el örgüsü yetişkin erkek yelek modelleri örgü erkek yelekleri
el örgüsü yetişkin erkek yelek modelleri örgü erkek yelekleri

Erkek Örgü Yelek Modelleri Ve Yapılışı

Erkek Örgü Yelek Modelleri

En güzel ve farklı  erkek örgü yelek modelleri sayfası ile tekrar en güzel örgü modelleri galerilerinden oluşan sayfalarımıza bir yenisini daha ekleyerek devam ediyoruz. Yelek kategorisi sitemizde en fazla yer verdiğimiz konuların başında geliyor. Bu sayfanın konusu ise yetişkin erkekler için olan örgü yelek modelleri olacak.

Çok Güzel Örgü Erkek Yelek Modelleri ve Modası

Yelekler, örgü kategorisinde en çok ilgi gören kıyafetlerin başında gelse de erkek örgü yelek modelleri diğer yeleklere göre pek ilgi görmediğini söylesek sanırım yanlış söylemiş olmayız. Şöyle ki biz bu sayfadaki örgü erkek yelekleri modelleri galerisini hazırlarken çok zorlandık. Farklı bir çok modelin bir arada olduğu yelek örgü resimleri ile çok daha geniş kapsamlı galeriler hazırlamıştık. Fakat erkek örgü yelek modelleri ve modası galerisini hazırlamak 2 günümüzü aldı ve karşımıza hep aynı modeller çıktı. Çeşitlilik bakımından oldukça kısıtlı olduğunu fark ettik.

Şimdi bu sayfamızın konusu olan erkek örgü yelek modelleri isimli galerimize geçelim. Açık söylemek gerekirse, yetişkin erkek örgü yelek örnekleri galerisini hazırlarken çok sıkıldık. Diğer örgü modelleri galerilerinde olduğu gibi erkek yelek modellerinin arasında kaybolmadık! Hatta seçim yapacak çok fazla seçeneğimiz de yoktu. Yine de sizler için en güzel olanlarını düşündüklerimizi bir araya getirmeye çalıştık. Umarız beğenirsiniz. Diğer örgü yelek modelleri ve yapılışları için “Yelekler” kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Resimleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. El örgüsü erkek yelek modelleri galerisini umarız beğenirsiniz.

Örgü Erkek Yelek Modelleri Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir?

Giriş bölümünde biraz bahsettik. Erkek örgü yelek modelleri galerisini hazırlarken ne kadar zorlandığımızdan bahsettik. Çeşitlilik bakımından yetişkin erkek yelekleri bize çok dar kapsamlı geldi. Aynı modeller defalarca karşımıza çıktı. Genç erkekler arasında örgü yelek tercih edenler çok kısıtlı. Gençler genelde diğer kıyafetleri tercih ediyor gibi. Genelde orta yaş ve orta yaş üstü yetişkin erkekler tarafından tercih edilen örgü yelek örnekleri galerisini bitirdiğimiz için çok mutluyuz. Modeller arasında farklılık yok denecek kadar azdı. Bilmiyoruz belki biz çok abartıyoruz ama sizlerin düşüncesini de çok merak ediyoruz.

Erkek örgü yelek modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sitemizdeki diğer yelek modellerini de gördünüz mü? Diğerleri ile nasıl bir kıyaslama yapabilirsiniz? Yorumlarınızı bırakmayı ihmal etmeyin lütfen. Aramızda yelek örmek isteyen örgü sever ziyaretçilerimiz var ise yelek örme ile ilgili şunu söyleyebiliriz, bebek yeleklerine göre yetişkin erkek yeleklerini örmek örgüye yeni başlayanlar için biraz zor gelebilir. Genelde tek renk olarak önce çıkan örgü erkek yeleklerinde saç örgü ile örülmüş olan yelekler bir adım öne çıkıyor. Bu sayfadaki erkek örgü yelek modelleri galerimizde bulunan örgü resimleri diğer örgü ürünleri için hazırladığımız sayfalara nazaran biraz dar kapsamda oldu. Fakat diğer örgü modelleri sayfalarımızda bulunan galerileri oldukça geniş kapsamlı hazırlamıştık.

 

  • Peki diğer modelleri görmeye ne dersiniz ? Buyurun bakalım.YELEK MODELLERİ
  • Çocuklar için yapmış olduğumuz kazak modellerini de görebilirsiniz.KAZAK MODELLERİ

 

Not:

Tüm fikirlerinizi yorumlara bildirebilir , sitemize üye olarak yazı ekleyebilir ve ilan verebilirsiniz.

 

orgugaleri.com  / En Büyük Örgü Pazarı

Erkek Örgü Yelek Modelleri Galerisi

 

erkek örgü yelek modelleri resimleri
erkek örgü yelek modelleri resimleri

Bunlardan bazıları erkekler için yeleklere alternatif olarak sıralayabileceğimiz örgü kazak modelleri için bu sayfayı, örgü hırkalar için bu sayfayı, süveter modelleri için ise bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Erkek örgü modelleri ile ilgili her şeye ise buradan ulaşabilirsiniz. Yelek örmek isteyen örgü sever ziyaretçilerimizi ise kolay bir yeleğin yapılışını videolu anlatım ile açıklamalı gösterildiği “Kolay Örgü Yelek Yapılışı” isimli bu sayfamıza davet ediyoruz. Adım adım çok kolay bir şekilde yelek örmesini anlatıyor. Bir başka video anlatımlı yelek örme videosunda ise Çocuk Yeleği Nasıl Örülür? bunu öğrenmek için buraya tıklayınız.

Yetişkinler İçin Örgü Yelek Modelleri Çeşitlilik Bakımından Sınırlıdır

Yelekler gençlerden ziyade orta yaş ve yaşlı erkekler tarafından daha çok tercih edilen kıyafetlerdir. Erkek örgü yelekleri galerimizde bulunan modellere dikkat ettiyseniz, çoğu orta yaş ve orta yaş üzeri yetişkin erkeklere hitap eden yelek örneklerinden oluşuyor. Çocuklar ve bebekler için örgü yelekler daha çok tercih edilirken, erkek ve bayan yelek seçimlerinde hazır olanlar daha çok tercih ediliyor. Sanırım örmesi yetişkinlerde daha zor olduğundan böyle bir yol izleniyor diye düşünüyoruz.

El Örgüsü Erkek Yelekleri Modelleri ve Modası Resimleri

erkek örgü yelek modelleri
erkek örgü yelek modelleri ve modası

Erkekler için örgü yelek modelleri galerisini hazırlaması 2 günümüzü almıştı. Bu 2 günlük süre içinde sadece 110 adet modeli bir araya getirmeyi başardık. Buda bizi erkek örgü yeleklerinin yeterince ilgi görmediğini düşünmeye itti. Örgü yeleklerde en çok ilgiyi sırası ile bebek, çocuk ve bayan yelekleri görüyor diyebiliriz.

Bizler de daha önceki sayfalarımızda her kesime hitap eden örgü yelek örnekleri galerileri ile yelek örme videolarını “Yelekler” kategorisinde tek bir çatı halinde toplamıştık. Diğer örgü yelek modelleri için yelekler kategorisini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Yelekler kategorisinde en güzel yelek örneklerini ve yelek yapılışı videolarını inceleyebilirsiniz. Diğer galeriler erkek örgü yeleklerine kıyasla daha geniş kapsamlı olarak sizlerin beğenisini bekliyor.

İlginizi Çekebilir?

En Güzel Trend Bayan Örgü Yelek Modelleri

Bayanların favori, trend örgü giyim modelleri ve  yüksek yıldızı olan bayan örgü yelek modelleri; Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.