Örgü Galeri

En Yeni Örgü Patik Modelleri ve Modası

En Yeni Örgü Patik Modelleri ve Modası

Örgü işi tokalı patik yapımı hakkında bilgileri aldığımız bir önceki sayfamızda söz verdiğimiz gibi örgü patik modelleri galerisi ile beraberiz. Yaz aylarında kullanacağımız aksesuarların yapımlarını ve modelleri incelemeye tüm hızımız ile devam ediyoruz.
Patikler yaz aylarında herkesin kullandığı bir aksesuar olmuştur. Adeta ayaklarımızın nefes almasını sağlar. Oldukça kullanışlı, oldukça rahat bir yazlık aksesuardır.

Peki örgü patik duymuş muydunuz?
Evet, hemen hemen her konuda olduğu gibi patiklerin de örgü ile olanları var. Örgüde hamarat hanımlar patik yapımında da hünerlerini gösteriyorlar.
Hamarat örgücü hanımlar tarafından yapılmış, birbirinden şık çalışmaların olduğu bir galeri hazırladık. Galerimizin adını örgü patik modelleri koyduk. Zaten tokalı patik yapılışını öğrendiğimiz video anlatımlı sayfamızda sözünü vermiştik.
2 video ile tokalı örgü patik yapımını öğrendiğimiz sayfamızı buradan inceleyebilirsiniz.
Biz şimdi örgü patik modellerini inceleyeceğiz. Tarzınıza uyan, gözünüze kestirdiğiniz örgü patik modeli var mı görelim. Her zamanki gibi yorumlarınızı bırakmayı unutmayın…
Örgü Patik Modelleri Galerisi

Hep örgü kazak modelleri, hırka modeller, yelek modelleri gibi alışılagelmiş, sıradan konulara yer mi vereceğiz?

Örgü kategorisi bu kadar geniş iken dar bir alanda mı sıkışacağız? Tabii ki hayır.
Her türlü örgü modellerini tek tek incelemeye devam edeceğiz. Örgü patik yapımının ardından örgü patik modelleri galerisi sayfamızda örgü bölümüne daha geniş pencereden bakmaya devam ediyoruz. Ve devam edeceğiz.

Maharetli örgü sever hanımların birbirinden güzel çalışmalarını ziyaretçilerimiz ile buluşturmaya devam edeceğiz. Örgü patik modelleri galerisi bu konuda bir başlangıç olduğunu söyleyebiliriz.
Önümüz yaz, dolayısı ile yazlık örgüler kategorisine değişik çalışmalar eklemeye çalışacağız. Tokalı patik yapılışını öğrendikten sonra yazlık örgü patik modellerini de inceledik.
Sıradaki konumuzu şimdiden belirleyelim. Bunun için sizin fikirlerinizi almak isteriz. Bir sonraki sayfada hangi konu üzerinde duralım. El örgüsü patik modelleri gibi değişik, ilginç bir konu mu seçelim?
Yoksa klasik örgü kazak, yelek, hırka gibi örgülere mi yer verelim? Bu konudaki fikirlerinizi bekliyoruz. Bu sayfanın altına yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

Patik Modellerini Nasıl Buldunuz?

Bir başka merak ettiğimiz konu ise örgü patik modelleri ile ilgili düşünceleriniz. Galerimizde bulunun el örgüsü patik modellerini beğendiniz mi? Patiklerin el örgüsü olanını denediniz mi? Kullanışlılık ve rahatlık bakımından düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Patiklerde yüzde 95’lik kısım hazır fabrika ürünü patikleri tercih ediyor gibi görünüyor.

Yüzde 95 rakamı bile az sayılabilir. Fakat bir örgü sever olarak örgü patik modellerini ön plana çıkarmaya kararlıyız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.