Örgü Galeri

Eldiven Nasıl Örülür Videolu Anlatım

  • 1.353 kez görüntülendi.
Eldiven Nasıl Örülür Videolu Anlatım

Eldiven nasıl örülür isimli bir başka videolu anlatımlı sayfamız ile tekrar örgü öğreniyorum konulu bir video ile daha karşınızdayız. Bu sayfada örgü eldiven yapılışı hakkında bilgilerin anlatıldığı bir video yayınlıyoruz. Daha önce örgü eldivenler ile ilgili bir kaç sayfayı sizlerin beğenisine sunmuştuk. Bunlardan bazıları bu sayfa gibi el örgüsü eldiven yapımı videoları, bazıları ise örgü eldiven modelleri ile ilgiliydi. Bunlara “Eldivenler” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

En Kolay ve En Güzel Eldiven Örme  Videosu ve  Anlatımı

O sayfalarımızda genelde biraz fantezi örgü eldiven modelleri üzerinde durmuştuk. Parmaksız eldiven ve sevgili eldiveni gibi biraz daha spesifik olan eldiven çeşitlerini yayınlamıştık. Bu sayfamızda klasik, 5 parmak eldiven nasıl örülür bunu açıklamalı olarak videolu anlatımlı şeklinde baştan sona örgü eldiven yapılışı ile ilgili bilgileri video şeklinde, yeni başlayanlar için anlaşılır anlatımıyla adım adım, tane tane örgü işi 5 parmak eldiven yapılışını izleyerek öğrenmeye çalışacağız.

Lafı fazla uzatmadan, isterseniz artık eldiven nasıl örülür bunu videolu anlatımlı olarak öğrenelim. 2 şiş ile örülen 5 parmak eldiven örmek çok kolaydır. 5 Şiş ile de örülen bu eldiven kolaylık bakımından 2 şiş ile örülmesi daha mantıklı geliyor. 5 şiş ile kafanız biraz karışabilir. Zaten videoda anlatılanları takip ederek çok kolay bir şekilde eldiven örmek mümkün oluyor. Örgü eldiven yapılışı ile ilgili bilgileri adım adım el örgüsü 5 parmak eldiven yapımı tane tane anlatıldığı video anlatımlı videoyu izleyerek 5 parmak eldiven nasıl örülür? Öğrenelim.

Eldiven Nasıl Örülür? Açıklamalı, Video Anlatımlı Örgü Eldiven Yapılışı

Örgü 5 Parmak Eldiven Yapılışı Kolay Değil Mi?

Evet değerli örgü sever ziyaretçilerimiz, örgüye yeni başlayanlar için bir başka videolu anlatımlı sayfası olan eldiven nasıl örülür isimli bu sayfamızda 5 parmak, klasik modelde, kolay örülen örgü eldiven yapılışı hakkında bilgilere yer vermeye çalıştık. Videoyu izledikten sonra 2 şiş ile 5 parmak eldiven nasıl örülür bu sorunun cevabını buldunuz mu? Bizce bir çok kişi artık bir eldiven örebilir duruma geldi. Çünkü videoda anlatılan bu eldiveni örmek çok kolay. Hem basit bir model hem de 2 şiş ile örüldüğü için çok karmaşık değil. Siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Örmüş olduğunuz kıyafet ve aksesuarları da bizimle paylaşırsanız bizler de burada diğer örgü sever ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyarız. Bizimle sosyal medya hesaplarımızdan veya buradaki konuların altına yorumlarınızı bırakarak irtibata geçebilirsiniz.

Örgü Eldiven Modelleri Galerilerini İncelemeyi Unutmayın

2 şiş ile örülen 5 parmak eldiven yapılışı hakkında bilgileri video anlatımlı şeklinde izledik ve bu sayfada 5 parmak eldiven nasıl örülür bunu öğrenmiş olduk. Şimdi örgü eldiven modelleri galerilerini inceleyebiliriz. Örgü galeri olarak daha önceki sayfalarımızda örgü eldiven modelleri ve yapılışları hakkında bilgileri içeren bir çok sayfa yayınlamıştık. Bu sayfalardan birisinde yer verdiğimiz örgü eldiven modelleri isimli diğer sayfalarımıza bir göz atabiliriz.

Bunlardan bayan örgü parmaksız eldiven modelleri isimli bu sayfada birbirinden güzel tam 300 adet bayanlara özel örgü işi parmaksız eldiven modelleri yer alıyor.

Erkekler için parmaksız eldivenlere de 250 adet erkek örgü parmaksız eldiven modelleri galerisi için ise burayı tıklayınız.

Eğer diğer eldiven örme videolarını incelemek isteyenler var ise sevgili eldiveni nasıl örülür videosu için bu sayfaya, parmaksız eldiven örmek isteyenleri bu sayfaya davet ediyoruz.

eldiven nasıl örülür video anlatımlı

eldiven nasıl örülür video anlatımlı

Bu sayfamızda videolu anlatımlı olarak eldiven nasıl örülür sorusuna cevap aradık. Detaylı açıklamalı video anlatım ile klasik, 5 parmak örgü eldiven yapılışı ile birlikte olduk. El örgüsü 5 parmak eldiven nasıl örülür sorusunun cevabını aldığınızı var sayıyoruz. Şimdi sizleri örgü işi eldiven modelleri ve yapılışları ile ilgili diğer sayfalarımıza davet ediyoruz.

Yeri gelmişken belirtelim, eldivenler ile ilgili diğer sayfalarımız olan, Parmaksız eldiven örme videosu,  sevgili eldiveni örmek için bu sayfayı, bayanlar için örgü parmaksız eldiven modelleri isimli galerimizde bulunan örgü işi parmaksız eldiven modelleri için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Soğuk havalarda ellerimizi sıcak tutmak için eldivenlerin üzerine yoktur.

En etkili olan eldiven çeşitleri ise deri eldivenler ve örgü eldivenler diyebiliriz. Örgü eldivenler deri eldivenlere nazaran ikinci planda kalsa da bizi ilgilendiren kısım örgü olduğundan biz diğer kıyafet veya aksesuarlarda olduğu gibi eldivenlerde de örgü işi olan eldivenleri tercih ediyoruz.

Konu İle Alakalı Diğer Sayfalarımız;

  • Parmaksız Eldiven Nasıl Örülür? Videolu Anlatım
  • Sevgili Eldiveni Nasıl Örülür?
  • 300 Adet Örgü Bayan Parmaksız Eldiven Modelleri
  • 250 Çeşit Erkek Örgü Eldiven Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.