Örgü Galeri

Böğürtlen Örgü Modeli Yapılışı Video Anlatımlı

Böğürtlen Örgü Modeli Yapılışı Video Anlatımlı

Video anlatımlı olarak örgüde kullanılan örneklerin yapılışları hakkında bilgiler almaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda böğürtlen örgü modeli yapılışı ile birlikteyiz. Böğürtlen örneği görünüş olarak nohut örneğini andırıyor. Her ikisinin de yapılışı kolay diyebiliriz. Fakat görünüşü bakımından bazılarına itici gelebiliyorlar.

Yeri gelmişken belirtelim, bir başka video anlatımlı sayfamızda ise böğürtlen örneğine benzer nohut örgü modelinin yapılışı ile ilgili bilgileri almıştık. Böğürtlen örneği yapılışı hoşunuza giderse nohut modelinin yapılışını anlatan sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Biz şimdi ana konumuz olan böğürtlen örgü örneği yapılışı hakkında bilgileri öğrendiğimiz videoyu izleyelim. Baştan sona detaylı açıklamalı şekilde, video anlatımlı olarak böğürtlen örgü modeli nasıl yapılır bunun hakkında bilgileri öğrenelim. Örgüde böğürtlen örneği nasıl yapılır sorusunun cevabını alalım.

Bu modelin görünüşünü ve yapılışını beğenirseniz nohut örneğinin yapımını da öğrenmenizi tavsiye ederiz. Başka örneklerin yapılışı için ise “Videolu Anlatımlar” bölümüne uğramanız yeterli. Örgüde kullanılan örneklerin yapılışı ile el örgüsü kıyafet veya aksesuar yapımı hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi biz böğürtlen örneğinin yapımı hakkında bilgileri videolu anlatım olarak öğrenelim.

Böğürtlen Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Video Anlatımlı

Örgüye yeni başlayan değerli örgü sever ziyaretçilerimiz, örgüde kullanılan örneklerin yapılışları hakkında bilgiler almak isteyenler bir hayli fazla görünüyor. Örgü galeri ailesi olarak bizler de yeni başlayan hanımlara yardımcı olacak bir çok videolu anlatım ile örgü örnekleri yapımı hakkında bilgileri almaya devam ediyoruz.

Yeri geliyor el örgüsü çanta yapımını öğreniyoruz. Yeri geliyor sarhoş yolunu şaşırdı diye isimlendirilen örneklerin yapımı hakkında bilgiler alıyoruz. Yeri geliyor bebek hırkası örmesini öğreniyoruz. Yeri geliyor baştan sona açıklamalı ve bir saati aşkın süreli videolar ile kazak veya 0 ile 9 aylık bebekler için kapşonlu yelek yapılışı ile birlikte oluyoruz.

örgüde böğürtlen modeli yapılışı video anlatımlı

örgüde böğürtlen modeli yapılışı video anlatımlı

Örnek verdiğimiz bu videolu anlatımlı sayfalar ve daha fazlası için “Videolu Anlatımlar” kategorisine uğramanız yeterli olacaktır. Örgü yapılışları hakkında merak ettiğiniz bir çok sayfa sizleri bekliyor.

Bu sayfamızdaki böğürtlen örgü modeli yapılışı gibi benzer bir başka sayfamızda ise nohut örneğinin yapılışı ile birlikte olmuştuk. Video anlatımlı olarak böğürtlen örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap aldıktan sonra şimdi nohut örneğinin nasıl yapıldığını anlatan sayfamıza şimdi bir göz atabiliriz. İkisi de birbirine çok benziyor. Yapımı kolay sayılan, görünüşü bakımından birbirine benzer bu örneklerin yapılışı da birbirine yakın sayılabilir.

Diğer Örgü Örnekleri Yapılışları İçin Doğru Yerdesiniz!

Sitemizde “Videolu Anlatımlar” kategorisi sadece kazak, yelek, hırka, süveter, atkı, bere, vs gibi her türlü örgü yapılışları ve böğürtlen örgü modeli nasıl yapılır isimli bu sayfamızdaki gibi örgüde kullanılan örneklerin yapılışları ile ilgili bilgileri videolu olarak öğrendiğimiz videolu anlatımlı sayfalarından oluşuyor. Öğrenmek istediğiniz bir örnek var ise sadece arama çubuğundan arama yaparak istediğiniz modelin yapılışını içeren bilgilere ulaşabilirsiniz.

Videolu Anlatım kategorisinde yer alan videolar aracılığıyla örgüde kullanılan onlarca örneğin yapılışları ve konusunda en güzel örgü modelleri galerileri ile hizmetinizde olmayı sürdürüyoruz.

Örgü ile olan her türlü konuyu sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Böğürtlen örgü modeli yapılışı gibi örgüde kullanılan onlarca örnek nasıl yapılır öğrenmek isteyenler doğru yerdesiniz!

Böğürtlen Örneği Nasıl Yapılır Öğrendik Mi ?

Evet değerli örgü sever hanımlar, bu sayfamızda bir başka öğretici video ile birlikte olmaya çalıştık. Video anlatımlı olarak örgüde böğürtlen örneği nasıl yapılır sorusuna cevap aramaya çalıştık. Peki aradıklarınızı bu sayfamızda bulabildiniz mi? Böğürtlen modeli nasıl yapılır ? Böğürtlen örneği yapılışı nasıl olur?

Kolay örgü modelleri grubuna giren bu örnek hakkında bilgileri öğrendiniz mi? Bir başka şekilde soracak olursak, böğürtlen örneğinin yapımı size göre de kolay mı? Her türlü görüşlerinizi bize iletebilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok değerli, sadece bu sayfadaki böğürtlen örgü modeli ile ilgili değil, her türlü konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen.

Şimdi nohut örneğinin yapılışı videosunu izlemeye geçebiliriz.

Giriş bölümünde bahsetmiştik, böğürtlen örgü modelinin yapılışı ve görünüşü bakımından nohut örneğine çok benziyor. Nohut örneği nasıl yapılır isimli bu sayfamızda böğürtlen örneğine benzer nohut örneğinin yapımı hakkında bilgileri yine videolu anlatımlı olarak öğrenmiştik. Eğer böğürtlen örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap aldıysanız ve bu modeli beğendiyseniz nohut örneğinin yapılışını da öğrenmenizi tavsiye ederiz. Böylece bir anda iki örneğin yapımını bir arada ve bir anda öğrenmiş olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.