Örgü Galeri

Bolero Nasıl Örülür Videolu Anlatım İle Öğrenin

Bolero Nasıl Örülür Videolu Anlatım İle Öğrenin

Örgü öğreniyorum konulu video anlatımlı sayfalarımıza yer vermeye devam ediyoruz. Bolero nasıl örülür isimli bu sayfamızda açıklamalı olarak baştan sona örgü bolero yapılışı hakkında bilgiler edinerek, bir boleronun nasıl örüldüğünü öğrenmeye çalışacağız.

Bolero Nasıl Örülür? Bolero Örme Tarifi

Örgü bolero nasıl yapılır sorusuna cevap bulmaya çalışacağız. Son zamanlarda konusunda en güzel örgü modelleri galerilerinden oluşan sayfalarımıza ağırlık vermiştik. Örgüye yeni başlayan ziyaretçilerimizi ihmal ettik. Örgü yapılışları hakkında öğretici videolu anlatım sayfalarına biraz yoğunlaşmanın vakti geldi diye düşünüyoruz. Diğer sayfalarımızda olduğu gibi bu sayfamızda da videolu anlatımlı olarak örgü bolero yapılışı hakkında bilgileri öğrenmeye çalışacağız.

El örgüsü ile bolero nasıl örülür sorusuna cevap aldıktan sonra sizleri en güzel örgü bolero modelleri ile dolu galerili sayfamıza davet ediyoruz.  En güzel örgü bolero modelleri ile dolu galerili sayfamızı da bir incelemenizi tavsiye ederiz. Birbirinden güzel örgü bolero örnekleri sizleri bekliyor. Bolero ile yakın sayılabilecek örgü panço modelleri galerisinde ise örgü işi panço örnekleri beğeninizi bekliyor. Biz şimdi Derya Baykal ile bir bolero nasıl örülür sorusunu video anlatımlı ve detaylı açıklamalı şekilde, baştan sona örgü bolero yapılışı videosunu izleyelim, el örgüsü ile bolero nasıl yapılır öğrenelim

Bolero Nasıl Örülür? Anlatımlı Örgü Bolero Yapılışı

Bu sayfamızdaki videoda Derya Baykal ile bolero nasıl örülür bu soruya cevap aramaya çalıştık. Derya Baykal ve konuğunun örgü bolero yapılışı hakkında bilgiler verdiği bu sayfamızda örgü bolero nasıl yapılır öğrendik mi? Cevabınız evet ise şimdi 260 çeşit birbirinden güzel, birbirinden şık örgü bolero modelleri isimli bu sayfamızdaki örgü işi bolero örneklerine de bir göz atmanızı tavsiye ederiz. 260 adet bolero modelinden tarzınıza göre bir bolero örneğini mutlaka bulacağınıza inanıyoruz. Bolero örmek için ilk başlarda bir kaç şeye dikkat etmek gerekir.

Öncelikle ölçü alırken önce omuz ölçüsünü alarak başlanmalıdır. Uzun kollu mu yoksa kısa kollu mu yapılacak buna karar verdikten sonra, buna göre ölçüsünü almamız gerekiyor. Uzun kollu örecek isek bütün bedenin ölçüsü alınmalıdır. Kısa kollu örülecek ise ölçüsünü omuz ile dirsek kısmına göre alınmalıdır. İstediğiniz her türlü örneği kullanabilirsiniz.

Örgü Bolero Yapılışı Size Kolay Geldi Mi?

bolero nasıl örülür anlatımlı

bolero nasıl örülür anlatımlı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Derya Baykal ile video anlatımlı olarak örgü bolero yapılışı ile birlikte olduğumuz bu sayfada bolero örmek isteyen örgü sever ziyaretçilerimiz bolero nasıl örülür sorusuna cevap için bir kaç püf noktasını hatırlatalım. Örgüye yeni başlayanlar için kolay olan örgü tekniklerini uygulamalarını tavsiye ederiz. Kolay örgü tekniklerini kısaca hatırlayalım, en kolayları düz örgü, ters örgü tekniği, haraşo örgü modeli gibi örnekler kolay olan örgü teknikleri grubuna girer. Bu tekniklerden birisini kullanarak kolay bir şekilde bolero örebilirsiniz.

Örgü bolero yapılışı ile örgüye yeni başlayan örgü sever ziyaretçilerimiz için hazırladığımız bu sayfada umarız bolero nasıl örülür bunu videolu anlatımlı olarak Derya Baykal tarafından açıklamalı şekilde örgü bolero yapılışını anlatan videomuz ile öğrenmişsinizdir. Cevabınız evet ise şimdi sıra sizde! Kendiniz yada kızınız için veya herhangi bir yakınınız için bolero örmeye başlayın

Hangi modelde öreceğim diyenler fazla uzaklara gitmeye gerek yok. Bir önceki galerili sayfamızda örgü işi bolero modellerine yer vermiştik. Tam 260 çeşit tamamı el örgüsü bolero örnekleri ile dolu galerideki modellerden beğendiğinizi kendinize, kızınıza, arkadaşınıza veya herhangi bir yakınınıza örmeye başlayın. Örgü bolero modelleri isimli sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bolero Nasıl Örülür Sorusuna Cevap Alabildiniz Mi?

Bir başka örgü yapılışı ile birlikte olduğumuz bu sayfada bolero nasıl örülür sorusuna cevap aramaya çalıştık. Peki aradıklarınızı bulabildiniz mi? Bolero yapımı hakkında aklınızdaki soruların yanıtlarını bu sayfamızda bulabildiniz mi? El örgüsü bolero yapımı size göre kolay mı? Derya Baykal, konuğu ile birlikte bolero yapımı ile ilgili merak ettiklerimizi bize güzel bir şekilde anlattığı programındaki bu boleroyu siz de kendiniz için örebilir misiniz? Her türlü görüşlerinizi bekliyoruz. Bolero örmek için model oluştururken istediğiniz her örneği kullanabilirsiniz.

Yazlık olarak örülecek ise ajurlu örnekler, kışın kullanılacak bolerolar için de kalın iplerden yapılan ve sık olan örnekler ile yapabilirsiniz. Aynı şekilde kısa kollu mu yoksa uzun kollu mu örülecek, bunu da ölçüsünü kendiniz belirleyerek örebilirsiniz. Yazlık olan modellerde genellikle merserize ip, kışlık olanlarda ise yün oranı fazla olan yünlü ipler en çok tercih edilenler arasındadır. Bolerolar hem şiş hemde tığ ile örülebilir. Yeni başlayanlar ince ip ve kalın şiş yardımıyla düz örgü kullanarak daha kolay bir şekilde bolero örebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.