Örgü Galeri

Erkek Bere ve Atkı Takımı Modelleri ve Modası

Erkek Bere ve Atkı Takımı Modelleri ve Modası

Bu yazımızda sizlere erkek bere ve atkı modelleri, erkek bere ve atkı kombinasyonu, erkek bere ve atkı takımı hakkında bilgi vereceğiz. 

Erkek bere ve atkı modellerinde birbirlerine uyum çok önemlidir.

Kimi insan bu uyumlu önemsemez ama bizim için bere ve atkı kombinlemesi renk ve şekil açısından önemlidir.

O yüzden biz tek tek erkek bere modelleri ve erkek atkı modelleri değil de erkek bere ve atkı modelleri takımı şeklinde yazı yazmayı düşündük.

Böylece  erkek bere ve atkı modellerinde örgü şekli inceleyerek olması lazım, hepsi birbiriyle uyum içinde olması lazım, takım olması lazım.

 Kısacası bere ve atkı takım olması lazım. 

Yalnız dikkat etmemiz gereken bu renk seçiminde erkek bere ve atkı modellerin de sevdiğimiz erkeklere  öreceğimiz bu örgü genç erkek bere ve atkı modelleri farklı, erkek çocuk atkı bere modelleri farkl, yetişkin erkek atkı ve bere modelleri farklı şekilde karşımıza çıkıyor.

Kime vereceksek ona göre renk olsun desen olsun bunlara ona göre göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Sitemizde Kolay yelek örgüsü, atkı örgüsü, bere ayrı alemde ama biz bunun ikisini kombinasyonlu uyumunu takımını tek  almayı şimdi hepsini birleştirdik.

Aşağıda zaten erkeklere atkı ve bere takımı resimlerinde bir sürü model görebileceksiniz. Onlardan bir tanesini beğenip sevdiklerimize örebiliriz. 

Hatta bu yazımızda erkek atkı, bere ve eldiven üçlemesinin takımını da görebilirsiniz.   

Çeşitli örgü modası ve örgü modelleri  göreceksiniz. 

Yine bu yazımızda düz kalıp erkek bere örgü modelleri, Desenli erkek bere ve atkı modelleri,  renkli erkek bere ve atkı modelleri ile karşınızda olacağız.

Ayrıca püsküllü bere ve atkı modelleri,  rengarenk bere ve atkı modelleri ile karşınızda olacağız.Soğuk kış günleri yaklaştığı Bugünlerde erkek bere ve atkı modelleri ne yoğun ilgiden dolayı biraz ve paylaşmaya karar verdik. 

 Aslında hem  içinizi ısıtacak, hem de çok yakışacak erkek bere ve atkı modelleri herkesin örmesi gereken bir örgü modelidir.

 Örmesi  çok çok kolay bir modeldir. Evet bere, atkı, eldiven, boyunluk ve benzeri kış aksesuarları hemen her erkeğin sahip olması gereken bir aksesuardır.

 Hem hastalanmasını engeller, hem de çok yakışır.

 O yüzden bu yazımızı erkek bere, atkı, eldiven, ve boyunluk modelleri olarak paylaştık

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.