Bayan Örgü Askılı Bluz Modelleri ve Modası

Her zaman askılı ajurlu örgü bluz modellerine  gelince iç çatışma yaşarız.

Örme soğuk havalar içindir. İnsanları sıcak tutmak içindir. Böylece, örme bir bluz her zaman bana bir tuhaf gelse de aşağıdaki Örgü Askılı Bluz Modelleri resimlerini görünce yanıldığımızı anlayacaksınız.

En Güzel Trend  Askılı Örgü Bluz Modelleri ve Resimleri

Daha önce  bir sürü el örgüsü işi bluz modelleri gördüm ve kafama takıldıklarını itiraf etmeliyim. Aslında, böyle bir etki yarattılar ki, birini denemeye karar verdim.

Belki sadece şanslıyız, ya da belki örgü işi yaparken etraftakiler bana gülümsedi, çünkü bu şimdiye kadar tasarladığım en hızlı ve en kolay kalıptı.

Pembe, tek parça streç örgü giysi şeklinde, pembe, yazlık ve pembeden bahsettim mi?

Bu hızlı örgü yumuşak bir pamuk karışımı ipliğinden yapılır, yuvarlakları kolluklara örür ve düz bir şekilde toplanmış tatlı bir boyun, belli bir bel ve tek kroşe ile işlenmiş şekilli kayışlar içerir. Vücut bir kaşkorse için uzun örülmüş, kolluklar yüksektir ve kayışlar cömerttir, hepsi de iç çamaşırını gözlerden uzak tutmanın yararıdır.

Farklı bir görünüm Seksi Askılı Örgü Bluz Modelleri için, rengarenk ve delikli transparan bluz modellerinden birini seçebilirsiniz.

Kol deliği artışları ve azalmaları için, kaldırılmış artışlar  yansıtılmış azalmalar bitirme kolaylığı için  bir kenarda çalışmayı öneririm. Gösterilen kaşkorse işin kenarlarını biçimlendirmeyi denedim ve bir kenar dikişi olmadan kenarları düzgünce örmenin çok zor olduğunu gördüm.
Üst kısım iki ayrı parçada örüldüğü için, örme ve montaj özel montaj sağlar. Bu, bir başkası için tasarlandıysa, uygun bir oturumu sağlamak için uygun kişi bulundurmak kullanışlı olabilir. Ek olarak, elastik göğüs bandı rahatça oturmasını sağlar!

Bu Askılı Bluz Modellerinde  amaç, mümkün olduğu kadar çok gevşek ipliğin uyumlu bir şekilde kullanılması; bu nedenle, büyük miktarda aynı renkli ipliğin gerekli olduğu tek bölümler dikey şeritler, yivli kısımlar ve yakadır. Ekose oluşturan yatay çizgiler çok küçük miktarlarda işlenebilir. Yarı-rasgele  tüm yatay çizgilerin çalışacağı geniş bir top oluşturmak için uçtan uca birçok renk ve dokudan oluşan çok sayıda iplik tutturmayı deneyin.

Askılı Bluz Modelleri üst, alttan yukarıya tek parça halinde önden ve arkadan kolçak şekillendirmelere bölünmüş ve ayrı ayrı işlenmiştir. Ön ve arka kısmı ön kısımlarla birlikte çalışır.

Ön cepler, kol kenarları ve yaka toplanır ve sonra örülür. Son işlemden sonra isterseniz bir ön fermuar yerine dikilir.
Yaz mevsimini ve sahile gitmeyi seviyorum. Ben de plajda örmeyi seviyorum, bu yüzden her zaman sahile uygun bir iplik içinde taşınabilir bir proje düşünmeye çalışıyorum.

Arkadaşlar  yazlık örgü bluz modelleri gibi bir şey tasarlamak isteyip istemediğimi kendinize sorduğunuzda, pastel örgü renklerini seviyorum. Pastel tonlarda  iplik çıktığından beri, onunla oynuyordum. Bir tişört, kadın kıyafeti ve işlevsel bir şeyler yapmaya karar veryoruz, rahatça bir gece geçirmek için bir tutam inci ya da bir çift kot pantolonla ofise takılabilir. Ayrıca tasarımın plajda arkadaşlarımla sohbet ederken örebileceğim bir şey olmasını istedim.

Bakımlı bir bayan olduğunuzda, seksi, hoş ve alta sütyen giymek için izin veren yazlık örgü bluz modelleri bulmak her zaman kolay değildir.

Ben ve arkadaşlarımın tam anlamıyla arkadaşlarının kasabada giyebileceği çok yönlü bir ılık hava tepesi tasarlamak istedim.

Bu üst sargıdır, böylece boyut ve uyum için kolayca ayarlanabilir ve her zaman bir artı olan sıcak pembedir!

Broşlar da bu sezon çok şık, bu yüzden bir düğme kapatma yerine, arkasını bir kelebek broşuyla tutturmayı seçtim.

Hepsinden iyisi, mükemmel uyum.
Dikkat etmeliyim: bu bir üst değil, korse değil. Çok sıkı bir şekilde sıkılmak zorunda değil ya da uzayacak ve dikişlerdeki boşluklar onu görecek.

Şimdi, festival sezonunu başlatmak için tam zamanında, bu modeli sizinle paylaşıyorum. Deseni görüntülemek için aşağıdaki resimlere bakın ve düşüncelerinizi bildirmek için bir yorum bırakın!

Seksi Moda Güzel Askılı Örgü Bluz Modelleri Galerisi

İlginizi Çekebilir?

kenarları-çiçek-süslü Bayan Yazlık Askılı Örgü Bluz Modelleri

Yazlık Bayan Askılı Örgü Bluz Modelleri ve Modası

Bir başka birbirinden güzel örgü askılı bluz modelleri ile dolu galerili sayfamız ile beraberiz değerli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.