Örgü Galeri

Boğazlı Kazak Yapılışı Videolu Anlatım

Boğazlı Kazak Yapılışı Videolu Anlatım

Anlatımlı örgü yapılışı videolarına bu sayfamızda, boğazlı kazak yapılışı videosu hakkında bilmemiz gereken bütün bilgilerin anlatıldığı bir videolu anlatım sayfası ile devam ediyoruz. Örgü kazak modellerinde sık sık karşımıza çıkan, her kesimden geniş bir kullanıcı kitlesi olan, bizim de sık sık değindiğimiz kazak modellerinden boğazlı kazak bir diğer deyişiyle balıkçı yaka örgü kazak yapımı ile ilgili bilgiler alacağız.

Videolu anlatımlı olarak boğazlı yaka kazak nasıl örülür? Örgü boğazlı kazak yapılışı nasıl olur? bu gibi soruların cevabını arayacağız. Baştan sona, adım adım, tane tane anlatımlı, örgü boğazlı kazak yapılışı hakkında bütün bilmemiz gerekenleri anlatan bir video ile boğazlı kazak yapımı nasıl olur? Balıkçı yaka kazak nasıl örülür bunları öğreneceğiz.

Youtube’da Mehmet SÖKMEN Bey’in kanalında  yayınladığı videoyu boğazlı kazak örmek isteyen örgü sever ziyaretçilerimize yararlı olacağını düşündük. Henüz izlemeyenler için düz örgü modeli ile örülen, yani yapılışı itibari ile çok kolay diyebileceğimiz, sakallı ipten, desensiz, işlemesiz, sade, dümdüz kolay örülen boğazlı kazak yapılışı nasıl olur bunu öğrenmiş olacağız.

Videoya geçmeden önce bir hatırlatma yapmak isteriz, sitemizi devamlı ziyaret eden ziyaretçilerimiz bilir, boğazlı kazaklar örgü galeri ailesi olarak sitemizde sık sık yer verdiğimiz kazak çeşitlerinden birisidir. Erkek ve bayanlar için örgü boğazlı kazak modelleri galerileri ile birlikte olmuştuk. Ayrıca boğazlı yaka yapılışını anlatan videoda spesifik olarak boğazlı yaka yapımını anlatan bir videolu sayfa yayınlamıştık.

Bayan örgü boğazlı kazak modelleri için burayı, Erkek boğazlı kazak modelleri için burayı, Video anlatımlı olarak kazaklarda balıkçı yaka yani boğazlı yaka nasıl örülür isimli sayfamız için ise burayı tıklayabilirsiniz. Şimdi biz boğazlı yaka kazak yapılışı nasıl olur onu izleyelim. Diğer sayfalarımıza daha sonra uğrarız.

Baştan Sona Anlatımlı Örgü Boğazlı Kazak Yapılışı

 

Kazak çeşitlerinde boğazlı yaka örgü kazaklar oldukça popülerdir. Özellikle soğuk geçen kış aylarında her kesimden kullanıcısı vardır. Genç, yaşlı, erkek, kadın 7’den 70’e kadar her yaş grubuna hitap eder. Örgü galeri ailesi olarak bizler de kazak çeşitlerine sırası ile değiniyoruz.

Boğazlı kazak modelleri de daha önce değindiğimiz konulardan birisi olmuştur. Erkek ve kadınlar için örgü boğazlı kazak modellerinden oluşan geniş kapsamlı galeriler ile birlikte olmuştuk.Bayan boğazlı yakalı kazak modelleri için burayı, birbirinden güzel yetişkin erkekler için el örgüsü boğazlı kazak bir başka deyişle balıkçı yaka erkek kazak modelleri ile birlikte olduğumuz galerili sayfa için burayı tıklayabilirsiniz.

Yaka detaylı ve bu sayfamızdaki boğazlı yakalı kazak yapılışı ile yakın alakalı olarak bir videolu anlatımlı sayfamızda ise örgü kazaklarda balıkçı yaka yani boğazlı yaka nasıl örülür bunu öğrenmiştik. Spesifik olarak boğazlı yaka yapılışı için ise burayı tıklayabilirsiniz. Diğer kazak modelleri ve yapılışları için “Kazaklar” bölümüne uğramanız yeterli olacaktır.

Boğazlı Kazak (Balıkçı Yaka Kazak) Nasıl Örülür?

Bir başka video anlatımlı sayfamızda bu sefer boğazlı kazak yapılışı ile birlikte olmaya çalıştık. Balıkçı yaka da diye geçen boğazlı kazak yapılışı ile ilgili yorumlarımızı yapabiliriz. Videodaki kazak modeli yapılışı bakımından oldukça kolay sayılır. Örgüde kullanılan en kolay örneklerden birisi olan düz örgü modeli ile örülen, tek renk, desensiz, işlemesiz bu kazağın yapılışı oldukça kolay değil mi?

Düz örgünün örgüde kullanılan en kolay örnek olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Daha önceleri düz örgü modeli nasıl yapılır isimli sayfamızda değinmiştik. Henüz izlemeyen varsa önce düz örgünün nasıl yapıldığının anlatıldığı videolu sayfamıza bir göz atmalarını tavsiye ederiz. Daha sonra bu sayfaya gelerek videoyu adım adım takip edip kolaylıkla bir boğazlı kazak yapımı nasıl olur bunu öğrenebilir.

Boğazlı kazak yapılışı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Biz sürekli boğazlı yakalı kazağın yapımı kolay diyoruz fakat bu göreceli bir kavramdır. Bazılarına göre kolay gelen şey bir başkası için oldukça zor olabilir. Videoda anlatılan boğazlı kazak yapılışı size göre kolay mı? Siz de böyle bir balıkçı yaka kazak örebilir misiniz? Boğazlı kazak nasıl örülür sorusunun cevabını alabildiniz mi? El örgüsü boğazlı yaka kazak nasıl yapılır öğrendiniz mi? Yorumlarınızı bekliyoruz. Her konuda bize yazabilirsiniz. Düşüncelerinizi yorum olarak bırakmayı unutmayın!

Örgü Boğazlı Kazak İle İlgili Diğer Sayfalarımız

Giriş bölümünde bir kez belirttik. Örgü işi boğazlı kazak yani bir diğer adı ile balıkçı yaka kazak yapılışı hakkında bilgileri aldık. Şimdi boğazlı kazak modelleri ile ilgili galerili sayfalarımıza göz atmanın zamanı gelmiştir. Video anlatımlı şekilde boğazlı yaka yapılışı hakkında bilgiler aldığımız sayfa için burayı tıklayabilirsiniz.

Bayan ve erkek boğazlı kazak modellerine ayrı ayrı değindiğimiz sayfalardan bayan örgü boğazlı kazak modelleri için burayı, erkekler için el örgüsü boğazlı yaka kazak örnekleri için ise burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Birbirinden güzel, birbirinden şık son moda boğazlı yakalı tamamı örgü balıkçı yaka da diyeceğimiz kazak modelleri sizleri bekliyor.

örgü boğazlı kazak yapılışı video anlatımlı

örgü boğazlı kazak yapılışı video anlatımlı

Örgü işi kazak örnekleri ve yapımını öğrendiğimiz videolu sayfalar için bizi takip etmeye devam edin. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın! En son eklenen birbirinden güzel örgü modelleri galerilerinden ve örgü yapılışları videoları ile adım adım örgü öğrendiğimiz videolu anlatım sayfalarından ilk siz haberdar olun!

Bayan Örgü Boğazlı Kazak Resimleri ve Galerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.