Örgü Galeri

Çitlembik Örgü Modeli Yapılışı

  • 1.255 kez görüntülendi.
Çitlembik Örgü Modeli Yapılışı

Çitlembik örgü modelinin yapılışı hakkında bilgiler öğreneceğimiz bu sayfa ile örgü öğrenmek isteyenler için video anlatımlı olarak örgü tekniklerinden birisi olan çitlembik örgü modeli nasıl yapılır bu soruya cevap arayarak örgü örneklerinin yapımını öğrenmeye tüm hızımız ile devam ediyoruz. Örgüye yeni başlayanlar için videolu anlatım sayfalarımıza ağırlık vermeye devam ediyoruz. Örgüde öğrenilecek o kadar çok şey var ki, bizler de hepsine sırası ile teker teker yer vermeye çalışıyoruz. Son zamanlarda örgü teknikleri üzerinde duruyoruz.

Bir başka örgü tekniklerinden olan çitlembik örneği nasıl yapılır? Çitlembik örgü modeli yapılışı nasıl olur? Çitlembik örneği en çok nerelerde kullanılır? Bu ve bunun gibi soruları videolu olarak öğrenmeye çalışacağız.

İsterseniz bu sayfamızın konusu olan çitlembik örgü modeli yapılışı nasıl olur? Bunu video anlatımlı olarak izleyerek öğrenelim. Umarız videoyu izledikten sonra sizler de çok kolay olan bu modelin yapılışı ile ilgili her şeyi öğrenebilirsiniz. Yorumlarınızı bırakmayı ihmal etmeyin.

Çitlembik Örgü Modeli Yapılışı – Video Anlatımlı

Çitlembik Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Öğrendik Mi?

Kolay örgü tekniklerinden birisi olan çitlembik örgü modeli yapılışını yine videolu anlatım ile açıklamalı olarak yayınladığımız bu sayfa ile örgü öğrenmek isteyen değerli örgü sever ziyaretçilerimize yardımcı olacak sayfalar oluşturmaya devam ediyoruz. Bu sayfada çitlembik örgü modeli nasıl yapılır?, Çitlembik örgü modelinin yapılışı nasıl olur? Bu örneğin yapılışı itibari ile kolay mı, zor mu? Bu örgü tekniği en çok nerelerde kullanılır? Bu gibi soruları yanıtlamaya çalıştık. Umarız aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını bu sayfamızda buldunuz. Açıklamalı ve video anlatımlı olarak çitlembik örgü modelinin yapılışını izledik.

Çitlembik Örneği Nerelerde Kullanılır?

Örgüde çitlembik örneği modeli nasıl yapılır? Cevap olarak çok kolay yapılır diyebiliriz. Yeni başlayanlar için ilk başlarda kullanılmasını tavsiye edebileceğimiz örgü tekniklerinden birisidir. Çitlembik örgü modelinin yapılışı itibari ile kolay olan örgü gruplarından birisidir. Bebek örgülerinde ve baharlık, ince iplerle örülen örgülerde çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. 3 ilmek ve katları ile örülür. Kolay olduğunu söylemiştik. Herkes tarafından rahatlıkla uygulanabilir.

Videoda gördüğünüz gibi, yapılışı itibari ile kolay olan örgülerden birisidir. Örgüye yeni başlayan ve örgü öğrenmek isteyen herkes tarafından kolaylıkla yapılabilir. En çok bebek örgülerinde, bayan yeleklerinde ve bebek battaniye yapımında sıklıkla kullanılan bir örgü tekniğidir. Sizlerde çitlembik örneği ile kolaylıkla bir kıyafet veya aksesuar örebilirsiniz. Ördüğünüz kıyafeti bizimle de paylaşmak isterseniz çok mutlu oluruz. Bizler de burada diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşarak fikir alış verişinde bulunuruz. Sosyal medya hesaplarımızda paylaşarak onlara da ilham vermiş oluruz. Ne dersiniz?

Çitlembik Örgü Modeli Yapılışı Bakımından Kolaydır

Çitlembik örgü modeli yapılışı isimli bu sayfamızda adından da anlaşılacağı gibi örgüde sık sık karşımıza çıkan bir başka örgü tekniği olan çitlembik örgünün nasıl yapıldığı üzerinde durmaya çalıştık. Bu sayfadan ayrılırken çitlembik örgü modeli nasıl yapılır? Bunu öğrendiniz mi? Sizler de bu örgü modelini uygulayarak bir kıyafet veya aksesuar örecek duruma geldiniz mi? Sizce çitlembik örgü kolay mı? Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin. Başka örgü tekniklerine de göz atmak isterseniz “Videolu Anlatımlar” bölümünü tamamen örgüye yeni başlayan değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için ayırdık. Örgü tekniklerinin nasıl yapıldıklarından bir kıyafet ve aksesuar nasıl örülür bunun baştan sona açıklamalı olarak ve video anlatımlı ile öğreten bir çok videolu anlatım sayfalarımız ile örgü öğrenmeye tüm hızımız ile devam ediyoruz.

çitlembik örgü modeli yapılışı

çitlembik örgü modeli yapılışı

Örgü galeri olarak bizim amacımız hem en güzel örgü modelleri sayfaları ile birbirinden güzel modelleri bir arada toplamak ve örgüye yeni başlayanlar için örgü tekniklerinin yapılışı ve örgü işi her türlü kıyafet veya aksesuarın nasıl örüldüğünü anlatan videolar yayınlamak. Örgü ile ilgili her şey için bizi takip etmeye devam edin. Bir başka sayfamızda görüşmek dileği ile Şimdilik örgü ile kalmaya devam edin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.