Yeni-sezonda-en-begenilen-lif-modelleri

En Güzel Ve Yeni Lif Modelleri

En Güzel Ve Yeni Lif Modelleri

Banyo sırasında keselenmek için kullanılan, örgücü hanımların yeni sezonda mutlaka yapması gereken en güzel lif modellerini sizler için  burada paylaştık umarım beğenirsiniz.

Örgücü hanımların el ve tığ işçiliğinden üretilen en önemli örgülerden biri de liflerdir. Mavi, sarı, kırmızı, beyaz, pembe gibi renk kombinleriyle yapılan lifler, yıllar geçmesine rağmen hala banyolarımızda ki yerini koruyor. Özellikle her genç için evlenmeden önce hazırlanan çeyiz bohçalarında bulunan lifler ülkemizde bir çok banyoda kese olarak kullanılmaktadır. Her geçen gün lif modelleri farklı desenlerle karşımıza çıkıyor. Tığ işi lif modelleri, şiş işi lif modelleri yuvarlak, uzun veya kare gibi bir çok şekilde örülmektedir. Üzerine yapılan çiçek, hayvan ve herhangi bir desen ile daha güzel bir görünüme sahip olan lifler arasından seçmiş olduğumuz lif modelini bu yazımızda sizler için bir araya topladık.

Yeni-tasarim-banyo-lif-modeli-yapımı

Bazı liflerin yapılışı zor bazı liflerin yapılışı ise kolaydır. Genelde yapılışı kolay olan lifler beğenilmez çünkü aşırı derecede yaygındır. Bizler sizlere hem az sayıda kişide olan hem de güzel görünen kolay lif modellerini göstermeye çalıştık.Kolay lif modellerini yaparken farklı liflere sahip olmak için sizler de bu liflere ekstra eklemeler yapın. Mesela düz görünüyorsa lif bu life desenler yapıp hareketlenmesini sağlayabilirsiniz. Diğer modeller için kolay lif modelleri bağlantısını ziyaret edin.

Lif modelleri denildiği zaman akla gelen kişilerin başında şüphesiz Derya Baykal baş sırada yer almaktadır. Derya Baykal tarafından çok sayıda lif modeli paylaşıldığı gibi Türk kadınına örgüyü sevdiren kişilerden birisi de Derya Baykal’dır. Derya Baykal lif modelleri örgü dünyasının popüler örgüleri arasında yer aldığından dolayı sizlere Derya Baykal tarafından paylaşılan en güzel lif modellerini sunmaya çalışacağız. Sayfamızda Derya Baykal tarafından yapıldığı iddia edilen çok sayıda lif modeli bulunmaktadır. Bayanlar Derya Baykal tarafından yapılan örgülere büyük ilgi gösterdiği için sizlere bu lif örneklerini sunma gereği duymuş bulunuyoruz. eğer sizlerin daha popüler olduğunu düşündüğünüz lif modelleri varsa bunları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Derya Baykal bayanlara çok sayıda lif örneği sunduğu gibi bu liflerin nasıl yapıldığı hakkında da bilgiler vermektedir. En kısa zaman içerisinde sizlere aktarmış olduğumuz bu lif örneklerinin nasıl yapıldıkları hakkında da bilgiler vermeye çalışacağız. Lifleri yaparken kesinlikle yüzde yüz pamuk olan iplikleri kullanmaya özen gösterin. Derya Baykal hanımefendi de bu konu üzerinde sıklıkla durmaktadır. Lif yaparken normal iplikleri tercih etmeyin. Lifler için özel olarak tasarlanmış olan lif iplerini tercih edecek olursanız yapmış olduğunuz örgülerin görünümü daha güzel olacaktır.

takim-orgu-lif-modelleri

 

Lif yapmak özel bir maharet gerektirmemektedir çünkü piyasada yer alan liflerin neredeyse tamamı kolay modellerden oluşmaktadır. Bu yüzden sadece örgü konusunda temel bilgisi olan kişiler hiç zorlanmadan sayfamızda bulunan Derya Baykal lif modellerini kolay bir şekilde yapabilir. Her şeye rağmen zorlandığınız kısımlar olursa bunları bizlere sorarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Gelin hep birlikte Derya Baykal hanımefendi tarafından paylaşılmış olan en popüler örgü lif modelleri nelermiş göz atalım.

Yorumlarınızı bekliyoruz.Sizce en güzeli hangisi ?

En Güzel Ve Yeni Lif Modelleri Galerisi

 

Süveter Modelleri ve Yapımı İle İlgili Sayfalarımıza Da Göz Atabilirsiniz;

Süveterin alternatifi olan kazaklar da sitemizde en çok yer verdiğimiz örgü modellerinin başında geliyor. “Kazaklar” kategorisinden örgü kazak ile ilgili bir çok sayfaya ulaşabilirsiniz.

Bu konuyla alakalı kız çocuk örgü kazak modelleri sayfamızda bulunan modellere bakmadıysanız, o sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Benim bakacağım modeller bebekler için diyorsanız, önceden kız bebekler için hazırlamış olduğumuz örgü kazak ve süveter örnekleri karışık olarak yer verdiğimiz sayfamızı inceleyebilirsiniz. Kazak nasıl örülür merak edenler var ise buradan videolu anlatım olarak öğrenebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere, kazak ve süveterler hemen hemen aynı diyebiliriz. Eğer örgü biliyorsanız beğendiğiniz bir kazak modelini rahatlıkla süvetere çevirebilirsiniz. Yada tam tersi bir örgü süveter modeli de bir kazağa çevirmeniz çok kolaydır.

Bu yüzden diğer kazak sayfalarımızı da inceleyebilirsiniz. Tabii bu sadece çocuk örgü modelleri için geçerli değildir. Yetişkin modellerinden de beğendiğiniz var ise sadece ölçülerini bir çocuğa göre ayarlayarak istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.Kısa bir süre önce bayan örgü süveter modelleri galerisi ile birlikte olmuştuk. O sayfamızdaki süveter modelleri örgü sever ziyaretçilerimiz tarafından oldukça ilgi gördü. Biz de örgü süveter örnekleri ile ilgili galerili sayfalara hız verelim dedik.

Birbirinden güzel bir başka galerili sayfamızdan ayrılmadan önce düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı isteriz. Süveter örnekleri hakkındaki her türlü yorumlarınızı bekliyoruz. Size göre en güzel çocuk süveteri modeli hangisi?

Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Twitter’dan takipçimiz olun, 230 adet tamamı örgü kız çocuk süveterleri ile birlikte olduğumuz bu sayfamız gibi birbirinden güzel örgü modelleri galerilerinden ve örgü yapılışları hakkında bilgileri aldığımız video anlatımlı sayfalarımızdan ilk siz haberdar olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.