Örgü Galeri

Erkek Örgü Atkı ve Bere Kombinasyonu

  • 1.114 kez görüntülendi.
Erkek Örgü Atkı ve Bere Kombinasyonu

Örgü atkı bere modelleri galerisinden oluşan bu sayfamıza bayanların ardından şimdi de erkek örgü atkı ve bere modelleri ile devam ediyoruz. El emeği el örgüsü erkek atkı bere modeli ile beraber olmaya çalışacağız. Bu sayfamızdaki galerimize örgü erkek atkı bere kombinasyonu ismini verdik.

El örgüsü atkı berenin birlikte yer aldığı bir çalışmamız daha olmuştu. Bayan örgü atkı ve bere modelleri ile birlikte olduğumuz bayan atkı bere kombinasyonu isimli sayfamızda bayanlar için atkı berenin birlikte yer aldığı galerili sayfamıza yer vermiştik.

Her oluşan bayan örgü atkı bere kombinleri için burayı tıklayabilirsiniz. Bu sayfanın bir benzeri olan bayanlar için olanını da incelemenizi tavsiye ederiz.

Birlikte en çok kombin edilen örgü kıyafetler ne diye soracak olursak, sanırım büyük çoğunluğumuz örgü atkı bere kombinasyonu diye cevap verir.  Sitemizde sizlere en güzel örgü modellerini sunmaktan çok büyük keyif alıyoruz. Sizlerden gelen tepkiler olumlu olunca örgü galeri olarak bizler de işimizi yaparken büyük mutluluk duyuyoruz.

Yetişkin erkek atkısı ve beresinin birlikte yer alacağı galerimizi umarız beğenirsiniz. Bayanlar için hazırladığımız galerili sayfamıza da bekleriz.  İsterseniz artık yavaş yavaş erkek örgü atkı bere modellerinin birlikte yer aldığı, en çok tercih edilen örgü kombini olarak dikkat çeken örgü erkek atkı bere kombinasyonu galerimize geçelim.

Yine yüzlerce modelden oluşan geniş kapsamlı bir galeri hazırladık. Çeşit çeşit atkı ve bere modelleri galerimize buyurun. Resimleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Erkek Örgü Atkı Bere Modelleri Galerisi

örgü erkek atkı bere modelleri galerisi

örgü erkek atkı bere modelleri galerisi

Erkek örgü atkı ile bere modellerinin birlikte yer aldığı bu sayfamızda bulunan galerimizi inceledik. Şimdi modeller hakkında yorumlarımızı yapabiliriz.

Önce sizin düşüncelerinizi almak isteriz. Örgü işi erkek atkı ile bere modelleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Örgü erkek atkı bere örnekleri hoşunuza gitti mi? Galerimizde bulunan modelleri beğendiniz mi? Sizlerde galerimizde bulunan örgü atkılar ve berelerden herhangi bir modeli örebilir misiniz?

14 şubatta, evlilik yıl dönümünüzde,eşinizin yada çocuğunuzun doğum gününde kara kara ne hediye alacağım diye düşünmeyin. Sevdiğiniz birisine verebileceğiniz el güzel hediye içinde el emeği, göz nuru olandır.

Hazır almak yerine kendiniz örerek onlara değer verdiğinizi gösterme fırsatıdır. Çünkü bir emek vermişsinizdir. Erkekler böyle şeylerden çok hoşlanır. Sizler için hazırladığımız erkek örgü atkı ve bere modelleri ile galerimizde kolay örülen modelleri bir araya getirmeye çalıştık.

Böylece örgü işinde yeni olanlar da rahatlıkla örebilir. Hoşunuza giden bir model bulamadıysanız illaki atkı bere örmek zorunda değilsiniz. Diğer erkek örgü modellerini de incelemenizi öneririz. Hırka olur, süveter olur, kazak olur, yelek olur her çeşit modelleri sizler için bir araya getiriyoruz.

Haydi hanımlar, erkeğin kalbine giden yol her zaman midesinden geçecek diye bir kural yoktur. 🙂 Bu yolu kendi ellerinizle örebilirsiniz. Örgü atkı ile bere modelleri beraber kombin edildiğinde öne çıkan model tek renk olan klasik olan koyu renk için siyah açık renk için gri modellerdir. Karışık renkli olanlar ise erkeklerden ziyade bayanlara daha çok yakışıyor.

El Örgüsü Erkek Atkı Bere Modelleri Güzel Mi?

Erkekler için örgü işi atkı ile bere modellerinden oluşan bu sayfamızdaki galeriden daha fazlasını da görebilirsiniz. Bir diğer sayfada sadece örgü erkek atkılarını derlediğimiz bu sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz. İster tek olarak örün ister ikisini de örün tercih size kalmış. Erkek örgü atkı bere kombinasyonu sayfamızdaki modellerden birisini örmeye başlayabilirsiniz.

Çocuklarınız okula giderken yürümek zorunda kalabilir yada eşinizin iş yeri uzakta olduğundan dışarıda fazla vakit geçirebilir. Böyle durumlarda görsellik açısından ikisi beraber örmek daha güzel olabilir. Kısa sürede kolayca örebilirsiniz.

İşin en güzel tarafı ise eşiniz kendi el emeğinizle ördüğünüz atkıyı dolayacak, çocuğunuz soğuktan kulaklarını sizin ördüğünüz bere ile koruyacak. Kimilerine göre bu basit gelebilir. İşin aslı hiç de öyle değildir. Hem sizi hemde eşinizi yada çocuğunuzu etkileyecektir.

Sadece atkı ile bere kombinasyonu değil, aynı modelde eldiven de ekleyerek kombinasyonu arttırabilirsiniz. Bu tamamen sizin yeteneğinize bağlı bir durumdur. Eldiven demişken eldiven modellerini de sitemizde bulabilirsiniz. “Eldivenler” Kategorisine bir göz atmanız yeterli olacaktır.

Diğer Atkı İle Bere Modelleri Galerilerini İncelemeyi Unutmayın

Bir sayfada 10-20 model değil, yüzlerce örgü modelini bir araya getirerek sizlerin beğenisine sunmak için çalışıyoruz. Şimdiye kadar bayan, bebek ve çocuk örgülerine daha çok ağırlık verdik. Bundan sonra erkek örgü modelleri için de çalışmalarımız olacak.

Bu sayfada sizlere erkek örgü atkısı ve berelerinin  birlikte yer aldığı yani hem örgü atkı modelleri, hem de örgü bere modellerinin beraber kombin edildiği bir galeri hazırladık. Örgü kombini dediğimizde en çok birlikte kombine edilen örgü ürünleri olarak atkı ve bere modelleri açık arada ilk sırada yer alıyor.

Bu sadece erkek örgü kombineleri için geçerli değil, bayanlar ve çocuklarda da atkı ve bere kombini de açık ara birinci sırada yer alıyor. Erkek el örgüsü atkı ile bere kombinasyonu isimli bu sayfamızı hazırlarken çok zorlanmadık.

Atkıların ve berelerin birlikte kombine edildiği bir çok örgü modelleri sayfalarına rastladık. Sonunda 150 adet erkekler için olan bere ve atkı örnekleri birlikte kombin edildiği modelleri sizler için bir araya getirdik. Örgü kombinelerde en çok atkı ve berenin birlikte kombin edildiğini belirttik.

Fakat örgü galeri olarak bizler daha önce hem örgü atkı modellerine, hem de örgü bere modellerine ayrı ayrı defalarca yer vermiştik. Ayrı ayrı yer verdiğimiz örgü atkı modelleri için “Atkılar” kategorisini, Örgü bere modelleri için ise “Bereler” kategorisini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.