Örgü Galeri

Gofret Örgü Modeli Yapılışı

  • 1.266 kez görüntülendi.
Gofret Örgü Modeli Yapılışı

Örgü çeşitlerinden gofret örgü modeli yapılışı sayfası ile konusunda en güzel örgü modelleri ile dolu dolu galerili sayfalarımıza yer verdikten sonra şimdi de örgüye yeni başlayanlar için videolu anlatım sayfalarına yer vermeye devam ediyoruz. Örgü tekniklerinin yapılışlarını anlatan videolu sayfamızda bu sefer bebek örgülerinde sık sık kullanılan çok şık bir model üzerinde duracağız.

Waffle modeli diye de adlandırılan gofret örgü modeli yapılışı ile ilgili bilgileri detaylı açıklamalı ile videolu anlatımlı olarak öğreneceğiz. Baştan sona gofret şekilli örgü modelinin yapılışını anlatan video ile gofret örgü modeli nasıl yapılır bu soruya cevap aramaya çalışacağız.

Biz bu sayfamızda Suna Hanım’ın yardımıyla, kendine özel bir model ve ismini de kendisiniz verdiği gofret örgü modeli yapılışı hakkında güzel bilgiler öğreneceğiz. Gofret örgü modeli nasıl yapılır bu soruya videolu anlatımlı olarak anlaşılır açıklamalı şekilde cevap arayacağız. Gofret örgü tekniği bize çok güzel geldi.

Suna Hanım’ın dediği gibi çok şık bir model gibi duruyor. Çok şık olmasının yanında bir o kadar da çok kolay olan gofret örgü modeli yapılışı ile bilgileri videolu anlatım olarak edinelim ve gofret örgü modeli nasıl örülür bunu videoda öğrenelim.

Gofret Örgü Modeli Yapılışı – Videolu Anlatımlı

Gofret Örgü Modeli Nasıl Örülür ? Öğrendik Mi?

Bir başka örgü tekniklerini anlatan bir sayfa ile birlikte olmaya çalıştık. Youtube’da Sunanın Elinden kanalında Suna Hanım’a özgü gofret örgü modeli yapılışı hakkında bilgiler edinmeye çalıştık. Peki aradıklarımızı bu sayfamızda bulabildiniz mi? Bir başka deyişle Waffle örgü modeli nasıl yapılır bu sorunun cevabını alabildiniz mi? Sizler de waffle örgü modelini uygulayarak bir kıyafet veya aksesuar örebilir misiniz? Waffle örgü tekniği yapılışı itibari ile size kolay geldi mi? Kolay olduğu kadar görünüm olarak da çok şık olan gofret örgü modeli ile siz de bebeğiniz için bir kıyafet örecek olursanız bittikten sonra bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Sizin el emeği göz nuru ile ördüğünüz her türlü kıyafet veya aksesuarı örgü galeri olarak biz de sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda diğer örgü sever ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Gofret Yani Waffle Örgü Modeli İle İlgili Ne Düşünüyorsunuz?

Gofret örgü modeli yapılışı ile ilgili bilgileri aldıktan sonra sizleri gofret örneği yani waffle örgü modelini kullanarak bir bebek kıyafeti örmeye davet ediyoruz. Bu modelin bebek kıyafetlerinde çok güzel durduğunu Suna Hanım söylemişti. Hangi modelde bir kıyafet örmek istediğine karar vermek için fazla uzaklara gitmeye gerek yok. Örgü galeri olarak sitemizde sadece videolu anlatımlı sayfalar bulunmuyor. Örgü teknikleri yapılışı ve örgü işi kıyafet ve aksesuarın nasıl örüldüğüne dair bilgilerin yanı sıra konusunda en güzel örgü modelleri ile dolu dolu galerili sayfalarımız ile birlikte oluyoruz. Bay, bayan, bebek, çocuk her kesime hitap eden örgü modellerini de ayrı ayrı kategoriler halinde toplayarak daha spesifik olarak yayınlamaya gayret gösteriyoruz.

Bebek çocuklar için olan örgü modellerini hazırlarken de bebekleri kız ve erkek bebek olarak ayrı kategori halinde ayırıyoruz. Hangi tür bir kıyafet için model arıyorsanız sadece o kategoriyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Yüzlerce örgü modelleri ile dolu sayfalarımızda beğendiğiniz modele mutlaka rastlayacaksınız. Sadece bir kaç sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli.

Youtube’da Suna’nın Elinden isimli kanalda yayınlanan ve gofret örgü modelinin yapılışını anlatan videoyu siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için yararlı olacağını düşündük ve sizlerle paylaşmaya karar verdik. Gofret örgü modeli pek bilinmese de çok şık bir görünüme sahip bir örgü modelidir. Sanırız ki bu modeli Suna Hanım kendisi buldu ve kendine özel bir isim verdi. Örgü galeri olarak daha önce Suna’nın Elinden isimli Youtube kanalında yayınlanan bir çok videoyu sizlerle paylaştık. Örgüye yeni başlayanlara yol gösterici bir çok videonun bulunduğu bu kanalı bir örgü sever olarak takip etmenizi tavsiye ederiz.

gofret waffle örgü modeli nasıl yapılır

gofret waffle örgü modeli nasıl yapılır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.