hırka nasıl yapılır örgü hırka yapımı
hırka nasıl yapılır örgü hırka yapımı

Hırka Nasıl Örülür Videolu Anlatım

Derya Baykal ile örgü hırka yapılışı hakkında bilgileri video anlatımlı olarak öğrenmeye çalışacağımız hırka nasıl örülür isimli sayfamıza hoş geldiniz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz. Bu sayfamızda örgüye yeni başlayanlar ve hırka örmek isteyenler için video anlatımlı sayfalarımıza hırka nasıl örülür sayfası ile bir yenisini ekliyoruz.

Örgü kategorisinde en çok ilgi gören kıyafetlerden olan hırka yapılışı ile ilgili bilgileri bu sefer Derya Baykal ve konuğu ile birlikte baştan sona açıklamalı ve videolu anlatımlı olarak öğrenmeye çalışacağız.

Kullanışlılık bakımından hırkalar oldukça uzun ömürlüdür. Kaliteli iplerle örülen bir hırka senelerce giyilebilir. Örgü bilenler için hırka, yelek, kazak gibi kıyafet örmek kazanç kapısı bile olabilir. Hatta bunu ek iş olarak yaparak aile ekonomisine ciddi miktarda katkı sağlayan örgü sever hanımların sayısı hiç azımsanmayacak kadar fazladır.

Örgü galeri ailesi olarak bizim de orta vadede böyle bir planımız var. Örgü satışı yaparak sitemiz aracılığı ile para kazanabilirsiniz. Sadece bizi takip etmeye devam edin. Gelişme oldukça örgü örerek para kazanmak isteyen örgü sever ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız.

Konuyu fazla dağıtmadan örgüye yeni başlayanlar için örgü hırka nasıl yapılır bunu video anlatımlı olarak Derya Baykal ve konuğu Sibel Kavaklıoğlu ile birlikte öğrenmeye çalışalım. Derya Baykal bir programında örgü hırka yapılışı hakkında bilgiler vermişti.

Baştan sona açıklamalı, tane tane, adım adım, anlaşılır anlatımlı olarak hırka yapımı hakkında bilmemiz gerekenleri Derya Baykal ile öğrenmeye ne dersiniz?  Bu sorunun cevabını Derya Baykal’dan alalım. Örgü hırka modelleri ve yapılışları sayfaları için buraya tıklayınız.

Hırka Nasıl Örülür Örgü Hırka Nasıl Yapılır? Anlatımlı

El örgüsü hırka yapımı hakkında bilgileri video ile anlatımlı olarak yer vermeye çalıştığımız bu sayfada aradığınızı bulabildiniz mi? Hırka nasıl örülür bu sorunun cevabını alabildiniz mi? Hırka yapılışı size zor mu geldi yoksa kolay mı geldi? Görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen.

hırka nasıl örülür derya baykal ile hırka yapılışı
hırka nasıl örülür derya baykal ile hırka yapılışı

Hırka örmek, örgüye yeni başlayanlar için ilk başlarda zor gelebilir. Bu yüzden ilk başlarda kolay olan örgü tekniklerini kullanmakta fayda vardır. el örgüsü hırka nasıl yapılır isimli bu sayfamızda yayınladığımız hırkanın yapılışını anlatan videolu anlatım örgüye yeni başlayanların anlayabileceği bir dilde anlatılmış.

Zaten biz yayınlayacağımız videoları seçerken hep en kolay olan, tamamen örgü işine yeni başlayanların anlayabileceği dilde anlatılan videoları tercih etmeye çalışıyoruz. Bir çok videoyu tek tek inceleyip arasından yapılışı ve anlatımı en kolay olanları tercih ediyoruz.

Örgü hırkalar özellikle bayanlar tarafından tercih edilen kıyafetlerin başında geliyor. Örgü bilmeyen, çalışan veya boş vakti olmayan bayanlar genelde hazır olan hırkaları tercih ediyorlar. Fakat örgü bilen ve boş vakti olan bir çok ev hanımı hırka örerek kendilerine, çocuklarına, torunlarına, eş ve dostlarına el emeği güzel bir sürpriz yapıyorlar

Bu sayfamızdaki hırka yapımı isimli videoyu da bu kriterlere göre seçtik. Umarız aradıklarınızı bulabildiniz. Örgü hırka yapılışı isimli bu sayfamız gibi diğer videolara “Videolu Anlatımlar” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Örgü Hırka Nasıl Yapılır ? Öğrendiniz Mi?

Örgü hırkalar bay, bayan, genç yaşlı herkesin en çok tercih ettiği kıyafetlerden birisidir. Bebek yada çocuğu olan bir evde muhakkak en az bir tane hırka bulunur. Örgü bilen bayanlar ise bu hırkaları hazır almak yerine kendi elleri ile örmeyi tercih ederler. Örgü bilmeyenler ve evde boş vakti çok olan bazı bayanlar da öğrenmek için çaba gösterir.

Bizler de böyle arayışlara giren bayanlara yardımcı olmak amacıyla hırka nasıl örülür isimli bu videolu anlatım sayfamızda örgü hırka yapımı hakkında öğretici bilgiler veren bir video ile yardımcı olmaya çalıştık. Umarız yardımımız dokunmuştur.

Derya Baykal ve konuğu Sibel Kavaklıoğlu aracılığı ile hırka nasıl yapılır bu soruya cevap bulabildiniz mi? El örgüsü hırka yapılışı ile ilgili yeterince bilgiler alabildiniz mi? Sizler de bir hırka örebilir misiniz? Her türlü soru, görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. Düşüncelerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek konusunda en güzel örgü modelleri galerileri ile örgü yapılışları hakkında bilgileri içeren videolu anlatım sayfalarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Facebook sayfamızı beğenin, Twitter’dan takipçimiz olun. En son eklenen sayfalardan ilk siz haberdar olun…

Evde hırka, yelek, kazak gibi örgüler örerek ekonomik kazanç elde eden hanımların sayısı da hiç azımsanmayacak kadar fazladır. Böylece hem boş vakitlerini değerlendirmiş oluyor, hem de aile ekonomisine bir katkıda bulunmuş oluyorlar.

Örgü galeri olarak bizim de uzun vadede böyle bir planımız var. Evde örgü örerek para kazanabilirsiniz. Sadece bizi takip etmeye devam edin! Evde boş vakti bol olan hanımlar, sizler de evde örgü örerek para kazanabilirsiniz. Hem boş vaktinizi değerlendirmiş olursunuz, hem de güzel paralar kazanabilirsiniz.

Hırka Modelleri ve Yapılışları İle İlgili Diğer Sayfalar;

Hırka modellerinde çeşitlilik çoktur. Kapüşonlu, cepli, yazlık için ince iplerden örülmüş, uzun elbise gibi modeller, kış aylarında soğuklardan korunmak için kalın kışlık olanlar gibi bir çok örnek verebiliriz. Örgü hırkalar çeşitlilik bakımından oldukça zengindir. Bu sayfada hırka yapılışı hakkında bilgileri öğrendiğinizi var sayıyoruz. Peki hangi modelde bir hırka öreceksiniz?

Eğer kendiniz için örecek iseniz bayan örgü hırka modelleri isimli sayfamızda birbirinden güzel hırka örneklerini bulabilirsiniz. Eşiniz, erkek kardeşiniz veya herhangi bir erkek tanıdığınız için bir hırka modeline bakmak isterseniz, erkek örgü hırka modelleri galerisinde çok güzel el örgüsü erkek hırka örnekleri sizlerin beğenisini bekliyor.

örgü hırka nasıl yapılır anlatımlı hırka yapılışıBebek hırkalarına ayrı ayrı olarak yer vermiştik. Kız bebek ve erkek bebek olarak birbirinden güzel el örgüsü bebek hırkalarına değinmiştik.  örgü kız bebek hırka modelleri için buraya, örgü erkek bebek hırkaları için ise buraya tıklayınız.

Örgü hırka modelleri ve anlatımlı el örgüsü hırka yapılışı hakkında bilgileri veren diğer sayfalarımızı tek bölüm halinde “Hırkalar” kategorisinde topladık. Birbirinden güzel hırka modelleri ve tamamı video anlatımlı hırka nasıl örülür isimli bu sayfamız gibi el örgüsü hırka yapılışı hakkında bilgileri içeren videolu sayfalara hırkalar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hırka Yapılışı İle İlgili Anlatımlı Sayfalarımız;

El örgüsü hırka yapılışı hakkında bilgileri aldığımız en son videolu anlatım sayfamız polo yaka erkek çocuk hırkası yapılışı ile ilgiliydi. Erkek çocuklar için el örgüsü polo yakalı hırka yapılışını öğrenmiştik.

Yazlık bir bebek hırkası yapımı hakkında bilgileri aldığımız bu sayfamızda ise bebekler için bir yazlık hırka yapılışını öğrenmiştik. Bebek hırkası yapımı hakkında yararlı bilgiler içeren bu sayfamızdaki videoyu da izlemenizi tavsiye ederiz.

Bebek hırkaları yapılışı sayfalarımızdan birisinde ise kapşonlu bebek hırkası nasıl örülür bunu yine videolu anlatım şeklinde cevap bulmaya çalışmıştık. Kapşonlu bebek hırkası yapımı için buraya tıklayınız.

Örgü hırka örnekleri ve hırka yapılışları ile ilgili sayfalarımız şimdilik bu kadar. Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin. Hırkalarla ilgili sayfalarımız yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin. Konusunda en güzel örgü modelleri galerilerinden ve bu sayfamız gibi örgü yapılışları sayfalarından ilk siz haberdar olun. Facebook sayfamızı beğenin, Twitter’dan bizi takip edin.

İlginizi Çekebilir?

Örgü Alışveriş Çantası Yapılışı Videolu Anlatım

En Güzel Kullanışlı Örgü Alışveriş Çantası Modelleri Yapılışı Yeniden kullanılabilir örgü alışveriş çantaları  neden trend …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.