el örgü bayan atkı modelleri galerisi
el örgü bayan atkı modelleri galerisi

Bayan Örgü Atkı Modelleri

El örgüsü atkı modelleri ve yapılışı sayfalarımıza şimdi de bayan örgü atkı modelleri galerisi ile devam ediyoruz. Tamamı örgü bayan atkı modelleri ile karşınızdayız. Bayan atkı modelleri örgü kategorisinde olmazsa olmaz ürünlerden birisidir. Siz zaten bunu biliyorsunuz.

Örgü galeri ailesi olarak bizler de atkı modelleri ve yapılışı hakkında bilgileri aldığımız video anlatımlı sayfalara kadın, erkek, yaşlı, genç demeden her yaş grubuna hitap eden ve en güzel atkı modellerinin yer aldığı sayfalarımıza her geçen gün bir yenisini ekleyerek sizlerle buluşturuyoruz.

Bu sayfamızda el örgü bayan atkı modelleri isimli galerili sayfamız ile tekrar karşınızdayız. Örgü galeri ailesi olarak sadece atkı modelleri değil her türlü örgü kıyafet ve aksesuar modellerinden konusunda en güzel örnekleri siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için bir araya getirerek sizlerin beğenisine sunmaya çalışıyoruz. Bir sayfada 10-20 modeli değilde, yüzlerce modeli bir araya getirerek hizmetinize sunmaya gayret ediyoruz.

Bu sayfada örgü kadın atkı modelleri isimli daha geniş yelpazeden oluşan bir galeri hazırladık. Erkekler için atkı modeli bakıyorsanız erkek atkı modelleri isimli  bu sayfada aradığınızı bulabilirsiniz. Kısaca şöyle diyelim, örgü işi atkı modelleri ve yapılışları sadece “Atkılar” kategorisine bir göz atmanız yeterli.

Bebek, çocuk, bay, bayan her türlü atkı modelleri ile el örgüsü atkı örmek isteyenler için video anlatımlı örgü atkı yapılışı sayfaları sizleri bekliyor. İsterseniz konuyu fazla dağıtmadan bu sayfanın konusu olan bayan örgü atkı modelleri isimli galerimize geçelim.

Atkılar ile ilgili diğer sayfaları daha sonra ziyaret edebilirsiniz. Dolu dolu bir galeri daha bizi bekliyor. En güzel örgü bayan atkı örnekleri ile dolu galerimiz ile el örgüsü kadın atkılarına doyalım.

Bayan Örgü Atkı Modelleri Galerisi

Tamamı Örgü Bayan Atkı Modelleri Galerisi, Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

En farklı birbirinden güzel atkı modelinden oluşan bayan örgü atkı modelleri galerisinde bulunan atkı örnekleri her daim modaya uyum sağlayabilen modellerdir. İlkbahar aylarında bayanlar aksesuar amaçlı atkılara sık sık başvururlar.

Öncelik genelde aksesuar amaçlı tercih edildiğinden şık görünüm için tercih edilen ince ipten örülü renkli çizgili olan modeller ön plana çıkarken, sonbahar ve kış aylarında görsellikten ziyade soğuklardan koruma amaçlı tercih edildiğinden kalın iplerden örülmüş haraşo örgü ile örülen atkılar olarak sıralayabiliriz.

bayan örgü atkı modelleri
bayan örgü atkı modelleri

Kadınlar için hazırladığımız örgü kadın atkı modelleri isimli bu sayfamızda farklı örme atkı modelleri ile birlikte olmaya çalıştık. Atkı kategorisinde daha önce bir çok modeli bir araya getirerek hazırladığımız sayfalar olmuştu. Atkı modelleri ve anlatımlı yapılışları ile ilgili bütün sayfalara “Atkılar” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bunlardan biri bayanlara yönelik daha spesifik olarak hazırladığımız renkli çizgili örgü atkı modelleri isimli sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz. Hala bu sayfamızı ziyaret etmediyseniz, bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Yine bayanlar için örgü atkı ve berenin beraber kombine edildiği “Bayan Örgü Atkı ve Bere Kombinasyonu” isimli bu sayfada örgü işi hem atkı hem de bere modellerinin bir arada bulunduğu, en güzel örneklerden oluşan dolu dolu bir galeri sizleri bekliyor.

Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde kılık kıyafet konusunda öncelik örgü ürünlerine veriliyor. Örgü bilen bayanlar ise kendisine yeni yeni modeller arıyorlar. Kış aylarında en çok tercih edilen örgü modelleri atkı, bere gibi ürünler başı çekiyor. Belki kendisine, belkide eşine yada çocuğuna öreceği kıyafetler için model arayanlara yardımcı olmak bizim görevimiz. 310 adet el örgüsü bayan atkı örnekleri arasından beğendiğiniz mutlaka olmuştur diye düşünüyoruz.

Örgü Bayan Atkı Modelleri Galerisini Beğendiniz Mi?

En güzel bayan örgü atkı modellerini bir araya getirmeye çalıştığımız bu sayfada hoşunuza giden bir model bulabildiniz mi? Bu sayfada aradığınızı bulamadıysanız bir diğer galerimiz olan renkli çizgili atkı modelleri sayfamızı, eğer erkek atkıları arıyorsanız erkek atkı modelleri isimli bu sayfamızı, bere ile beraber kombine ederek örmek isterseniz ise bu sayfalarımızdan birisini ziyaret ederek mutlaka aradığınız bir modele rastlamanız yüksek ihtimal.

Atkı örme konusunda yeni olan ve nasıl örüleceğini merak edenlere yönelik hazırladığımız bir diğer sayfa olan “atkı nasıl örülür?” isimli bu sayfamızda videolu anlatım ile adım adım sizde bir atkı örebilirsiniz.

Sadece atkı mı? Tabii ki hayır! “Videolu Anlatım” bölümünde her türlü kıyafet ve aksesuarın nasıl örüldüğünün anlatıldığı bir çok videolu sayfa ile örgü tekniklerinin anlatıldığı videolar bulunuyor.

Belki de sitemiz aracılığı ile bir atkı örerseniz bittikten sonra bizimle paylaşmak istersiniz. Ne dersiniz? Bizler de burada “Sizden Gelenler” bölümünde yayınlarız.

Sitemizde daha önce örgü atkı örnekleri ve yapılışları ile ilgili bir çok sayfa yayınladığımızı daha önce belirtmiştik. Atkılar çeşitlilik bakımından oldukça zengin olduğundan atkı modelleri galerileri de doğal olarak oldukça geniş kapsamlı yüzlerce çeşitten oluşuyor. Bu sayfamızdaki bayan örgü atkı modelleri galerisi örnek olarak yeterlidir diye düşünüyoruz.

Atkı modelleri bayan örgülerinde çeşitlilik bakımından binlerce çeşitten oluşan bir aksesuardır.

Örgü Kadın Atkıları ve Yapılışları İle İlgili Diğer Sayfalarımız;

Bu sayfamızdaki galeriden anlaşıldığı gibi bayan atkı örnekleri ile birlikte olduk. Sitemizde yer alan diğer atkı modelleri ve yapılışları ile ilgili sayfaları bir hatırlayacak olursak,

Erkek atkılarına yer verdiğimiz bu sayfamızdaki galerimiz de oldukça geniş kapsamlı olarak dikkati çekiyor.  Örgü atkı sevenleri erkek atkılarına da bir göz atmalarını tavsiye ederiz.

Atkı nasıl örülür isimli video anlatımlı sayfamızda ise konusundan anlaşılacağı gibi el örgüsü atkı yapılışı hakkında videolu anlatım olarak bilgiler öğreniyoruz. Atkı örmek isteyenlerin kaçırmaması gereken sayfa

Örgü atkı bere modelleri birbiri ile sık sık kombin edilen kıyafetlerdir. Bay ve bayanlar için örgü atkı ve bere kombinasyonu isimli iki sayfa hazırlamıştık. Bayan atkı ve bere kombinasyonu için burayı, erkek örgü atkı bere modelleri kombinasyonu için burayı tıklayabilirsiniz.

Atkıların alternatifi sayılabilecek boyunluk modelleri de sitemizde yer verdiğimiz konuların başında geliyor. Erkek, bayan, bebek çocuk demeden örgü boyunluk modelleri ve yapılışları için burayı tıklayınız. Bu sayfamız ile yakın alakalı bayan örgü boyunluk modelleri isimli sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Örgü atkı modellerini daha spesifik hale getirerek, sadece renkli çizgili el örgüsü bayan atkısı üzerinde durduğumuz renkli çizgili bayan atkı modelleri isimli galerimizi de buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Atkı modelleri kadın örgülerinde bu kadar çok ilgi görüyorken bizler de ilerleyen zamanlarda el örgü kadın atkı modellerinin yapılışı ile birlikte olduğumuz video anlatımlı sayfalara sık sık yer vereceğiz gibi görünüyor.

Sadece bizi takip etmeye devam edin, Facebook adresimizi beğenmeyi unutmayın, Twitter’dan takipçimiz olun. 310 çeşit tamamı örgü kadın atkı örnekleri ile birlikte olduğumuz örgü bayan atkı modelleri isimli bu sayfamızdaki gibi birbirinden güzel örgü modelleri galerili sayfalarımızdan ilk siz haberdar olun…

İlginizi Çekebilir?

Bayan Örgü Atkı ve Bere Kombinasyonu

Bayanlara özel örgü modelleri galerilerine yer vermeye devam ediyoruz. Çok güzel bayan örgü atkı bere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.