Güzel Örgü Bayan Hırka Modelleri ve Modası

Konusunda en güzel örgü modelleri galerilerine  örgü hırka modelleri galerisi ile devam ediyoruz. Bu sayfamızdaki galerimizde birbirinden güzel  hırka modası yeni, tamamı örgü hırka modelleri ve modası ile birlikte olacağız.

En güzel ve şık örgü hırka modeli ile yılın modası örgü hırkalara değineceğiz.

Trend Örgü Hırka  Modası ve Modelleri

Bu sayfamızdaki galerimize örgü hırka modelleri ve modası ismini verdik. Örgü hırkaların modası olmaz. Her mevsim en moda kıyafetlerden birisidir. Bizim en güzel hırka modelleri dememizin sebebi  örülen, yeni yapılan örgü hırkalar olduğundan bu ismi verdik.

Bildiğiniz gibi hırka modelleri ve hırka yapılışları hakkında bilgileri aldığımız video anlatımlı sayfalarını tek bölüm halinde “Hırkalar” kategorisinde toplamıştık. El Örgüsü hırkalarla ile ilgili daha fazlasına “Hırkalar” bölümünden ulaşabileceğinizi tekrardan hatırlatmak isteriz.

Hırkalar 4 mevsim kullanılan kıyafetlerden birisi olduğunu söyledik. Yazın bile akşam serinliğinde dışarıda aile sohbetlerinde üzerimize en ideal kıyafet hırkalar olarak göze çarpar. Hırka modelleri galerimizde 4 mevsimlik örgü hırka modelleri bulunuyor. Kalın iplerle örülen kışlık örgü işi hırkalardan, ince iple örülmüş, yazlık diyebileceğimiz ince hırkalar sizleri bekliyor.

Olabildiğince geniş yelpazeli bir galeri hazırlamaya çalıştık. Desenli hırkalardan, genç kızlar için örgü işi hırka modellerine, yetişkin bayanlar için olan hırkalara, renkli çizgili hırka örneklerinden yapılışı kolay, düz örgü modeli ile örülen hırka örneklerine kadar birbirinden güzel  el örgüsü hırka modelleri sizlerin beğenisini bekliyor. Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın!

İsterseniz artık yavaş yavaş bu yılın modası yani yeni örülen örgü işi hırka modelleri galerimizi incelemeye geçelim. Yine en güzel hırka modellerine yer vermeye çalıştık. Umarız beğenirsiniz. Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız. Görüşlerinizi bekliyoruz.

Alanında en güzel örgü modelleri galerilerine bu sayfamızda  örülen farklı hırka modelleri ile devam ettik. Son moda el örgüsü hırka modelleri ve modası ile birlikte olduk. Şimdi yorumlarımızı yapabiliriz. Örgü galeri ailesi olarak biz kadın örgü hırkalarını da çok beğendik.

Bu arada kısa bir not düşelim. Galerili sayfalarımızı hazırlarken en güzellerini siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için özenle seçmeye gayret gösteriyoruz. Örgü hırkaları için de bu kuralı göz önünde bulundurduk.

Peki örgü işi  kadın hırkası modellerini siz beğendiniz mi? trend hırka modelleri galerisinde bu seferlik sadece örgü işi bayan hırkaları üzerinde durduk. İlerleyen zamanlarda erkek hırkası modelleri, çocuk hırkaları ile kız ve erkek bebekler için örgü trend hırka modelleri üzerinde de ayrı ayrı duracağımızı şimdiden belirtelim. Bizi takip etmeye devam edin. En çok örülen erkek, bebek ve çocuk hırka modellerinden ilk siz haberdar olun!

Yeni Örgü Hırka Modelleri ve Modasında Öne Çıkan Modeller

Yeni hırka modelleri için fazla değişiklik olduğu pek söylenemez. Genelde diğer hırkalar ile aynı modellerden oluşuyor. Sadece bir kaç hırka modeli dikkatimizi çekti. Onlar  da sıkça rastladığımız desenli hırka modelleri diyebiliriz. Siz ne düşünüyorsunuz? Size göre en güzel örgü hırka örnekleri galerisinde ön plana çıkan değişik hırka modeli gördünüz mü? Hırka ile ilgili diğer galerili sayfalarımızı da görmüş müydünüz?

Hırkalar ile ilgili galerili ve videolu anlatımlı hırka yapılışı sayfalarına tek bir bölümde “Hırkalar” kategorisinde yer verdiğimizi belirtmiştik. “Hırkalar” bölümünde yer alan hırka modelleri galerilerinden örgü bayan hırkaları için burayı, yetişkin erkek örgü hırkaları için burayı tıklayınız.

Fark ettiklerinizi bir kenara not düşmeyi ve bizimle fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Bayan Örgü Hırkaları Bu Yılda da Vazgeçilmez!

Hırkalar 4 mevsim kullanılan her zaman moda olmuş daha doğrusu modası hiç geçmeyen kıyafetlerin başında yer alır. Bayanlar için moda tabii ki olmazsa olmaz kriterlerden birisidir. Örgü hırkalar için moda terimi pek fazla dikkate alınmasa da güzel  örgü bayan hırkası modelleri için bunu söyleyebiliriz. En şık hırka modelleri için kısaca öne çıkan hırka örneklerine bir değinelim, biz kendi görüşlerimizi söylüyoruz. Bu kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bu yüzden örgü  modası hırka modeli için siz kendi fikirlerinizi beyan etmeyi unutmayın,

Öncelikle ince iplerle örülen ve düz, sade tasarım hırkalar bir hayli fazla yer alıyor. Bu tip hırkalara kısaca baharlık örgü hırka diyoruz. Yeni hırka modelleri galerimizde sizin de dikkatini çekmiştir. İnce iplerle örülen ve yapılışı son derece kolay hırkalar da bir hayli fazla yer alıyor.

Desenli hırkalar, renkli çizgili örgü bayan hırkaları, derin v yakalı, yaka detaylı bir başka örgü hırka modeli, polo yaka bayan hırkaları, soluk renklerden oluşan karışık renklerle örülen hırkalar, bir başka baharlık veya yazlık örgü hırka modeli olarak sayabileceğimiz ajurlu yani delikli hırka modelleri bütün her yılın göze çarpan el örgü hırka örnekleri olarak duruyor. Siz ne dersiniz? Size göre  öne çıkan hırka modeli hangi örnekler?

Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın. Sadece kadın ve kız çocuk hırkaları değil, diğer galerileri de incelemeyi unutmayın. Örgü hırkalar ile ilgili daha fazla sayfaya “Hırkalar” kategorisinden ulaşabileceğinizi tekrar hatırlatmak isteriz. Hırkalar bölümünde yer alan başlıca sayfaları bir hatırlayalım isterseniz,

Hırka Modelleri İle İlgili Diğer Sayfalarımız;

Örgü galeri ailesi olarak konusunda en güzel örgü modelleri galerileri ile birlikte olmaya çalışıyoruz. Sizden gelen tepkiler olumlu olunca biz de yaptığımız işten keyif alıyoruz. Örgü modelleri galerili sayfaları ve anlatımlı örgü yapılışı sayfalarımızda üzerinde sık sık durduğumuz örgü kıyafetlerden olan hırka modelleri ile dolu galerili sayfalar ve hırka yapımı ile birlikte olduğumuz video anlatımlı sayfaları tekrar hatırlayalım. Bu sayfalarımızı da ziyaret etmeyi unutmayın!

Bu sayfamızda bayan hırkaları üzerinde durduk. Bu yılın öce çıkan örgü bayan hırkası modelleri ile birlikte olmaya çalıştık. Bayan hırkaları ile dolu bir başka sayfamızda  örgü bayan hırkası modeline yer vermiştik. En güzel bayan hırkaları ve bayan hırka modelleri isimli bu iki sayfamızda hırka modeli ile hırka örneklerine doyacaksınız.

Yetişkin erkek hırkaları üzerinde durduğumuz bir başka galerili sayfa olmuştu. Örgü erkek hırkası modelleri isimli yetişkin erkeklere özel hırka modeline yer vermiştik. Yetişkin erkeklere göre kadın modası hırka örneklerine de yer vermeyi planlıyoruz. Bizi takip etmeye devam edin…

El örgüsü bebek hırkaları üzerinde durduğumuz birbirinden sevimli bebek hırkaları ile dolu galerili sayfaları da hatırlayalım. Erkek bebek ve kız bebekler için birbirinden güzel örgü işi bebek hırkası modelleri sayfalarını da incelemelisiniz. Her çeşitten oluşan tamamı örgü kız bebek hırkası modelleri için burayı, minik prensler için hazırladığımız ve  erkek bebek hırkası ile dolu galerili sayfa için de burayı tıklayabilirsiniz.

Galerili hırka modelleri sayfalarımız şimdilik bu kadar. Fakat şunu fark ettik, el örgüsü çocuk hırkalarına hiç yer vermemişiz. En kısa zamanda hem erkek çocuk için hem de kız çocukları için olan hırkalar ile de karşınızda olmamız gerekiyor. En kısa zamanda çocuk hırkalarına da yer vereceğiz.

El Örgüsü Hırka Yapımı İle İlgili Sayfalarımız;

Galerili sayfalarımızı hatırladık. Galerili sayfalarımıza her yılın modası el örgüsü hırka modelleri isimli bu sayfamızı dahil ettik. Şimdi video anlatımlı olarak hırka yapılışı ile birlikte olduğumuz sayfalarımızı da bir hatırlayalım. Hırka örmek isteyen değerli örgü sever ziyaretçilerimizi bu sayfalara davet edelim.

Hırka yapılışları sayfalarımızda su sefer daha çok bebek ve çocuk hırkalarının yapılışları üzerinde durmuşuz. Sırası ile hatırlayacak olursak, en son polo yaka örgü erkek çocuk hırkası yapılışı ile birlikte olmuştuk. Baştan sona detaylı olarak anlatımlı el örgüsü çık şık bir erkek çocuk hırkasının yapımını öğrenmiştik. Kaçırmayın!

Derya Baykal ile yazlık bir bebek hırkası yapımı ile birlikte olduğumuz yazlık örgü bebek hırkası yapılışı isimli bu sayfamızda yazlık bir bebek hırkası yapımı nasıl olur? Bu soruya Derya Baykal ve konuğu yardımı ile cevap bulmuştuk. Videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Bir başka bebek hırkası yapımı videolu sayfamızda kapüşonlu bebek hırkası nasıl örülür sorusuna cevap aramıştık. Kapüşonlu bebek hırkası yapımı için buraya tıklayabilirsiniz.

Hırka nasıl örülür isimli bu sayfamızda düz hırka yapılışını öğrenmiştik.

Örgü Hırka Örnekleri İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin

El örgüsü hırka örnekleri ile videolu anlatımlı hırka yapılışları ile ilgili sayfalarımıza hız vermeye çalışacağız. Trend örgü hırka modelleri isimli bu sayfamız gibi hırka örnekleri ile dolu dolu galerili sayfalarımız ve yukarıda saydığımız hırka yapımı konularına yer vermeyi sürdüreceğimiz anlatımlı örgü yapılışları videolarından ilk siz haberdar olmak için sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın.

İlginizi Çekebilir?

En Farklı Örgü Yazlık Hırka Modelleri ve Modası

Örgü yazlık hırka modelleri isimli bir galeri hazırladık. Yazlık örgü hırka mı olur demeyin? Örgü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.