Örgü Galeri

En Güzel Transparan Örgü Pareo Modelleri ve Modası

En Güzel Transparan Örgü Pareo Modelleri ve Modası

Şeffaf Örgü Pareo Modelleri

Son zamanlarda yazlık örgüler üzerinde durmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda yine yazlık bir ürün olan pareo modellerini siz değerli örgü sever ziyaretçilerimizin beğenisini sunuyoruz. Örgü pareo modelleri dememize gerek yok sanırım. Bildiğiniz gibi bizim işimiz örgü, dolayısı ile bu sayfamızdaki pareolar da el örgüsü yapımı olanlardan oluşuyor.
Yaz aylarında havuz veya plaj kenarlarında el emeği göz nuru ile ördüğünüz bir pareo ile fark yaratmaya var mısınız? O zaman galerimizi dikkatli incelemenizi tavsiye ederiz. Size hitap eden, tarzınıza uygun örgü pareo modelini mutlaka bulacağınıza inanıyoruz.
Pareo modelleri ve yapılışı ile ilgili sayfalarımıza daha önce hiç yer vermemiştik. Bu sayfamızdaki birbirinden güzel örgü pareo modelleri galerisi bir başlangıç olsun diyelim. En kısa zamanda pareo yapılışı ile ilgili bilgileri de alacağımız bir video anlatımlı pareo yapılışı sayfasını da sizlerle paylaşmayı planlıyoruz.
Sadece bizi takip etmeye devam edin. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Facebook sayfamızı beğenin, Twitter’dan takipçimiz olun! En son eklenen galerili ve anlatımlı örgü yapılışı sayfalarından ilk siz haberdar olun.
Örgü pareo modelleri isimli bu sayfamızın pareolar ile ilgili ilk sayfamızın olduğunu yukarıda belirttik. Dolayısı ile tavsiye edebileceğimiz başka sayfamız görünmüyor. Fakat örgü pareolar ile yakın alakalı sayabileceğimiz örgü plaj elbisesi modellerine ve anlatımlı plaj elbisesi yapılışı ile birlikte olduğumuz sayfalar olmuştu. Pareolara alternatif sayılan el örgüsü plaj elbisesi modelleri için burayı, play elbisesi yapılışı için ise burayı tıklayabilirsiniz.
Biz şimdi örgü pareo modelleri isimli galerimizi incelemeye geçelim. Yaz aylarında plaj veya havuz kenarlarında el emeği ile örülen pareolar ile fark yaratın. Beğendiklerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. El örgüsü pareo yapılışı hakkında bilgileri almak için bizi takip etmeye devam edin. Resimleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterlidir.

Farklı Çeşit El Örgüsü Pareo Modelleri Galerisi

2019 yazının plaj trendleri arasında olması muhtemel örgü pareo modelleri galerisi ile birlikte olduk. Şimdi el örgüsü pareo modelleri üzerine yorumlarımızı yapabiliriz. Yine konusunda en güzel örgü modellerini sizlerle buluşturmaya çalıştık. Pareo modellerinin de en güzellerini ve tabii ki el örgüsü pareoları siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için bir araya getirmeye çalıştık.
Pareo örnekleri ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Modelleri beğendiniz mi? Sizin tarzınıza uyan örgü pareo modeli var mı? Cevabınız evet ise hangi pareo modeli sizin tarzınızı yansıtıyor. Yorumlarınızı bekliyoruz.

El Örgüsü Pareo Örnekleri Hazır Olanlarına Göre Kat Kat Güzel

Bu biraz iddialı bir kelime oldu ama bizim düşüncemiz bu şekilde. Zaten örgü aşığıyız! Sadece pareolarda değil hemen hemen her türlü ürünlerde el örgüsü yapımı olanlarını tercih ediyoruz. Şunu açık sözlülükle belirtelim, bazı örgüler hazır ürünlere kıyasla geri planda kalabiliyor. Fakat kesin olarak şunu söyleyebiliriz,
Örgü pareo modelleri hazır satılan fabrika ürünü pareolara nazaran görünüm olarak daha şık, daha güzel. Tığ ile örülen, beyaz renkli pareolar, leopar desenli, görünüm olarak naylon gibi duran hazır pareolara nazaran bir gömlek üstün duruyor.
Siz ne düşünüyorsunuz? Bizimle aynı fikirde misiniz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen. Bu sayfamızdaki el örgüsü pareolar ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.
El örgüsü yazlık örgü modelleri ve yapılışları ile birlikteliğimiz devam edecek. Bu sayfamızda örgü pareo modelleri üzerinde durduk. Bir sonraki sayfamızda el örgüsü pareo yapılışını öğreneceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.
Bu sayfamızın bir benzeri olan örgü plaj elbisesi modelleri galerisi için burayı tıklayınız


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.