Örgü Galeri

Bebek Patiği Nasıl Örülür Videolu Anlatım

  • 2.091 kez görüntülendi.
Bebek Patiği Nasıl Örülür Videolu Anlatım

Bebek patiği nasıl örülür isimli bu sayfamız ile tekrar videolu anlatımlı olarak “nasıl örülür” “nasıl yapılır” temalı örgü yapılışları ile birlikteliğimiz devam ediyor. Bir taraftan en güzel örgü modelleri galerilerine, bir taraftan da video anlatımlı yapılışlarına yer veriyoruz.

Video ile adım adım anlatımlı ve baştan sona açıklamalı şekilde örgü bebek patiği yapılışı hakkında bilgiler öğrenmeye çalışacağımız bu sayfada el örgüsü bebek patiği nasıl yapılır sorusuna cevap bulmaya çalışacağız. Örgü patik modelleri galerileri için burayı tıklayabilirsiniz.

Kız ve Erkek Bebek Örgü Patik Modelleri ve Yapılışı

Bay, bayan,bebek, çocuk demeden her yaş grubuna ait örgü işi patik modellerinden oluşan galeriler hazırlayarak en güzel modelleri sizlerin beğenisine sunmaya çalışıyoruz. Patik modelleri ve anlatımlı yapılışları ile ilgili sayfaları tek bölümde topladığımız “Çoraplar/Patikler” kategorisinde daha fazlasını bulabilirsiniz.

Biz bu sayfamızda el örgüsü bebek patiğinin yapılışı nasıl olur? Bebekler için örgü patik yapılışı hakkında bilgileri videolu anlatım şeklinde aramaya çalışıyoruz.

Bebek patiğinin yapılışı hakkındaki bilgileri bu sayfada öğrenmeye çalışacağız. Bebek patiği nasıl örülür sorusuna cevap aldıktan sonra sizleri birbirinden güzel, birbirinden şirin örgü bebek patikleri modellerinin bulunduğu galerili sayfalara davet ediyoruz.

Baştan sona açıklamalı video aracılığı ile örgü bebek patiği yapılışı hakkında bilgileri izleyerek elde edelim. Çorap ve patik modellerine daha sonra bakarız!

Bebek Patiği Nasıl Örülür? Video Anlatımlı

bebek patiği nasıl örülür

Bir bebek patiği örmeye başlamadan önce kullanacağımız ipin kalınlığına göre şiş numarası seçmemiz gerekiyor. Biz 4,5 numaralı şiş ile öreceğiz. Her zaman olduğu gibi ilmek atarak başlıyoruz. Bu patiği 42 ilmek atarak başlıyoruz.

İlmek atarken dikkat edeceğimiz husus, çok fazla sıkmadan yapmamız gerekiyor. 42 ilmeği attıktan sonra haraşo örmeye başlıyoruz. 6 diş haraşo olacak şekilde öreceğiz.

Bu işlem bittikten sonra örmek istediğimiz patiğin  burun kısmına geçebiliriz. Burun kısmına geçtikten sonra artık düz örgü ile devam edeceğiz.

Burun kısmını ördükten ve düz örgüyü bitirdikten sonra kesme işlemini yaparak dikme işlemi ile patiği birleştiriyoruz. Dikme işlemini tığ ile de yapabilirsiniz. Tabii isteyen iğne ile de dikebilir. Böylelikle bir patik örmüş ve işlemimizi bitirmiş oluyoruz. Aynı işlemleri diğer teki içinde yaparak bebeğimize giydirebilirsiniz.

Örgü Bebek Patiği Yapılışı Çok Kolaydır

Evet değerli örgü sever hanımlar örgü işi bebek patiği yapılışı ile birlikte olduğumuz bu sayfada baştan sona açıklamalı video ile anlatımlı olarak bebekler için örgü patik yapılışı hakkında bilgileri aldık. El örgüsü bebek patiği yapılışı itibari bakımından örgüde yapımı en kolay olan örgüler arasındadır.

Bebek patiği yapımı oldukça kolaydır. Siz ne düşünüyorsunuz? Bebekler için örgü patik nasıl örülür isimli bu sayfamızda sizler de bebeğiniz için bir patik örmeyi öğrenebildiniz mi? Eğer bu sayfaya kadar geldiyseniz bu demek oluyor ki sizde bebek patiğinin nasıl örüleceğine cevap arıyorsunuz.

Bu sayfayı ziyaret ettikten sonra aradığınız sorunun cevabını bulabildiniz mi? Belki aynı şekilde sizde bebeğinize bir patik örebilirsiniz. Bittikten sonra bizimle paylaşmak isterseniz çok memnun oluruz.

Örgü galeri ailesi olarak sitemizin ağırlığı birbirinden güzel örgü modellerini siz değerli takipçilerimiz için bir araya getirmek. Peki bu modellerin nasıl meydana geldiğini bilmeyenler ve öğrenmek isteyenler için bir şey yapmayacak mıyız? Tabii ki örgü işine yeni başlayanlara da yardımcı olmaya çalışacağız.

Resimli anlatım yada düz yazı şeklinde olan tarifler videolu anlatımların yerini tutmuyor. Video şeklinde paylaşarak hem daha anlaşılır hemde adım adım ilerleyerek istediğimiz sonuca kolay yoldan ulaşabileceğiz. Bu yüzden, örgü tekniklerinin yapılışları ile örgü kıyafet veya aksesuar yapılışları ile ilgili bilgileri video anlatımlı olarak yayınlıyoruz ki anlaşılması daha kolay olsun

Bundan sonra videolu anlatımlarımız devam edecek. Farklı konularda nasıl yapıldığını merak edenleri “Videolu Anlatım” sayfamıza davet ediyoruz. Bebek battaniyesinden tutun yeleğe kadar her çeşit örgü işi kıyafet ve aksesuarın nasıl örüldüğünün anlatıldığı işinize yarayacak çok yararlı anlatımlar bulabilirsiniz.

Öğrendikten sonra ise yine birbirinden güzel modelleri sizler için derlediğimiz diğer sayfaları ziyaret ederek beğendiğiniz modelde sizde kendi ellerinizle bir örgü örebilirsiniz.

Örgü Patik Modelleri ve Yapılışları İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin

Sitemizde her türlü örgü modelleri galerileri ile yapılışları hakkında bilgileri videolu anlatım şeklinde öğreniyoruz. Örgü patik modelleri de sitemizde en sık yer verdiğimiz ürünlerin başında geliyor. Çorap ve patikler hemen hemen aynı sayıldığından bizler de örgü çorap ve patik modellerini birleştirerek tek bölümde topladık.

En güzel örgü patik modelleri ve yapılışı ile ilgili videoları “Çoraplar/Patikler” kategorisinde bulabilirsiniz. Bebek patiği nasıl örülür isimli bu sayfamız ile yakın alakalı diğer örgü patik yapılışları ve galerili sayfaları tekrar hatırlayalım,

Kız ve erkek bebekler için karışık olarak yer verdiğimiz örgü bebek patik modelleri galerisi için burayı, erkek bebekler için örgü patik modelleri galerisi için ise burayı tıklayabilirsiniz. Erkek bebek patikleri gibi bir galeriyi en kısa zamanda kız bebekleri için de hazırlayacağız. Bizi takip etmeye devam edin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.