Örgü Galeri

Buğday Başağı Örgü Modeli Nasıl Yapılır

Buğday Başağı Örgü Modeli Nasıl Yapılır

Buğday başağı örgü modeli nasıl yapılır isimli bu sayfamız ile videolu anlatımlı olarak örgü tekniklerini öğrenmeye devam ediyoruz.

Bu sayfamızda örgüde yelek, hırka, banyo lifi yapımı gibi konularda sıkça karşımıza çıkan buğday başağı örneği yapılışı nasıl olur bunu öğrenmeye çalışacağız.

Kolay Buğday Başağı Örgü Modeli Yapılışı

Sitemizi devamlı ziyaret edenler bilir, örgü galeri olarak işimiz örgü! Örgü ile ilgili her türlü şeyi sizlerin hizmetine sunmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de iki konu üzerinde eşit olarak durmaya gayret gösteriyoruz.

Bunlardan birisi tecrübeli olanlar için en güzel örgü modelleri sayfaları ile konusunun en güzel olan modellerinin yer aldığı, elimizden geldiğince geniş kapsamlı tutmaya çalıştığımız örgü modelleri galerilerinden oluşan sayfalarımız, ikincisi ise örgüye yeni başlayan ve örgü öğrenmek isteyen örgü sever ziyaretçilerimiz için oluşturduğumuz videolu anlatımlı sayfaları ile örgü nasıl yapılır bunu video açıklamalı olarak yer verdiğimiz örgü yapılışı temalı videolu anlatım sayfalarımız.

Örgü yapılışı sayfalarımızda şimdi de buğday başağı örgü modeli nasıl yapılır bunu videolu anlatım olarak öğrenelim. Bu örneğin yapımını öğrendikten sonra en güzel örgü modelleri galerilerini de incelemeyi unutmayın. Buğday başağı örneğinin yapılışını izledikten sonra bu teknik hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen! Videoyu aşağıdan izleyerek öğrenelim

Buğday Başağı Örgü Modeli Nasıl Yapılır? İzleyelim

Buğday Başağı Örneğinin Yapılışı Sizce Kolay Mı?

Evet değerli örgü sever ziyaretçilerimiz; Buğday başağı örgü modelinin yapılışını videolu anlatım olarak izlediğinizi var sayıyoruz ve size bir kaç soru sormak istiyoruz. Bu teknik hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce buğday başağı modelini uygulamak kolay mı, zor mu? Yapılışı bakımından size nasıl geldi? Bu sayfamızın asıl  konusu olan buğday başağı örneği nasıl yapılır? bu sorunun cevabını alabildiniz mi? Her türlü görüş, öneri, istek ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan lütfen çekinmeyin. Görünüş itibari ile size nasıl görünüyor?

Bu teknik ile bir kıyafet örmek isterseniz, güzel bir çalışma çıkacağına inanıyor musunuz? Sizinde böyle bir düşünceniz oluştu mu?

Buğday Başağı Modeli En Çok Kullanıldığı Yerler;

Buğday başağı modeli, en sık bebek yelekleri, bebek ve çocuk hırkaları, banyo lifleri, örgü battaniye gibi yerlerde daha çok karşımıza çıkan bir örgü tekniğidir. Küçük bir araştırma ile bu teknik ile örülmüş bu ve bunun gibi örgü modellerini internet ortamında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Örgü galeri olarak bizler de en kısa zamanda bu teknik ile ilgili modellere yer vermeye çalışacağız. Önce bir kaç sorunun cevabını merak ediyoruz ki bu teknik ile ilgili bir kaç fikir edinelim, buğday başağı örgü modeli nasıl yapılır bu sayfamızda bunu öğrenebildiniz mi?

Bu örneğin yapılışı sizce kolay mı zor mu? Bu teknik ilginizi çekti mi? Bu gibi sorulara yorum olarak cevap bırakabilirseniz çok seviniriz. İlerleyen dönemlerde bu teknik ile ilgili çalışma yapıp yapmama konusunda bir fikir edinebiliriz.

Örgü Yapılışları ve Örgü Modelleri ve Modası İçin Bizi Takip Etmeyi Sürdürün

Örgü galeri olarak amaçlarımızı giriş bölümünde bildirmiştik. Konusunda en güzel örgü modellerini galeriler halinde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bir sayfada gelişigüzel modellere yer vermeden özenle seçerek sizlerin beğenisine sunmaya gayret gösteriyoruz.

Galerileri oluştururken de mümkün olduğunca geniş kapsamlı olmalarına gayret gösteriyoruz. Bir diğer görevimiz örgü öğrenmek isteyen değerli ziyaretçilerimiz için örgü yapılışları ile ilgili bilgileri videolu anlatım olarak yayınlamak.

Yeri geliyor kazak, hırka, yelek, patik hatta telefon kılıfı gibi kıyafet veya aksesuar nasıl örülür bunu öğreniyoruz.

Yeri geliyor örgüde kullanılan tekniklerden olan düz örgü, ters örgü, yıldız örneği, pıtırcık modeli gibi örgü teknikleri nasıl yapılır bunu açıklamalı ve videolu anlatımlı olarak öğrenmeye çalışıyoruz.

Örgü tekniklerinden biri olan buğday başağı örgü modeli nasıl yapılır bu sorunun cevabını ise bu sayfada video anlatımlı olarak öğrenmeye çalıştık.

Örgüde buğday başağı örneği, kazak, yelek, hırka, lif gibi yerlerde uygulayabileceğimiz bir örgü modelidir. Yapımı diğer örneklere göre biraz daha kolaydır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.