örgü erkek bebek süveteri v yaka kesimi nasıl yapılır
örgü erkek bebek süveteri v yaka kesimi nasıl yapılır

Bebek Örgü Süveter Yapılışı

Yeni doğan bebek ile 9 aylık bebekler için örgü süveter nasıl yapılır? Öğrenmek ister misiniz? Bebek örgü süveter yapılışı ile birlikte olduğumuz bu sayfadaki videolu anlatımlı olarak bir sayfa ile daha “Nasıl Örülür?” temalı öğretici videolarımıza devam ediyoruz.

En Güzel Bebek Örgü Süveter Modelleri ve Modası

Bu sayfada 0-9 aylık bebekler için v yaka süveter yapımı hakkındaki bilgileri diğer örgü yapılışı sayfalarında olduğu gibi video anlatımlı şekilde bütün detayları ile açıklamalı olarak öğrenmeye çalışacağız.

Youtube’da Suna’nın Elinden adlı kanalda yayınlanan videoda 0-9 aylık erkek bebekler için v yakalı örgü süveter nasıl yapılır bu sorunun cevabını baştan sona çok güzel bir şekilde anlatımlı bu video ile bulmaya çalışacağız. Örgüye yeni başlayanlara çok yardımcı olacak bu videoda ayrıca süveter yapımında v yaka lastik kesimi ve süveter için kol kesimi işlemini de öğrenmiş olacağız.

Nasıl örülür temalı sayfalarımızdan birisi olan bu sayfamızda 0-9 aylık erkek bebekler için v yaka süveter nasıl örülür bunu açıklamalı ve video anlatımlı olarak öğreneceğiz. 45 dakikalık bu videoda Suna Hanım erkek bebek örgü süveter yapılışı bilgilerin adım adım, bütün detayları ile çok güzel bir şekilde anlatmış. Bu sayfamızda açıklamalı ve anlatımlı örgü erkek bebek süveteri yapılışını öğrendikten sonra sizleri örgü süveter modellerinin bulunduğu “Süveterler” kategorisine bekliyoruz. Birbirinden güzel yüzlerce süveter örnekleri sizleri bekliyor. Örgü süveter modelleri ve yapılışları için burayı tıklayınız.

0-9 Aylık Erkek Bebek Örgü V Yaka Süveter Yapılışı

Örgü Bebek Süveteri ve V Yaka Kesimini Öğrendik Mi?

Evet değerli örgü sever hanımlar, Bu sayfamızdaki videoda Suna Hanım erkek bebek süveteri yapılışını çok güzel bir şekilde anlatmış. Videoda gösterilen süveter modeli 0-9 aylık erkek bebekler için olsa da siz ölçünüzü kaç aylık bebek için örecek iseniz ona göre alabilirsiniz. V yaka ve kol yapımı için farklı şiş, beden kısmı için farklı bir şiş kullanıyoruz. Kol ve yaka kısmı için 3,5 numaralı şiş, beden kısmı için ise 4 numaralı şiş kullanıyoruz. Yün seçiminde ne tür bir süveter örmek istiyorsanız ona göre iki farklı renkte yün seçmek görünüm açısından daha güzel oluyor.

Erkek Bebek Örgü Süveter Yapılışı Hakkındaki Görüşlerinizi Bekliyoruz

Bu sayfada erkek bebek örgü süveter yapılışı ile birlikte olmaya çalıştık. Tam örgüye yeni başlayanlar için düşünülmüş, diğer örgü süveter modellerine nazaran daha kolay sayılabilecek bu v yakalı örgü bebek süveteri yapımı ile v yaka süveter örmek isteyenlere mutlaka yardımcı olacağını düşünüyoruz. Sitemizi takip edenler bilir, örgü galeri olarak en güzel örgü modelleri galerileri ile siz değerli ziyaretçilerimiz için bir araya getirmenin yanında, örgü yapılışları hakkında “Nasıl Örülür” ve “Nasıl Yapılır” temalı bir çok videolu anlatımlı sayfalar da yayınlıyoruz. Örgü modelleri sayfalarımızda örgü işinde tecrübeli olan ziyaretçilerimize yönelik, bir sayfada yüzlerce örnek ile ifade edilen, çok geniş kapsamlı modellerden oluşan galeriler halinde hazırlanmış birbirinden güzel örgü modelleri bulunuyor. Videolu anlatımlar bölümünde ise örgüye yeni başlayanlar için anlaşılır açıklamalı örgü tekniklerini ve örgü işi kıyafet veya aksesuarların nasıl örüldüğünü anlatan videolar ile örgü sever hanımlara yardımcı olacak bir çok sayfa ile adım adım örgünün nasıl yapıldığını öğreniyoruz.

V Yaka Örgü İşi Bebek Süveteri Nasıl Örülür? Cevabını Aldınız Mı?

bebek örgü süveter yapılışı
bebek örgü süveter yapılışı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfada v yaka erkek bebek süveteri nasıl örülür bunu öğrendiğinizi var sayıyoruz. Şimdi sizleri en güzel örgü süveter modellerinin bulunduğu “Süveterler” kategorisine davet ediyoruz. Birbirinden güzel ve kolay örülen çok geniş kapsamlı örgü süveter resimleri sizleri bekliyor. Galerilerimizde bulunan modellerden birini beğenip örmeye başlayabilirsiniz. Belki ördüğünüz süveteri bizimle paylaşırsınız. Bizler de bundan çok memnun oluruz. Bu sadece süveter için geçerli değil. Her türlü örgü kıyafet veya aksesuarı sitemizde görüp örerseniz bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Bizler de burada diğer örgü sever ziyaretçilerimiz ile paylaşarak güzel bir birliktelik oluşturmuş oluruz. Anlatımlı olarak da gönderirseniz diğer ziyaretçilerimize yardımınız da dokunur. Süveterler kategorisinde bulunan sayfalarımızdan bir kaç örnek vermek gerekirse;

Konu İle Alakalı Diğer Sayfalar;

 • Erkek Örgü Süveter Modelleri
 • Bayan Örgü Süveter Modelleri
 • Kız Bebek Örgü Kazak ve Süveter Modelleri
 • Kız Çocukları İçin Süveter Modelleri
 • Diğer Videolu Anlatım Sayfaları
 • Süveterlere Alternatif Olabilecek Kazaklar
 • Kazak Nasıl Örülür? Video Anlatımı
 • Örgü Süveter Modelleri ve Yapılışları İçin Daha Fazlası
 • Bebek Süveteri Kol Kesimi Nasıl Yapılır? Açıklamalı Anlatımlı
 • Bebek Örgü Modelleri
 • Erkek Bebek Örgü Modelleri

İlginizi Çekebilir?

Örgü Alışveriş Çantası Yapılışı Videolu Anlatım

En Güzel Kullanışlı Örgü Alışveriş Çantası Modelleri Yapılışı Yeniden kullanılabilir örgü alışveriş çantaları  neden trend …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.