Örgü Galeri

Erkek Bebek Örgü Patik Modelleri

  • 1.427 kez görüntülendi.
Erkek Bebek Örgü Patik Modelleri

Bebekler için örgü modelleri galerilerine son zamanlarda ağırlık vererek devam ediyoruz. Bu sayfada yine bir bebek örgü modelleri galerisi ile birlikteyiz. Bu safer erkek bebek örgü patik modelleri ve modası üzerinde duracağız. Birbirinden güzel, birbirinden şirin, küçük prenslerin minik ayakları için örülen örgü erkek bebek patikleri ile tekrar birlikte olmaya çalışacağız.

Erkek Bebekler İçin Güzel Örgü Patik Modelleri ve Modası

Erkek bebek örgü patik modelleri ile küçük prenslere özel tamamı örgü patik örnekleri ile dolu bir galeri ile karşınızdayız. Örgü patik modelleri ve yapılışları ile ilgili videolar sitemizde en çok yer verdiğimiz konuların başında geliyor.

Bay, bayan, bebek, çocuk demeden bütün kesime hitap eden her türlü örgü işi kıyafet ve aksesuarlara elimizden geldiğince yer veriyoruz. Patikler de bunlardan birisi. Örgü patik modelleri ve yapılışları ile ilgili sayfalara, örgü işi patik ve çorapları tek çatı halinde topladığımız  “Çoraplar/Patikler” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Örgü erkek bebek patik modelleri meraklılarını fazla bekletmeden, birbirinden güzel, birbirinden şirin, birbirinden tatlı tamamı örgü erkek bebek patikleri ile dolu galerimize geçelim. Galerimizi yine geniş tutmaya çalıştık, dopdolu bir galeri ile en güzel örgü bebek patiği örneklerini sizin için bir araya getirmeye çalıştık. Umarız beğenirsiniz.  Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız.

Erkek Bebek Örgü Patik Örnekleri Güzel mi?

Bu sayfada küçük prenslere özel örgü patik modelleri galerisi ile en güzel patik örneklerini siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için bir araya getirmeye çalıştık. Erkek bebek örgü patik modelleri galerisini nasıl buldunuz? Örnekleri beğendiniz mi?

Örgü erkek bebek patik modelleri en az kız bebekleri kadar güzel, değil mi? Bebek örgülerinde tatlılık bakımından kız erkek fark etmez. Zaten kendileri çok tatlı olduğu için ne giydiklerinin pek fazla önemi yok. Siz ne dersiniz?Galerimizde bulunan örgü patik modelleri sadece erkek bebekler için değil, aynı zamanda erkek yetişkinler için de gayet tabii kullanılabilir. Sadece örerken ölçüsünü bir yetişkine göre almamız yeterli olacaktır. Örgü sever bayanlar beğendikleri bir modeli hem bebeği hemde eşi için örebilir.

Bebek Patiği Örmek En Kolay Örgülerden Biridir.

Bu sayfamızda en güzel erkek bebekler için örgü patik örnekleri ile karşınızda olmaya çalıştık. Peki aramızda bir patik örmek isteyen ziyaretçilerimiz de olabilir. Bebek patiği örmek isteyenler için bir kaç şey söylemek isteriz.

Patik örmesi en kolay olan örgülerin başında gelir. Özellikler bebek patiği örmek son derece basit, son derece kolaydır. Çok kısa zaman içinde bir çift patiği rahatlıkla bitirebilirsiniz. Örgücü herkes bunu bilir. Örgü işinde yeni olanların ilk öreceği şeyleri seçerken kolay olmalarından dolayı patikleri seçerler. Bir kaç saatte bir patik rahatlıkla örülebilir.

Bir patiğinin nasıl örüldüğünü bilmeyen varsa, “patik nasıl örülür?” isimli sayfamızı ziyaret etmelerini tavsiye ediyoruz. Ayrıca sadece bebek patiğinin nasıl örüleceği bütün detayları ile anlatılmış olan “bebek patiği nasıl örülür” isimli bu sayfamızda da bebek patiği örme videosu var. Patiğin kolay örüldüğünü söylemiştik.

Kolay örüldüğü için ev hanımları arasında ek gelir amaçlı evde patik örenlerin sayısı oldukça fazladır. Evde boş vaktiniz çok ise, sizlerde patik örerek aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Yeni anne olacak, veya olan anneler bebeklerine gözü gibi baktıkları hiç tartışılmaz. Onlarının ayaklarını sıcacık tutacak olan erkek bebek örgü patik modelleri galerisinde bulunan patik örneklerini gördünüz. Şimdi sıra sizde. Beğendiğiniz bir modeli örmeye şimdi başlamanın tam sırası. Bittikten sonra bizimle paylaşmayı unutmayın. Bizler de sizden gelenler sayfamızda yer verelim ki bütün bayanlar sizden ilham alsın.

Diğer Örgü Patik Modelleri ve Yapılışları İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin

Örgü kategorisinde olmazsa olmaz kıyafetlerden olan örgü patik ve çorap modellerine bir arada sergilediğimiz “Çoraplar/Patikler” kategorisinden ulaşabilirsiniz. Örgü çorap ve patik modelleri galerileri ile el örgüsü patik ve çorap yapılışlarını anlatan videolu anlatımlı sayfaları bulabilirsiniz. Örgü patik modelleri ile ilgili daha önceleri bir kaç sayfa yayınlamıştık.

Kız bebek ve erkek bebek ayrımına gitmeden karışık olarak yer verdiğimiz örgü bebek patikleri modelleri ile ilgili o sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. Bu sayfayı ise sadece küçük prenslerimiz için özel hazırlamıştık. Bu sayfamız gibi bir diğerini de kız bebek örgü patik modelleri isimli sayfamızda bulabilirsiniz.

Örgü patikler kış aylarında bebeklerimizin ayaklarını sıcacık tutar. Bebeklerin en çok kullandığı giyeceklerin başında gelir. Örgü bilen bayanlar ise muhakkak en az bir patik örmüşlerdir. Patik örmesi çok kolaydır. Nasıl örüldüğünü merak edenler varsa “patik nasıl örülür?” isimli bu sayfamızı, bebek patiği örmek isteyenler ise “Bebek patiği nasıl örülür” isimli bu sayfamızda videolu anlatım olarak yayınladığımız bu sayfalara da bir göz atmalarını tavsiye ederiz. Bir patiğin nasıl örüldüğü tane tane anlatılmış. En kolay örgü patik yapılışı için ise burayı tıklayınız.

Erkek Bebek Örgü Patik Modelleri Galerisi

Konu İle Alakalı Diğer Sayfalarımız;

  • Karışık Örgü İşi Bebek Patikleri Modelleri
  • Bayanlar İçin Örgü Patik Modelleri
  • Diğer Örgü İşi Patik Ve Çorap Modelleri
  • Örgü Bayan Çorap Modelleri
  • Bebek Patiği Nasıl Örülür? Videolu Anlatımlı
  • Kolay Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı
  • Derya Baykal İle Patik Örme Videosu
  • Kolay Örgü Patik Yapılışı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.