin yapılışı hakkında bilgileri aldığımız bu sayfamız gibi örgü yapılışını öğreniyoruz.

El örgüsü hırka, kazak, yelek, bebek örgülerinin yapımından, örgüde kullanılan örneklerin yapılış aşamalarını tek tek öğreniyoruz. Video anlatımlı tüm sayfalarımıza “Videolu Anlatımlar” kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu hatırlatmayı yaptıktan sonra şimdi badem modeli hakkındaki yorumlarımıza geçebiliriz.

Mevlüde Hanım’a “badem örgü modeli yapılışı” isimli videosu için tekrar teşekkür ediyoruz. Umarız siz de bu sayfamızda aradıklarınızı bulabildiniz. Örgü badem modeli yapımı ile ilgili bilgileri aldınız. Örgü badem modeli nasıl yapılır? Örgüde badem örneği yapılışı nasıl olur? bu gibi soruların cevaplarını bulabildiniz mi? Görünümü ile ilgili de düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Örgüde Badem Modeli Yapılışı Kolay Mı?

Badem modelinin yapılışını izledik. Görünümünü gördük. Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Bu modeli beğendiniz mi? Yapılışı bakımından size göre nasıl geldi? Badem örgü örneğinin yapımı kolay mı, zor mu? Peki ya görünümü? Görünüşü sizin tarzınıza hitap ediyor mu?

Siz de badem modeli ile bir örgü örebilir misiniz? Badem örgü örneği ile bir bayan yeleği ile sevdiğiniz arkadaşınıza güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Tam mevsimine girdiğimiz şu günlerde badem modeli ile bir örgü şal yapabilirsiniz.

Ya da bebek örgüleri için model arayanlara badem örneği harika bir seçim olabilir. Ne dersiniz? Bebek yeleği, bebek veya çocuk hırkası yada bebek kazakları için badem örneğinden başka model aramaya gerek yok. Bu gibi bebek örgüleri için badem örgü örneği ile çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Eğer bu model ile bir örgü örerseniz, bittikten sonra bizimle paylaşmayı unutmayın. Bizler de hem burada hem de sosyal medya hesaplarımızda diğer örgü sever ziyaretçilerimiz ile sizin el emeği göz nuru ile ördüğünüz örgüleri paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamızı beğenin, Twitter’dan bizi takip edin, siz de gün geçtikçe büyüyen örgü galeri ailesinin bir parçası olun!

Umarız bu sayfadan badem örgü modelinin yapımı ile ilgili bilgileri aldınız. Örgüde badem örneği nasıl yapılır? bu sorunun cevabını bulabildiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.