Bebek Örgü Patik Modelleri

Bebek Örgü Patik Modelleri

En güzel ve kolay örülen örgü bebek patik modelleri isimli bu sayfamız ile bebek örgülerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Bu sayfada kız ve erkek bebekler için karışık örgü patik modelleri ile birlikte olacağız. Bu sayfadaki galerimizde kız bebek ve erkek bebek ayırımına gitmedik. Fakat siz sadece kız veya sadece erkek bebek patikleri baktıysanız, daha önceki sayfalarımızda ayrı ayrı kız ve erkek bebek örgü patik modelleri ile birlikte olmuştuk.

Sadece kız bebek örgü patikleri ile ilgilenenler buraya, sadece erkek bebek patik modelleri için ise buraya tıklayarak ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz. Patik örmek isteyen örgü sever ziyaretçilerimizi de video anlatımlı olarak bebek patiği yapılışının anlatıldığı bebek patiği nasıl örülür isimli bu sayfaya, yetişkinler için kolay patik örmek isteyenleri de bu sayfaya bekleriz.

Bebek patikleri örgü modelleri konulu galerili sayfalarımız arasında en çok ziyaret edilen sayfalarımızdan birisi olarak dikkati çekiyor. Bebek patiklerinin yapılışı kolay olduğundan ve bebeklerimizin minicik ayaklarını sıcacık tuttuğundan olsa gerek örgü bebek patikleri örgü kategorisinde ilgisini hiç yitirmiyor.

Erkek yada kız ayrımına gitmek patikler için pek söz konusu değildir. Bir modeli hem kız hem erkek için örebilirsiniz. Fakat küçük detaylar ekleyerek kız ve erkek olarak ayırabilirsiniz. Kızlar için her kıyafette olduğu gibi el örgüsü patik modelleri için de pembe olmazsa olmazımızdır. Erkekler için sorun yok. Onlar ne bulurlarsa giyerler.

Çeşitlilik bakımında oldukça zengin olan örgü patikler özellikle bebek patikleri bizim de en çok yer verdiğimiz konuların başında yer alıyor. Sitemizde yer alan patik modelleri ve yapılışı sayfalarının tamamını çoraplarla birlikte “Patikler/Çoraplar” Kategorisinde bulabilirsiniz.

Bu hatırlatmamızı da yaptıktan sonra yavaş yavaş örgü bebek patik modelleri adlı galerimizi incelemeye geçelim, ne dersiniz?

Örgü Bebek Patik Modelleri ve Modası Galerisi

Birbirinden güzel, birbirinden sevimli tamamı örgü bebek patiği modelleri ile dolu galerimizde bulunan bebek patiklerini gördük. Yorumlarımızı şimdi yapabiliriz.

Biz her bebek örgüleri sayfalarımızda olduğu gibi örgü bebek patik modelleri isimli bu sayfamızdaki galeriye de bayıldık. Özellikle 0-6 aylık yani bir başka deyişle yeni doğan bebekler için olan patik örnekleri daha çok yer vermeye çalıştık. Malum onların minicik ayakları için olan her şey başka güzel oluyor.

Her Çeşit örgü bebek patik örnekleri hakkında görüşlerinizi almak isteriz. Modeller hakkında ne düşünüyorsunuz? Hepsi çok şeker, hepsi birbirinden sevimli, hepsi birbirinden şirin patik modellerinden oluşuyor değil mi? Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın lütfen! Örgü galeri ailesi olarak biz bebek patikleri galerisine bayıldık!

El örgüsü bebek patikleri bebeklerimizin ayaklarını soğuktan korumak için alternatifsizdir. Örülmesi kolay olması ayrı bir artısıdır. Herhalde aramızda örgü bilen ve anne olunca bebeğine patik örmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Hele hele torun sahibi anneanneler yada babaanneler için ise patik örmek ayrı bir zevktir.

El Örgüsü Bebek Patiği Örmek Çok Kolaydır

 

örgü bebek patik modelleri galerisi

Birbirinden güzel, birbirinden şirin kız ve erkek bebekler için 280 çeşit örgü patik modelini inceledik. Örgü bebek patikleri arasında kaybolduk. Şimdi bebeklerine patik örmek isteyen ziyaretçilerimiz olabilir,

Bebek patiği örmek isteyen değerli ziyaretçilerimiz için bir kaç şey söylemek isteriz. Bebek patiği örmek son derece kolaydır. Hatta en kolay örülen örgü ürünü bebek patikleri ilk sıradadır desek sanırım yanlış söylemiş olmayız. Ufacık ayakları için çok kısa sürede bir patik örebilirsiniz.

Aramızda bebek patiğinin yapılışını bilmeyen ve bebekleri için bir patik örmek isteyen ziyaretçilerimiz olabilir. Bunun için daha önce hazırladığımız “Bebek Patiği Nasıl Örülür?” isimli bu sayfaya bir göz atmalarını tavsiye ederiz. Bebek patiğinin yapılışı baştan sona, anlaşılır açıklamalı, adım adım bütün detayları ile anlatılmış olan bu video anlatımlı sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Bebek patikleri örmesi en kolay olan ürünlerden birisidir. 1 saat gibi kısa süre içerisinde bir çift patiği rahatlıkla örebilirsiniz. Minicik olan ayakları için çok büyük uğraşlara girmeye gerek yok. Örgüye yeni başlayan herkes rahatlıkla çok kısa sürede bir patik örebilir.

Orgu Bebek Patik Modelleri Galerisini Beğendiniz Mi?

Şirin afacanları, tatlı prensesleri minicik ayaklarını sıcak tutacak orgu bebek patik modelleri galerisinde bulunan patik örnekleri hoşunuza gitti mi? orgu patik modelleri yani daha doğrusu orgu bebek patikleri hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın

Dediğimiz gibi bebek patiği örmek oldukça kolaydır. Çok çeşitten oluşan bebek orgu patik modelleri isimli bu sayfamızdaki galeriden hoşunuza giden bebek patigi modelini sizlerde rahatlıkla örebilirsiniz. Biz örgü işine yeni başlayan bayanları da düşünerek örülmesi kolay olan modellere daha çok yer vermeye çalıştık.

Kızlar için pembe ve beyaz renklerin ön planda olduğu patikler çok güzel duruyor. Erkekler biraz hiper aktif olduklarından ayaklarından kolay çıkmayacak çorap gibi boyuna uzayan patikler tercih edilebilir. Bunlardan önce çıkan ise papyon desenli gri patik, yandan düğmeli olan el orgusu patik modelleri ideal seçim olabilir. Sizin tercihiniz hangisi?

Bu sayfamızda bebeğinize aradığınız örgü patik modeli bulduğunuzu varsayalım. Kendiniz için de bir patik örmek isterseniz bayan patikleri için “Örgü Bayan Patik Modelleri” isimli bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Patiklerin alternatifi olan çorap modellerine bakmak isterseniz “Örgü Çorap Modelleri” isimli bu sayfayı ziyaret ederek aradığınızı muhakkak bulabileceğinize inanıyoruz. Bütün örgü patik ve çoraplar ile ilgili galerili sayfaları ve videolu anlatımlı sayfaları tek çatı halinde topladığımız “Patikler/Çoraplar” kategorisinde bulabilirsiniz.

Örgü Bebek Patikleri İle İlgili Diğer Sayfalarımız;

Kullanışlılık bakımından el örgü bebek patikleri oldukça kullanışlıdır. Modası hiç geçmez. At köşeye, ikinci çocuk için bile rahatlıkla kullanılabilir. Örülen ipin kalınlığı ve kaliteli ip seçimi ile birlikte yıllarca kullanılır. Örgü sever bayanlar tarafından da patik örmek ayrı bir zevktir.

 

Bebeklerin ayakları minicik olduğundan bebekler için bir patik örmek adeta bir oyuncak gibidir. Bebek patiği yapılışı çok kolay ve zahmetsizdir. Bebek patik yapılışı demişken, sitemizde el örgüsü patik yapılışları ve örgü patik örnekleri ve modelleri ile patiklerin alternatifi olan örgü çorap modelleri ve yapılışları ile ilgili sayfalarımızı bir hatırlayalım isterseniz,

Kolay örgü patik yapılışı isimli bu sayfamızda en kolay şekilde bir patik nasıl örülür bütün detayları ile tane tane video anlatımlı olarak izleyebilirsiniz. Örgüye yeni başlayanların kaçırmaması gereken bir sayfa!

Bu sayfamızdaki galeride genel olarak bebek patik örnekleri üzerinde durduk. Daha önceki sayfalarımızda kız bebek patikleri ve örgü erkek bebek patik modelleri olarak ayrı ayrı ele almıştık. Her galerili sayfamızda olduğu gibi bayan örgü patik modelleri ile bayan örgüleri olmazsa olmaz. Tam 250 adet tamamı el örgüsü bayan patik modelleri isimli galerili sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Örgü çorap modelleri isimli bu galerili sayfamızda tam tamına 360 çeşit tamamı el örgüsü erkek ve bayan çorapları üzerinde durmuştuk. Patik modelleri için alternatif arayanların mutlaka görmesi gereken sayfalarımızdan ve şu ana kadarki en kapsamlı galerili sayfalarımızdan birisi olan bu sayfamızı kaçırmayın

Bebek patiği yapımı hakkında bilgiler aldığımız video anlatımlı bebek patiği nasıl örülür isimli bu sayfamızda el örgüsü bebek için patik yapılışını öğreniyoruz. Patik yapılışı hakkında bir başka videolu anlatımlı sayfamızda bu kez Derya Baykal ile birlikte patik yapılışını öğreniyoruz. Derya Baykal’ın programından bir kesit ile örgü patik nasıl yapılır bu soruya cevap arıyoruz.

Bebek örgülerine örgü bebek patik modelleri ile devam ettiğimiz bu sayfamızdaki patik modelleri ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.