Örgü Galeri

En Güzel Örgü Pareo Yapılışı ve Modelleri

  • 1.390 kez görüntülendi.
En Güzel Örgü Pareo Yapılışı ve Modelleri

Yazlık örgülere yer vermeye tüm hızımız ile devam ediyoruz. Pareo modelleri galerisinin ardından şimdi de örgü pareo yapılışı ile birlikteyiz. Bu sayfamızda video anlatımlı örgü pareo yapılışı hakkında bilgiler alacağız. Baştan sona detaylı anlatımlı 2 video ile Pareo nasıl örülür? örgü pareo nasıl yapılır? gibi sorulara cevap arayacağız.

Kolay Örgü Pareo Yapılışı Videolu Anlatım

Bir önceki sayfamızda pareo modelleri üzerinde durduğumuzu söylemiştik. Birbirinden güzel örgü işi pareo modelleri ile dolu galerili bu sayfamızı da incelemenizi öneririz. O sayfamızda en kısa zamanda el örgüsü pareo yapılışını anlatan videolu bir sayfaya yer vereceğimizin sözünü vermiştik.
El örgüsü pareo yapımını öğreneceğimiz bu sayfamız ile verdiğimiz sözü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Plaj kıyafetleri arasında popülerlik olarak üst sıralarda yer alan pareoların,

Örgü işi olanlarını inceledik. Şimdi de el örgüsü pareoların yapılışını öğrenelim.

Örgü galeri ailesi olarak sloganımızı örgü modelleri ve yapılışları olarak belirledik. Önce örgü pareo modelleri ile birlikte olduk. Şimdi örgü pareo yapılışını öğreneceğiz. Galerili sayfamızı hazırlarken hiç zorlanmadık. Bir çok el örgüsü yapımı pareo modelini rahatlıkla bulduk.
Fakat nedendir bilinmez, pareo yapılışını anlatan videolara pek fazla rastlayamadık. Youtube’da Şerife

Gül’ün Hobileri isimli kanalda yayınlanan ve 2 bölüm halinde örgü pareo yapımı isimli videoları bulduk. Pareo örmek isteyen örgü sever hanımlar için yayınlayalım dedik.

Videoları izlemeye geçmeden önce Şerife Hanım’a anlatımlı pareo yapılışı videoları için teşekkür ederiz. Daha fazlası için Şerife Gül’ün Hobileri Kanalı’nı ziyaret edebilirsiniz. Şimdi biz yazlık plaj örgülerinde kullanılan örgü pareo nasıl yapılır bunu öğrenelim. Pareo nasıl örülür adım adım öğrenelim.

Örgü Pareo Yapımı Video Anlatımlı Bölüm 1

El Örgüsü Pareo Yapılışı Anlatımı Bölüm 2 Motif Birleştirme İşleminin Yapımı


Güneşin yüzünü yavaş yavaş göstermeye başladığı şu günlerde örgü severler olarak biz de yaza hazırlık yapmaya şimdiden başladık. Şişleri bir süreliğine rafa kaldırıyoruz. Tığ işi yazlık örgülere ağırlık vermeye başlıyoruz.
Tığ işi örgülerde bu sayfamızda örgü pareo yapılışı ile ilgili bilgileri aldık. Plaj kıyafetleri bölümüne pareo modelleri ve yapılışı ile ilgili arka arkaya iki sayfa daha ekledik. Pareo nasıl örülür? Örgü pareo nasıl yapılır gibi sorulara video anlatımlı olarak cevap aradık.
Lafı açılmışken belirtelim, bir önceki sayfamızda birbirinden şık pareo örnekleri ile birlikte olmuştuk. Bunu bir kaç kez söyledik ama belki kaçıranlar olmuştur. Mutlaka incelemenizi öneririz. Hala ziyaret etmeyenleri örgü pareo örnekleri isimli bu galerili sayfamıza davet ediyoruz.

Örgü Pareo Yapılışı Size Göre Kolay Mı?

Bu sayfadan ayrılmadan önce görüşlerinizi almak isteriz. Pareo yapılışı hakkında yorumlarınızı merak ediyoruz. Pareo yapımı size göre kolay mı? Bu sayfamızdaki videolarda aradıklarınızı bulabildiniz mi? Siz de bir pareo örebilir misiniz?

Örgü pareo nasıl yapılır sorusunun cevabını aldınız mı?

Her türlü düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Yazlık örgülere yer vermeye devam edeceğiz. Aramıza yeni katılıyorsanız yazlık örgü modelleri ve yapılışları ile birlikte olduğumuz video anlatımlı sayfaları tek kategoride “Yazlık Örgüler” bölümünde toplamıştık.
Yazlık örgü modelleri üzerinde durduğumuz en son bir kaç sayfamızı hatırlayacak olursak,
Bir önceki sayfamız pareo modelleri üzerine idi.

Birbirinden güzel ve tamamı örgü pareo örneklerini sizin için bir araya getirmiştik.

Bu konumuz ile bire bir alakalı olduğundan, pareo nasıl örülür sorusunun cevabını aldıysanız pareo modelleri galerisini incelemeye geçebilirsiniz.
Örgü işi yazlık yelek modelleri ve örgü askılı bluz modelleri galerilerini de incelemenizi tavsiye ederiz. Beğeneceğinizi ümit ediyoruz.

Bütün yazlık örgü modelleri galerileri ve örgü pareo yapılışı isimli bu sayfamız gibi yazlık örgülerin yapılışlarını anlatan videoların tamamına “Yazlık Örgüler” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Örgü Pereo Modelleri karşınızda

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.