Örgü Galeri

Fare Dişi Örgü Modeli Yapılışı

Fare Dişi Örgü Modeli Yapılışı

Örgü öğreniyorum temalı anlatımlı örgü yapılışları sayfalarımıza fare dişi örgü modelinin yapılışını anlatan bu videolu sayfamız ile devam ediyoruz. Bu sayfamızdaki videolarla birlikte örgüde fare dişi modeli nasıl yapılır? Fare dişi örgü modeli yapılışı nasıl olur? Fare dişi veya sıçan dişi olarak da geçen örgü örneğinin yapılışı ile alakalı bütün bilgileri öğrenmeye çalışacağız.

Video anlatımlı sayfalarımızda artık tek bir video ile yetinmiyoruz. Örgü sever kanalların yayınladığı, aralarında anlatım olarak en uygun bulduğumuz videoları sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Fare dişi (sıçan dişi) örgü modeli yapılışı hakkında bilgileri de değişik kanallardan öğrenmeye çalışacağız.

Şimdiden bütün kanal sahiplerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Fare dişi örneğinin yapımını öğrendikten sonra fare dişi örneği bir diğer deyişle sıçan dişi örgü örneği ile örülen bir kaç kıyafet ve aksesuar modeli ve bu kıyafetlerin nasıl yapıldıklarını anlatan videolara da yer vermeye çalışacağız.

Örgüde kullanılan fare dişi modeli yapılışı hakkında bilgileri alacağımız ilk videoda ELİF PİRENVİSE Bebeğim Örgülerim kanalından yardım alacağız. Elif Hanım sıçan dişi örgü modelinin yapılışı nasıl olur her şeyi ile bizlere anlatmış.

Başka videolarında ise fare dişi örneği ile bebek yeleği, kapşonlu bebek hırkası yapılışı ve fare dişi örgü modeli ile örülen bebek patiği yapılışı ile ilgili bilgileri baştan sona anlatan videolar çekmiş. Bu videoları da ve daha fazlasını sizlerle paylaşacağız. Fare dişi örgü örneğinin yapılışını öğrendikten sonra siz de fare dişi bir başka adı ile sıçan dişi modeli ile bir kıyafet örebilirsiniz.

Fare dişi örneği ile örülen bebek yeleğinin yapılışı için burayı, fare dişli kapşonlu bebek hırkası yapımı için burayı, bebek patiği yapılışı için ise burayı tıklayabilirsiniz. Elif Hanım’ın Youtube Kanalı’na da buradan abone olabilirsiniz.

Şimdi Elif Hanım’ın fare dişi örgü örneğin yapılışını anlattığı videoyu izleyelim. Örgüde fare dişi modeli nasıl yapılır bunu açıklamalı ve detaylı anlatımlı olarak öğrenelim. Elif Hanım’ın fare dişi modeli ile örülen bebek örgüleri videolarını da izlemeyi unutmayın!

Fare Dişi Örgü Modeli Yapılışı 1. Anlatım

Örgüde kullanılan fare dişi örneği yapımı için Elif Hanım’a bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu örnek ile örülen bebek örgülerinden kapşonlu bebek hırkası, bebek yeleği ve bebek patiğinin yapımını da anlattığı diğer videolarını da izlemenizi tavsiye ederiz. Hepsi de birbirinden güzel bebek örgülerinin yapılışını öğrenin.

Şimdi ikinci videoya geçelim isterseniz, fare dişi örneği yapımı için ikinci videoda Ören Hanım Kanalı’ndan yardım alacağız. Ören Hanım Youtube Kanalı, örgü sever hanımların en çok takip ettiği, en beğendiği kanallardan birisidir. Örgü ile ilgili çok faydalı bilgiler içeren videoları ile bizlere örgü yapılışı ile ilgili bilgileri vermeye devam ediyor. Biz de sık sık bu kanalın videolarına yer veriyoruz.

Ören Hanım Kanalı’nda Fare Dişi Bebek Örgü Modeli başlıklı videoyu sizlerle paylaşıyoruz. Bebek örgülerinde sık sık kullanılan ve çok güzel duran fare dişi örgü modeli yapımı nasıl olur bu sefer Ören Hanım Youtube Kanalı’ndan öğrenelim. Bu video için Ören Hanım’a da teşekkür ediyoruz.

Fare Dişi Bebek Örgü Modeli Yapılışı 2. Anlatım

Genellikle bebek örgülerinde kullanılan, zorluk derecesi bakımından yapılışı en kolay örgü modellerinden birisi olan, görünüşü itibari ile de çok güzel görünen, herkesin beğeneceği ender örgü modelinden birisi olan fare dişi örgü modeli yapılışı hakkında bilgileri bu sefer Ören Hanım Kanalı’ndan aldık.

Ören Hanım Kanalına buradan ulaşabilirsiniz. Sıçan dişi örgü örneği, bir diğer adı ile fare dişi örneğinin yapılışı için Ören Hanım’a tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bir örgü sever olarak bu kanalı da takip etmenizi öneririz.

Üçüncü videoya geçelim mi ? Fare dişi örneğinin yapılışlarını öğrenmeye devam edelim. Üçüncü videoda Elişi Kutusu Youtube Kanalı’nda yayınlanan videoyu paylaşıyoruz. Örgüde fare dişi modelinin yapımı hakkında bilgileri öğrenmeye devam ediyoruz.

El işi Kanalı’na da teşekkür ediyoruz. Kanalın diğer videoları için burayı tıklayarak bu kanala abone olabilirsiniz. Şimdi de fare dişi örneği nasıl örülür bunu tekrar izleyelim

Örgüde Fare Dişi Modeli Yapılışı 3. Anlatımlı Video

Sıçan dişi örgü modeli yapılışı bir diğer adı ile fare örgü örneği yapımı için bu sefer El İşi Youtube Kanalı’ndan faydalandık. Fare dişi (Sıçan dişi) örgü örneği nasıl yapılır sorusuna bir başka anlatım ile cevap bulmaya çalıştık. El İşi Kanalı videolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu hatırlatmanın ardından bir videolu anlatım sayfası daha yayınlayalım. Örgüde sıçan dişi modelinin yapılışını öğrenmeye devam edelim. Dördüncü videoya geçelim,

Dördüncü videoda Ören Bayan Kanalı’nda yayınlanan fare dişi modeli nasıl örülür isimli videoyu sizlerle paylaşıyoruz. Örgüde sıçan dişi modeli nasıl yapılır bir başka şekilde anlatım ile öğrenmeye çalışalım. Ören Bayan Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Fare Dişi Sıçan Dişi Modeli Nasıl Örülür? Video Anlatımlı 4. Video

Evet değerli örgü sever ziyaretçilerimiz. Örgüde kullanılan örneklerin yapılışlarını öğrendiğimiz bir başka videolu anlatımlı sayfamızın daha sonuna geliyoruz. 4. video için Ören Bayan Youtube Kanalı’na da teşekkür edelim.

Ören Bayan ve diğer video sahiplerine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Fare dişi yani diğer tabiri ile sıçan dişi örneği yapımı hakkında bilgileri ayrı ayrı aldık. Şimdi yorumlarımızı yapabiliriz.

Fare dişi modeli yapımı kolaydır. Bu yüzden tekrar tekrar birbirine benzer videoları yayınlayarak sizleri sıkmak istemiyoruz. Zaten 4 videoda birbirine çok benzer, birbiri ile yakın derecede sayılır. Farklı anlatımlar bulsaydık, değişik anlatımlı olanlarını da sizlerle buluşturmayı planlıyorduk. Fakat izlediğimiz videolar birbirine benzer olduğu için fazla detaya girmeye gerek görmedik.

Asıl konumuza dönecek olursak, bu sayfamızın konusu fare dişli örgü modelinin yapımı nasıl olur idi. Peki siz bu sayfamızda aradıklarınızı bulabildiniz mi? Örgüde kullanılan bir başka güzel model olan fare dişi modeli yapılışı size göre nasıl? Siz de zorlanmadan bu modeli yapabilir misiniz?

Yapılışı kolay dedik. Peki ya görünüşü? Görünümü bakımından sıçan dişi (fare dişi) örgü modeli görünümü size göre de güzel mi? Örgü galeri ailesi olarak biz fare dişi modelinin yapımını kolay bulduk. Görünüşü de çok hoşumuza gitti? Peki ya sizin? Her türlü görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen

Örgüde Fare Dişi (Sıçan Dişi) Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Öğrendik Mi?

Bir başka video anlatımlı sayfamızın daha sonuna geliyoruz. Bu sayfada fare dişi yani sıçan dişi örneği yapılışı hakkında bilgileri aldık. 4 farklı video ile örgüde sıçan dişi modeli nasıl yapılır? Sıçan dişi örgü modeli yapılışı nasıl olur? Bebek örgüleri için model arayanlar için bebek örgülerinde hangi model kolaydır? Hangi örgü modeli ile bebek örgüsü örülür? Bu ve bunlara benzer sorulara cevap aramaya çalıştık.

Aradıklarınızı bulabildiniz mi? Fare dişi örneğinin yapımı ile ilgili her türlü düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Fare dişi, (sıçan dişi) örgü örneği ile örülen bir kaç kıyafet yapılışını da incelemenizi tavsiye ederiz. Giriş bölümünde bahsettik. Şimdi tekrar ele alalım.

Bu örnek ile birbirinden güzel bebek örgüleri elde edebilirsiniz. Hepsi de birbirinden güzel, hepsi de birbirinden şık bebek örgülerinin yapılışlarını anlatan bazı sayfalar;

Fare Dişi, (Sıçan Dişi) Örneği İle Örülen Bebek Hırkası Yapımı

2 Yaş Bebek Hırkası Yapılışı Fare Dişi ( Sıçan Dişi) Örgü Modeli İle

Sıçan Dişi Yani Fare Dişi Örneği İle Bebek Yeleği Yapılışı Baştan Sona Anlatımlı

Fare Dişi Örneği İle Bebek Patiği Yapılışı

Fare Dişi Sıçan Dişi Örneğinden El Örgüsü Bere ve Boyunluk Yapımı

Sıçan Dişi (Fare Dişi) Modeli İle Örgü Bayan Yeleği Yapılışı. Kolay Kadın Yeleği Nasıl Yapılır?

Sıçan Dişi (Fare Dişi) Modeli İle Kız Çocuk İçin Örgü Yelek Yapımı

Sıçan Dişi İle Örülen Bebek Örgülerini Beğendiniz Mi?

Örgü örneklerinin yapımı konulu sayfalarımızda bu kez çok güzel bir model ile birlikteydik. Fare dişi modeli bir diğer ismi ile sıçan dişi modelinin yapılışı hakkında bilgiler aldık. 4 ayrı video ile örgüde fare dişi modeli nasıl örülür? Örgüde fare dişi örneği nasıl yapılır? Sıçan dişi örgü örneğinin yapılışı nasıl olur? Fare dişi yani sıçan dişi örgü modelinin yapılışı nasıl olur? Bu gibi soruların cevaplarını aramaya çalıştık.

Ayrıca fare dişi modeli ile örülen kapüşonlu bebek hırkası yapımı, yetişkin bayanlar için sıçan dişi örneği ile çok kolay, kolay olmasının yanında çok şık bir yelek nasıl örülür öğrendik.

Örgüden fare dişi modeli ile örülen boyunluk ve bere takımının yapılışını izledik. Bebek örgülerinde çok güzel olduğunu defalarca söylemiştik. Bir başka bebek örgülerinin fare dişi örneği ile yapılanlarına yer verdik. Bebek patiği yapılışını izledik.

Kız çocukları için fare dişi örgü örneği ile yelek yapımı nasıl olur? Bunu izleyerek adım adım, baştan sona tüm detayları ile anlatan video aracılığıyla öğrendik.

Sıçan dişli yani diğer adı ile fare dişli bebek hırkası yapılışı hakkında bilgileri de aldık. Umarız bu dolu dolu örgü yapılışları konulu sayfamızda aradıklarınızı buldunuz. Bebek örgülerinin bir numaralı tercihlerinden olan sıçan dişi örgü modeli yapılışı nasıl olur bunun cevabını aldınız. Sıçan dişi örneğinin yapımı için gerekli cevapları aldınız. Her türlü görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

örgüde fare sıçan dişi modelinin yapılışı anlatımlı

örgüde fare sıçan dişi modelinin yapılışı anlatımlı

Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin. Facebook adresimizden sayfamızı beğenin, Twitter adresimizden takipçimiz olun. Konusunda en güzel örgü modelleri galerilerinden ve tamamı video ile anlatımlı örgü yapılışları hakkında bilgileri aldığımız sayfalardan ilk siz haberdar olun!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.