Örgü Galeri

Fantezi Lastik Örgü Modeli Yapılışı – Cilveli Lastik Örneği Nasıl Yapılır?

  • 1.029 kez görüntülendi.
Fantezi Lastik Örgü Modeli Yapılışı – Cilveli Lastik Örneği Nasıl Yapılır?

Örgü tekniklerinden birisi olan fantezi lastik örgü modeli yapılışı veya bir başka deyişle cilveli lastik örgü modeli yapılışı ile tekrar videolu anlatımlı sayfalarımız ile birlikteyiz. Bu sayfamızda örgü tekniklerini öğrenmeye devam edeceğiz. Açıklamalı ve videolu anlatımlı şekilde örgüde kullanılan fantezi lastik örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap arayacağız. Fantezi örgü modelinin bir diğer adı da cilveli lastik örgü modelidir. Bu deyimler yöreden yöreye, kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Genelde fantezi lastik örgü modeli olarak geçse de cilveli lastik örgü modeli olarak da kullanılır. Yapımı oldukça kolaydır.

Örgü ile ilgilenen örgü sever ziyaretçilerimiz çok iyi bilir, lastik örgü şekli bir çok yerde karşımıza çıkar. Fakat cilveli lastik örgü modeli yani fantezi lastik örneği her türlü kıyafete uyum sağlar. Görünüm olarak da çok güzel durur. Bu yüzden de en çok sevilen örgü modellerinden biridir. Görünüm olarak çok şık görünen bu model yapılışı itibari ile kolay örülen örgü çeşitlerinden sayılabilir. Her türlü örgüde kullanılabilir. Bu yüzden bir çok kişi tarafından tercih edilir.

Fantezi lastik örgü modeli yapılışı yani cilveli lastik örneği yapımı ile bilgiler edineceğimiz bu sayfada örgüye yeni başlayanlar için örgüde fantezi lastik örgü modeli (cilveli lastik örneği) nasıl yapılır sorusuna açıklamalı olarak video anlatımlı şekilde baştan sona izleyerek cevap alalım. Bu model ile ilgili her türlü bilgileri edineceğimiz video ile cilveli lastik örgü modeli nasıl yapılır izleyelim …

Fantezi Lastik – Cilveli Lastik Örgü Modeli Yapılışı

Fantezi Lastik Örgü Modeli Yapılışı Kolaydır

Kolay olan örgü tekniklerinden birisi sayılan fantezi lastik örgü modeli yapılışı yani cilveli lastik örneği yapımı örgüye yeni başlayanlar tarafından sık sık kullanılır. Eğer sizler de örgüye yeni başlayanlar grubuna giriyorsanız cilveli lastik örgü modeli ile başlamanız isabetli bir karar olabilir. Aslında daha kolay olan teknikler var. Düz örgü, ters örgü, haraşo, pirinç örgü gibi örgü teknikleri cilveli lastik örgü modeline göre daha kolay sayılabilir. Eğer sıfırdan başlıyorsanız saydığımız bu tekniklere de yönelebilirsiniz. Fakat saydığımız bu örgü modellerini biliyor, yeni değişik bir örnek arıyorsanız fantezi lastik örgü modeli yani bir başka deyişle cilveli lastik örneği tam da size göre olabilir. Bu modelin yapılışını izlediniz. Kararı kendiniz verin. Bu örneği kullanarak bir kıyafet veya aksesuar örebilir misiniz? Bittikten sonra bizimle paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Cilveli Lastik Modeli Yani Fantezi Lastik Örgü Yapılışı Öğrendiniz Mi?

Açıklamalı olarak video anlatımlı şekilde cilveli lastik modeli yapılışı ile birlikte olduğumuz bu sayfadan ayrılmadan önce umarız cilveli lastik örgü modeli nasıl yapılır sorusunun cevabını alabildiniz. Fantezi lastik örgü modeli ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Her türlü görüşlerinizi yorum olarak bekliyoruz. Cilveli lastik modeli ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yapılışı itibari ile size kolay geldi mi? Örgü galeri olarak biz cilveli örgü lastik modelinin çok şık göründüğünü söyledik ama siz de aynı görüşte misiniz? Görünüm olarak bu örneği size nasıl geldi? Sizler de bu tekniği kullanarak bir kıyafet örebilir misiniz?

Biz bu örneğin kolay olduğunu söyledik fakat bu kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Bu örgü ile ilgili ufak da olsa tecrübesi olanlar için geçerli olabilir. Fakat örgüye sıfırdan başlayan örgü sever ziyaretçilerimize fantezi lastik örgü modeli yapılışı yani cilveli lastik örneği uygulaması bakımından zor gelebilir. Böyle durum ile karşılaşan varsa onları daha kolay olan örgü teknikleri ile başlamalarını öneririz. Yukarıda daha kolay olan örgü tekniklerine değinmiştik. Ayrıca örgü galeri olarak sitemizin “Videolu Anlatımlar” bölümünde bu tür örgü tekniklerinin yapılışı ile ilgili bilgileri edinebileceğiniz bir çok videolu anlatım sayfaları bulunuyor. Buradan daha kolay olan diğer örgü tekniklerine erişebilirsiniz.

Açıklamalı ve videolu anlatım sayfalarında sadece örgü tekniklerinin yapılışları ile ilgili sayfalar değil, örgü işi her türlü kıyafet ve aksesuarlar nasıl örülür bunu bütün detayları ile baştan sona anlaşılır açıklamalı videolar ile öğrenebilirsiniz. Örgüye yeni başlayan değerli örgü sever ziyaretçilerimizi birbirinden yararlı videoların bulunduğu videolu anlatımlar kategorisine bir göz atmalarını tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.