Örgü Galeri

En Farklı Örgü Yazlık Hırka Modelleri ve Modası

En Farklı Örgü Yazlık Hırka Modelleri ve Modası

Örgü yazlık hırka modelleri isimli bir galeri hazırladık. Yazlık örgü hırka mı olur demeyin? Örgü ile yapılamayacak kıyafet ve aksesuar yoktur. Yazlık hırkalar da örgü ile gayet tabii yapılabilir.

Hırka denilince hemen kalın, kışlık hırkalar akla gelir. Fakat ip seçiminde ince ipler tercih edilirse ve model olarak yazlık örgü modelleri kullanılırsa örülen hırka da yazlık hırka olur. Değil mi?

İşte böyle örülen hırkaları örgü yazlık hırka modelleri galerisinde bulabileceksiniz. Daha çok yazlık örgülerde kullanılan ajurlu hırkalar ön planda duruyor.

Yarım kollu, derin v yakalı örgü hırka modelleri de yazlık hırka modelleri galerisinde göze çarpan diğer hırka örneklerinin başında yer alıyor.

İsterseniz tek tek sıralamaktansa galerimizi incelemeye geçelim. Birbirinden güzel el örgüsü yazlık hırka modellerine daha yakından bakalım. Hırkaların da yazlıkları olur muymuş görelim.

Örgü Yazlık Hırka Modelleri Galerisi

Giriş bölümünde bahsettiğimiz gibi yazlık örgü hırka modelleri daha çok yarım kollu ve ajurlu hırka modellerinden oluşuyor. Bir çoğu tığ ile örülmüş, model olarak ajurlu örgü modeli kullanılmış yazlık hırkalar gayet şık duruyor. Siz ne dersiniz?

Galerimizde bulunan el örgüsü yazlık hırka diye tabir ettiğimiz hırka modellerini beğendiniz mi? En güzel model size göre hangileri? Yazlık örgü hırka modelleri ile ilgili yorumlarınızı bize iletmeyi unutmayın.

Sadece yorumlarınızı değil, her türlü istek, görüş, öneri, şikayetlerinizi dahi bize bildirebilirsiniz.

Yazlık Örgülere Yazlık Hırka Yapılışı İle Devam Edeceğiz.

Yaz kış örgüden vazgeçemeyen örgü sever hanımlar için galerili örgü modelleri sayfaları ve video anlatımlı örgü yapılışları sayfaları ile birlikte olmaya devam ediyoruz.

Bir galerili sayfalar, bir videolu anlatımlı sayfalar ile örgüye doyuyoruz. Bu sayfada galerili olarak yazlık örgü hırka modelleri üzerinde durduk. Sırada yazlık hırka yapılışı var.

Bir sonraki sayfamızın el örgüsü yazlık hırka yapılışı ile ilgili olacağını şimdiden söyleyelim. Hırka yapılışını öğrendiğimiz sayısız video anlatım sayfaları olmuştu.

Fakat örgü yazlık hırka yapılışı konusu üzerinde durmamıştık. Örgü yazlık hırka modelleri isimli bu sayfamız ile yazlık hırkalara başlangıç yapmış olduk. Sırada yazlık hırka yapılışı var.

Yazlık örgü hırka modelleri ve yapılışı sayfaları için bizi takip etmeye devam edin. Facebook adresimizden takipçimiz olun. Yazlık hırka yapımını anlatacağımız sayfamızdan ilk siz haberdar olun.

Örgü Hırkalar İle İlgili Diğer Sayfalarımızı da İncelemeyi Unutmayın

Örgü galeri olarak hırka modelleri ve yapılışları en çok yer verdiğimiz kıyafetlerin başında yer alıyor. Kazak, yelek, ve hırkalar en fazla değindiğimiz konular olarak ilk sıralarda yer alıyor.

Örgü kategorisinde en çok ilgi gören kıyafetler olarak saydığımız bu başlıklar göze çarpıyor. Bu sayfamızda örgü yazlık hırka modelleri galerisi ile beraberdik.

Fakat örgü hırka modelleri ve yapılışları hakkında daha fazla sayfaları örgü hırkalar kategorisinde bulabilirsiniz. Sitemizi devamlı ziyaret eden takipçilerimiz bunu zaten biliyor. Fakat aramıza yeni katılanların sayısı da bir hayli fazla.

Aramıza yeni katılanlar için bu hatırlatmamızı da yapalım. Örgü yazlık hırka modelleri galerisi gibi birbirinden güzel örgü modelleri sayfaları için istediğiniz konunun kategorisini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Ya da arama çubuğundan merak ettiklerinizi aratabilirsiniz.

Eğer sonuca ulaşamadığınız bir arama olursa bize bildirmeyi ihmal etmeyin. Görmek istediğiniz galerili sayfa veya video anlatımlı örgü yapılışı sayfalarını bize bildirin.

Biz de en kısa zamanda sizin isteklerini yerine getirmeye çalışacağız. Yazlık örgü hırka modelleri galerisi hakkında düşüncelerinizi bekliyoruz. Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın.

Anlatımlı el örgüsü yazlık hırka yapılışı için bizi takip etmeye devam edin…


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.