Örgü Galeri

Erkek Örgü Boyunluk Modelleri

Erkek Örgü Boyunluk Modelleri

Erkek örgü boyunluk modelleri sayfamız ile biraz da beylere yer verelim. Daha önceki sayfalarımızda ağırlığı bayanlara, bebek ve çocuk örgülerine vermiştik. Beyleri de ihmal etmeyelim. Erkekler tarafından örgü boyunluk modelleri atkılara nazaran geri planda olsa da rüzgarlı havalarda atkının açılmasından şikayet edenler veya atkının soğuklarda etkili olmadığını düşünenler tarafından alternatif olarak kullanılan aksesuarların başında gelir. Aslında boyunluk atkılara göre daha etkilidir.

Fakat erkek örgü boyunluk modelleri atkı modellerine göre estetik açıdan zayıf kalıyor diyebiliriz. Siz ne dersiniz?  Lafı açılmışken belirtelim örgü atkı modelleri ve yapılışları videolarının yer aldığı “Atkılar” kategorisinde el örgüsü atkılar ile ilgili sayfaları bulabilirsiniz.

Biz şimdi bu sayfadaki erkek örgü boyunluk modelleri isimli galerimizde bulunan tamamı örgü işi erkek boyunluk örneklerini incelemeye başlayalım. Örgü boyunluk modelleri her ne kadar atkının yerini tutmadığını söylesek de galerimizde bulunan modeller çok hoş görünüyor. yetişkin Erkek boyunluk modelleri ve modası sizlerin beğenisini bekliyor. Bakalım siz de beğenecek misiniz? Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız.

Erkek Örgü Boyunluk Modelleri Galerisi

Örgü Erkek Boyunluk Modelleri Galerisini Nasıl Buldunuz?

Yetişkin erkek örgü boyunluk modelleri isimli galerimizi gördünüz. Sevgililer günü yavaş yavaş yaklaşıyor. Bu sevgililer gününde eşinize yada erkek arkadaşınıza örgü boyunluk ile değişik bir hediye verebilirsiniz. El emeği göz nuru ile ördüğünüz bir kıyafet veya aksesuardan güzel ne hediyesi olabilir ki! Emek vererek elde edilen bir hediyenin değeri hiç bir şeyle değişilmez. Örgü biliyorsanız bu konuda fazla zorlanmayacağınızı tahmin ediyoruz. Erkek örgü boyunluk modelleri  galerisinde bulunan örgü boyunluk örnekleri ile bir seçim yaparak, boyunluk örmeye hemen başlayabilirsiniz. Galerideki modeller gördüğünüz gibi örmesi çok da zor değildir. Örgü bilmeyenler var ise merak etmeyin. Sizlerde en kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Sitemizde yeni başlayan bayanlara yönelik bir çok “nasıl yapılır?” temalı sayfa oluşturduk. Bu sayfalara “Videolu Anlatım” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Boyunluk Modelleri ve Yapılışları İçin “Boyunluklar” Kategorisine Bekleriz

erkek örgü boyunluk modelleri

erkek örgü boyunluk modelleri

Videolu anlatım bölümünde bir çok örgü yapılışları ile ilgili video anlatımlı sayfalar bulunuyor. Yetişkin erkek örgü boyunluk modelleri sayfamız olan bu sayfa ile alakalı olarak sayfalarımızdan bir kaçını sıralayacak olursak, Boyunluk nasıl örülür? öğrenmek için bu sayfamızı, atkı nasıl örülür? sorusunun cevabı için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Daha önce dediğimiz gibi, diğer örgü çeşitlerini öğrenmek için daha fazlası video galeri bölümümüzde mevcut. Bu arada, kendinizi de ihmal etmeyin. Örgü erkek boyunluk modelleri galerisinde beğendiğiniz bir modeli örmeye hemen başlayın. Örmüşken bir tane de kendinize örebilirsiniz. Zaten boyunluk örmek çok kolay. Bir eşinize bir kendinize örerek sevgili kombini yapabilirsiniz. Kendinize göre bir model aramak için fazla uzaklara gitmeye gerek yok. Daha önce bayan örgü boyunluk modelleri isimli bir galeri de paylaşmıştık. Birbirinden güzel sadece bayanlar için olan örgü boyunluk modellerinden oluşan yine her zamanki gibi çok geniş modellerin bir arada olduğu bu galerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Bu sayfayı ziyaret ederek kendinize göre bir modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Örmüş olduğunuz boyunluk modellerini bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Bizlerde burada diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşalım.

Yetişkin Erkek Örgü Boyunluk Modelleri Atkılarına Göre İkince Plandadır

Örgü atkılar, boyunluklara nazaran yetişkin erkekler tarafından popülerlik bakımından her zaman önde olmuştur. Fakat boyunluk boğazları tamamen kavradığı için boynumuzu sıcacık tutar. Özellikle kışın çok sert geçtiği bölgelerde boynunuzun üşümemesi için çok etkilidir. Daha önceki sayfalarımızda örgü boyunluk modellerine bir kaç defa yer vermiştik. Aynı zamanda boyunluk örmek isteyen bayanlara yardımcı olması bakımından “Boyunluk nasıl örülür? “isimli sayfamızda Derya Baykal ile videolu anlatım şeklinde boyunluğun nasıl örüldüğünü anlatan bir sayfa yayınlamıştık. Bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Bahsetmiş olduğumuz bu sayfaları ve boyunluk ile ilgili daha fazlasını “Boyunluklar” kategorisinde bulabilirsiniz. Bayanlar için örgü boyunluk modellerine de bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Boyunlukların alternatifi olan atkılara ise “Atkılar” kategorisinden istediğinizi seçerek inceleyebilirsiniz.

Konu İle Alakalı Diğer Sayfalar;

  • Bayan Örgü Boyunluk Modelleri
  • Boyunluk Nasıl Örülür? Videolu Anlatım
  • Diğer Boyunluk Örnekleri
  • Erkekler İçin Diğer Modeller
  • Örgü Atkı Modelleri
  • Bayan Örgü Atkı Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.