Bayan Yazlık Delikli Ajurlu Örgü Elbise Modelleri

Bayan Yazlık Delikli Ajurlu Örgü Elbise Modelleri

Yazlık Delikli Ajurlu Örgü Modelleri ve Modası

Bir önceki sayfamızda yazlık ajurlu örgü modelinin yapılışı hakkında bilgiler almıştık. O sayfamızda en kısa zamanda yazlık ajurlu örgü modelleri galerisi ile birlikte olacağımızı söylemiştik.

Verdiğimiz sözü tutarak ajurlu örgü modeli ile örülmüş yazlık örgülerle dolu bir galerili sayfa hazırladık. Beğeneceğinizi ümit ediyoruz.
Örgü galeri ailesi olarak daha önce yer verdiğimiz bir çok galeride ajurlu örgü modeli ile örülen kıyafet veya aksesuar modeli yer almaktadır. Fakat şimdiki galerimizde sadece ajurlu örgü modellerini sizlerle buluşturmaya çalışacağız.
Yazlık örgülerde en sık kullanılan model hangisi diye soracak olursak eminiz bir çok örgü sever hanım ajurlu delikli örgü plaj elbisesi modelleri cevabını verir. Zaten bu modelin bir diğer adı da delikli örgü modelidir. Şeklinin delikli oluşu, ince iplerle örüldüğünden, baharlık ve yazlık örgülerde kullanıldığından ilk akla gelen model ajurlu örgü modelidir.
Biz de artık ağırlığımızı yazlık örgü modelleri üzerine veriyoruz. Geçen yazda bir türlü yer veremediğimiz konuları bu yaz sizlerle buluşturmaya şimdiden başladık.
Yazlık yelek modellerinde , şallarda özellikle üçgen ve dikdörtgen örgü şallarda, bebek örgülerinde, bluz, elbise, plaj elbisesi, pareo gibi yazlık kıyafetlerde çok sık kullanılan, ajurlu model ile örülen modelleri sizler için bir araya getirmeye çalıştık. Yaza girmeden şimdiden yaz moduna girmeye var mısınız?
O zaman buyurun galerimize! Birbirinden güzel yazlık ajurlu örgü modelleri sizleri bekliyor. Örgü hırkalardan yeleklere, örgü bluz modellerinden şal modellerine, plaj elbiselerinden örgü tunik örneklerine kadar hemen hemen bütün yazlık örgülerle dolu galerimizi inceleyelim.

Resimleri atlatmak için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Bayanlar İçin Ajurlu Örgü Plaj Elbisesi Modelleri Galerisi

Birbirinden Güzel, Birbirinden Şık Yazlık, Ajurlu Örgü Modeli İle Örülen Kıyafet ve Aksesuar Modelleri

Yaz için yazlık kıyafetlerde ajurlu örgü modelleri çok kullanılan bir seçenek olacak gibi duruyor. Modellere bakacak olursak hepsi birbirinden güzel hepsi de birbirinden şık örneklerden oluşuyor. Siz ne dersiniz?
Ajurlu örgü modelleri galerisini beğendiniz mi? Ajurlu örgü modeli ile örülen yazlık örgüler ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Hangi kıyafet veya aksesuar modeli size göre daha güzel?

Ajurlu Plaj Elbisesi Örgü Modelleri Galerisinde Bir Adım Öne Çıkıyor

Ajurlu yazlık örgüleri gördük. Her zamanki gibi yine birbirinden güzel örgü modellerini sizlerle buluşturmaya çalıştık. Spesifik olarak ajurlu yani delikli örgü modeli ile yapılmış örnekleri bir araya getirmeye çalıştık. Kısaca yorumlarımızı da yaptık.
Artık klasikleşen hatırlatmalarımızı da yaptıktan sonra diğer galerileri incelemeye geçebiliriz. Örgü galeri olarak bir galerili sayfa ile hizmetinizdeyiz. Bir videolu anlatımlı sayfalarımız ile örgü öğrenmek isteyenlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Örgü öğrenmek isteyenler için bu sayfamızdaki ajurlu (delikli) örgü modelinin yapılışına yer verdiğimiz bu video anlatımlı sayfayı incelemelerini tavsiye ederiz. Diğer yazlık örgü modelleri için “Yazlık Örgüler” bölümüne uğramanız yeterli olacaktır.
Sadece yazlık örgü modelleri değil, aynı zamanda yazlık örgülerin yapılışlarını da yazlık örgüler kategorisinde bulabilirsiniz. Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.