Örgü Galeri

Erkek Örgü Saç Bandı Modelleri

  • 1.510 kez görüntülendi.
Erkek Örgü Saç Bandı Modelleri

Örgü aksesuarlara birazda erkekler için olan örgü modelleri sayfası ile devam edelim. Bu sayfada erkek örgü saç bandı modelleri ile erkek örgüleri üzerinde duralım. Örgü saç bantları modelleri genelde bayanlar tarafından tercih ediliyor. Özellikle genç kızlar arasında oldukça popüler görünüyor. İnternet ortamında bunu çok çabuk fark ediyorsunuz.

Erkekler İçin Örgü Saç Bandı Modelleri ve Modası

Erkek örgü saç bantları modelleri galerisini hazırlarken biz bunu fark ettik. Erkekler arasında örgü saç bantları popülerlik bakımından bayan saç bantlarının yanına dahi yanaşamıyor. Öyle ki bu sayfamızdaki galeride örgü erkek saç bandı modelleri ancak bir araya getirebildik. Oysa ki bayan ve genç kızlar için ayrı ayrı ele aldığımız örgü saç bantları modelleri ve modası galerileri dolu doluydu.

Örgü saç bandı modelleri ile ilgili daha önceki diğer sayfalarımızı şöyle bir hatırlayacak olursak, örgü bayan saç bandı modelleri galerisinde genç kızlar için örgü saç bandı modelleri galerisinde, kız çocuk örgü saç bandı modelleri galerisinde çeşit çeşit örgü işi saç bandı örneklerine yer vermiştik. Erkekler için saç bandı modelleri galerisi en az örnekten oluşan galerimiz oldu.

Örgü saç bantlarında erkekler için örgü saç bandı modelleri kısıtlı olduğundan bu sayfada sadece  örgü erkek saç bandı modelleri ile birlikte olabiliyoruz. İsterseniz artık yavaş yavaş erkek örgü saç bandı modelleri galerisini incelemeye başlayalım. Bayan, genç kız ve kız çocukları için olan örgü saç bantlarına daha sonra giderek görüşleriniz yorum olarak bırakmayı unutmayın. Bize göre bayanların sayfası açık ara önde görünüyor.

Çeşitlilik bakımından da bayanlar açık ara önde. Örgü erkek saç bandı örnekleri galerisini hazırlarken beğeneceğinizi ümit ediyoruz. Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız

Örgü Erkek Saç Bantları Modellerini Nasıl Buldunuz?

Bu sayfadaki galerimizde erkek örgü saç bandı modelleri ile karşınızda olmaya çalıştık. Daha önceleri bayanlar için olan örgü saç bandı örnekleri galerisi de hazırladığımızı belirttik. Örgü galeri olarak biz ikisini kıyaslayarak kendi fikrimizi belirttik. Giriş bölümünde bahsettiğimiz gibi şimdi sizin görüşlerini bekliyoruz. Bayan saç bandı modelleri galerisini de ziyaret ettiniz mi?

Örgü erkek saç bandı örnekleri ile kıyasla hangisini beğendiniz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Erkekler için olan saç bantlarında ancak bu kadar modeli toplayabildik. 150 çeşit için bile bu kadar toplayabildik derken diğer galerilerimiz ile ilgili fikir edinebilirsiniz. Bayanlar için olan galerimizi hazırlarken model çeşitliliği bakımından hiç sıkıntı yaşamadık.

Bayanların galerisi 220 modelden oluşuyor. Erkek örgü saç bandı modelleri bize çeşitlilik bakımından da oldukça kısıtlı geldi.

Örgü Saç Bantları Daha Çok Bayanlar Tarafından Kullanıyor

erkek örgü saç bandı modelleri galerisi

erkek örgü saç bandı modelleri galerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

El örgüsü saç bantları en çok bayanlar tarafından tercih edilen bir aksesuardır. Erkeklerde kullanan pek fazla olmasa da bizler her türlü örgü modellerini siz değerli ziyaretçilerimize sunmaya gayret gösterdiğimizden, kullanıcısı çok az olan kıyafet veya aksesuarları sizler için bir araya getirmekten mutluluk duyuyoruz. Özellikle uzun saçlı erkeklerde saçlarını toplamak ve imaj amaçlı olarak saç bandı kullananlar oldukça fazladır. Bir diğer kullanım yeri olarak spor yaparken bir çok kimsenin kullandığı aksesuarlardan birisi olduğu tartışılmaz.

Genelde bilindik spor malzemeleri üreten büyük firmaların ürünleri tercih edilse de bizim işimiz örgü modelleri olduğundan bizler sitemizde örgü işi olan saç bandı modellerine yer vermeye çalıştık ve örgü işi erkek saç bantları modelleri ile ilgili bir galeri oluşturduk. Bayanların saç bantlarına nazaran biraz sönük kalsa da umarız erkekler için olan saç bantlarını da beğendiniz.

Erkekler İçin Örgü Saç Bandı Modellerinde Çeşitlilik Sınırlıdır.

Bayan ile erkeklerin saç bantları karşılaştırıldığında erkek örgü saç bantları çeşitlilik bakımından bayanlara göre biraz zayıf kalıyor. Bayan örgü saç bantları modellerinde değişik eklemeler, süslemeler, değişik motiflerde işlemeler yaparak çeşitliliği arttırmak mümkün. Fakat erkeklerde bu pek fazla mümkün değildir.

Genelde düz renk sade olan modeller erkekler tarafından daha çok tercih edilir. Zaten erkeklere de yakışan modeller tek renk olan, sade, gösterişten uzak olanlardır. Örgü bilen bayanlar için örülmesi en kolay olan aksesuarlardan birisidir. Şimdi sizlerde eşinize, çocuğunuza, kardeşinize veya herhangi bir yakınınıza küçük bir sürpriz yaparak onlara kolayca bir saç bandı örebilirsiniz. Örgü biliyorsanız zaten bu sizin için çok kolay olacağını bildiğimizden, örgü bilmeyen bayanlara yönelik bir kaç tavsiyemiz olacak.

Daha önce sitemizde “nasıl yapılır?” temalı bir çok sayfa oluşturmuştuk. Bunlardan bazıları yeni başlayanlara yönelik. Sizlerde yeni başlayan grubuna giriyorsanız, “düz örgü nasıl yapılır?” isimli sayfamız tam yeni başlayanlara yönelik. Bu sayfamızı ziyaret ederek düz örgünün nasıl yapıldığını öğrenerek ördüğünüz ilk ürün erkek yakınınız için bir saç bandı olabilir. Ördükten sonra bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Örgü Saç Bandı Modelleri ve Yapılışları İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin

Kısa bir süre önce bayan örgü saç bandı ve bandana modelleri isimli bir galerili sayfa ile bayan saç bandı örnekleri ile karşınızda olmuştuk. Şimdiki sayfamızda erkeklere özel örgü saç bandı modelleri üzerinde durduk. Galerimizi hazırlarken bazı şeyler dikkatimizi çekti. Örgü saç bantları ile ilgili bunları sizinle paylaşmak isteriz. Erkek örgü saç bandı örnekleri çeşitlilik bakımından bayan saç bantlarının yanına dahi yanaşamıyor. Bayanlar için olan örgü saç bandı örnekleri çeşitlilik bakımından sınırsız diyebiliriz.

Fakat erkekler için örgü saç bandı modelleri çeşitleri oldukça kısıtlı sayılabilir. Erkek saç bantlarında değişik modelleri bulmakta oldukça zorlandık. Genelde örnekler birbiri ile yakın sayılabilir. Fakat bayan saç bantları öyle mi? Bayanlar için olan saç bantları galerisini oluştururken bol çeşit arasında hangisine yer vereceğimizi şaşırdık.

Birbirinden güzel, birbirinden şık modeller arasında kaybolduk gittik. Bayan saç bantları galerisi 220 çeşit modelden oluşuyor. Örgü erkek saç bandı modelleri galerisinde zar zor ancak 150 adet örgü saç bandı örnekleri bulabildik. Erkekler için saç bantlarını hazırlamak ise tam 2 günümüzü aldı. İsterseniz kısa bir anket yapalım. Bay ve bayan örgü saç bandı modelleri galerileri ile ilgili fikirlerinize ihtiyacımız olacak. Biz kendi fikrimizi beyan ettik. Her ne kadar bu sayfada erkek örgü saç bandı örnekleri ile karşınızda olsak da, aklımızın bayan örgü saç bandı modellerinde olduğunu açık ettik. Bakalım siz hangisini beğeneceksiniz?

Erkek Örgü Saç Bandı Modelleri Galerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.