Örgü Galeri

En Güzel Yazlık Örgü Yelek Modelleri ve Modası

En Güzel Yazlık Örgü Yelek Modelleri ve Modası

Her türlü kıyafetin yazlık olanlarını da incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda yazlık örgü yelek modelleri galerisi ile el örgüsü yazlık yelekleri inceleyeceğiz.

Yazlık yelek yapılışlarını öğrendiğimiz video anlatımlı sayfalara defalarca sitemizde yer vermiştik. Fakat galerili örgü işi yazlık yelek modelleri sayfasını nedense atlamışız. Kısmet bu güneymiş diyelim.

Yavaş yavaş yaz aylarına girmeye hazırlandığımı şu günlerde örgü galeri ailesi olarak bizler de ağırlığımızı yazlık örgü modelleri üzerine veriyoruz.

Sitemizi devamlı takip eden ziyaretçilerimiz bilir, son zamanlarda hep yazlık örgüler üzerinde duruyoruz. Yazlık hırka modelleri, yazlık bolero modelleri, yazlık kazak modelleri derken her türlü kıyafetin yazlık olanlarını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Şimdi de yazlık örgü yelek modelleri isimli bu sayfamız ile el örgüsü yazlık yelekleri inceleme fırsatı bulacağız. Genellikle tığ ile örülen, dantel motifli, ajurlu yani delikli örgü yelek modelleri , ilk başta dikkatinizi çekecek yazlık yelek örnekleri olacak.

İsterseniz daha fazlası için galerimizi incelemeye başlayalım. Ne de olsa yorumlarımızı daha sonra yapacağız. Şimdi sizleri birbirinden güzel tamamı örgü işi yazlık yelek modelleri ile baş başa bırakalım.

Yazlık Örgü Yelek Modelleri Galerisi

Giriş bölümünde yazlık örgü yelek modellerinde öne çıkan yelek modelleri hakkında ip uçlarını vermiştik. Fakat görmüş olduğunuz gibi daha fazlası da var. Upuzun yelekler de hiç az değil.

Yazlık örgülerin olmazsa olmazı delikli yelekler bir diğer adı ile ajurlu örgü modeli ile örülen ajurlu yelek modelleri göze çarpan bir diğer yazlık yelek modelleri olarak dikkat çekiyor.

Yarım kollu, tığ ile örülen, dantel motifli örgü işi yazlık yelekler de örgü yazlık yelek modelleri galerisinde sıkça gördüğümüz örnekler arasında yer alıyor.

En Çok Beğendiğiniz Yazlık Yelek Modelleri  Hangileri Oldu?

Birbirinden şık, birbirinden güzel, tamamı el örgüsü yapımı yazlık yelek modelleri galerisinde bulunan yelekler ile ilgili yorumlarımızı şimdi yapabiliriz. En çok beğendiğiniz, en çok hoşunuza giden yazlık örgü yelek modelleri hangileri oldu?

Bu soruyu yazlık yelekleri beğendiğinizi var sayarak bu şekilde sormuş bulunduk. Umarız galerimizdeki yelek modellerini beğendiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Galerimizde bulunan yelek modellerine şöyle bir göz gezdirecek olursak, fileli yelek modelleri ilk göze çarpan model olarak dikkatimizi çekiyor.

Yazlık örgülerde olmazsa olmaz ajurlu yelek modelleri, uzun, bol kalıp yelekler, bir diğer örnekler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yazlık Örgü Modellerine Yer Vermeye Devam Edeceğiz

Örgü galeri ailesi olarak son günlerde yazlık örgü modelleri üzerinde durmaya devam ediyoruz. Sitemizi sürekli takip eden ziyaretçilerimiz bunu zaten biliyor. Fakat aramıza yeni katılan örgü sever ziyaretçilerimiz de bir hayli fazla.

Aramıza yeni katılanlara bu hatırlatmayı yapma gereği duyduk. Daha önce ele aldığımız yazlık örgü modelleri galerileri ile yazlık örgü yapılışlarını öğrendiğimiz videolu sayfaları “Yazlık Örgüler” kategorisinde tek çatı halinde bulabilirsiniz.

Yazlık örgülerde bir sonraki sayfamızın konusu ne olsun? Sitemizde görmek istediğiniz örgü modelleri var mı? Spesifik olarak merak ettiğiniz örgüler neler? Bu konulardaki isteklerinizi de bize bildirebilirsiniz.

Örgü galeri ailesi olarak bizler de en kısa zamanda sizlerin isteklerini yerine getirmeye çalışacağız. Peki yazlık hırka modelleri, yazlık bolerolar, yazlık kazak modelleri galerili sayfalarımızı da gördünüz mü?

Bahsettiğimiz bu sayfalarımızı henüz incelemediyseniz bir an önce bu sayfalarımızı da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bayılacaksınız!

Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin. Bu sayfamızdaki yazlık örgü yelek modelleri gibi birbirinden güzel galerili sayfalardan ilk siz haberdar olun. Ayrıca tamamı video anlatımlı örgü yapılışları sayfaları ile örgü öğreniyoruz. Aramıza siz de katılın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.