Örgü Modelleri

Güzel Örgü Paspas ve Yoluk Modelleri

Güzel Örgü Paspas ve Yoluk Modelleri

Merhaba sevgili hanımlar şimdiki yazımda sizlere kolay paspas modelleri ve dekoratif paspas modelleri yapımından bahsedeceğim. Hiç tığ ve şiş kullanmadan yapacağınız bu paspaslar ilmeklemece tekniği ile yapılmakta ve birbirinden güzeller.

Alize puffy ile istediğiniz renk ve desenlerde birbirinden güzel dekoratif örgü paspas modelleri, örgü halı modelleri ve örgü yolluk modelleri yapabilirsiniz.

Tabi sadece alize puffy kullanmanız şart değil bu sizin isteğinize bağlı sakallı ip kullanılan, orlon ip kullanılan ya da penye ip kullanılan paspaslar da yapılabilir.

Tığla ya da şişle yapılan örgü paspas modelleri, örgü halı modelleri ve örgü yolluk modelleri de var. Tığ ve şiş kullanılarak yapılan modeller de çok şık, kullanışlı ve dekoratif oluyor evinize farklı bir hava katıyor.

Dilediğiniz renkte yapabilirsiniz. İsterseniz tek renk çalışın, isterseniz desenli çalışın. Eğer isterseniz kilim deseni yapın evinize otantik bir hava verin. Ama siz ne yaparsanız yapın hepsi birbirinden farklı birbirinden güzel olacaktır.

Halı kaydırmaz üzerine ilmekleme tekniği ile çalışacağınız örgü paspas modelleri, örgü halı modelleri veya örgü yolluk modellerini yine istediğiniz renkte yapabilirsiniz. Sade tek renk olabilir, birkaç rengi bir arada kullanabilirsiniz. Geometrik desenlerde çalışabilirsiniz evinize spor bir hava katar. Ya da halı kaydırmaz altıgen bir şekilde kesip üzerine çalışılabilir, bir gül şeklinde kesip kırmızı beyaz bir gül işlenebilir ki bu benim en sevdiğim ve herkesinde sevebileceği bir çalışma oluyor.

Halı kaydırmaz üzerine çalışacağınız bu örgü paspas modellerini isterseniz banyoya, banyodaki fayanslarınızın rengine göre, modeline göre örgü paspas modellerinden birini yapabilirsiniz. Ya da klozete ikili takım yapabilirsiniz ihtiyaca göre bu sizin kararınız.

İsterseniz çocuğunuzun odasına, odanın rengine eşyaların rengine ve modeline göre ayarlayıp örgü paspas modelleri, örgü halı modelleri yapabilirsiniz üzerinde oynar sıcak sıcak yer çekmez. Yatağının yanına serebileceğiniz ince bir örgü yolluk modeli yapıp serebilirsiniz uyandığında yumuşak yumuşak basar üzerine ayakları üşümez.

Çocuğunuzun sevdiği ilgisini çeken bir hayvan modeli olur veya bir çiçek modeli, bir böcek modeli, bir kelebek modeli yapabilirsiniz.

Ya da evin giriş bölümüne mekanın büyüklüğüne göre ayarlayıp örgü yolluk modelleri veya örgü paspas modelleri yapabilirsiniz. Antreye altıgen küçük bir örgü halı modelleri ve örgü yolluk modelleri eminim çok yakışacaktır.

Mutfağınıza yapılabilir yine mobilyalara dolaplara uygun bir şekilde zevkinize göre.

Kullanışlıdır yıkaması kolaydır banyoda hijyen çok önemli hemen her an at makineye yıka kurut ser temiz temiz.

Çocuk odası yine öyle boyama yaparken boya sürer bir şeyler döker çocuk bu hemen al yıka mis gibi tekrar ser.

Antrede yine öyle mutfakta yine öyle yıkanabilir olması da çok güzel.
Yapıp eşe dosta hediye edebilirsiniz çok mutlu edebilirsiniz arkadaşlarınızı akrabalarınızı. Annenize yapın kardeşlerinize yapın gelinlik kızlara çeyiz olarak yapın kaldırın..

malum hayat pahalı ekmek aslanın ağzında değil artık midesinde. İsterseniz örgü paspas modellerinden yapıp satabilirsiniz sizlere bir kazanç kapısı olur.
Böyle yapıp satanlar çok önce bir iki tane yapıyor görenler beğeniyor eş dost istemeye başlıyor sonra bir bakmışsın müşteriler artmış sipariş usulü çalışmaya başlamışsınız neden olmasın.

Örgü Yolluk Modelleri, Modası  Resimleri

Hemen örgü paspas modellerinden birini seçip yapmaya başlayın derim eminim pişman olmayacaksınız.

Daha önceki yazılarımdan olan çocuk örgü battaniye modellerine bakmanızı tavsiye ederim orada ilginizi çekecek küçük bebeğinize ya da torununuza yapacağınız örgü battaniye modelleri mutlaka karşınıza çıkacaktır şimdiden hepinize teşekkür ederim kendinize iyi bakın hoşça kalın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.