2-renkli-selanik-örgü-modeli-nasıl-yapılır
2-renkli-selanik-örgü-modeli-nasıl-yapılır

İki Renkli Selanik Örgü Modeli Yapılışı

Örgü öğreniyorum konulu videolu anlatımlı sayfalarımıza iki renkli selanik örgü modeli yapılışı ile ilgili açıklamalı olarak bilgiler edineceğimiz bu sayfamız ile devam ediyoruz. Son zamanlarda örgü modelleri galerilerini yenileyerek devam ediyorduk. Şu ana kadar sizin için konusunda en güzel olan değişik örgü modelleri galerileri ile oluşan bütün sayfalarımızdaki modelleri baştan sona yeniliyoruz. Bir sayfada yüzlerce modeli bir araya getirmeye çalışıyoruz. Her çeşit örgü modelini sırası ile sizlerin beğenisine sunmaya çalışıyoruz.

Selanik örgü ile ilgili daha önceki sayfalarımızdan selanik örgü nasıl yapılır isimli sayfamız için burayı, yalancı selanik örneği nasıl yapılır isimli sayfamız için burayı tıklayarak bu konu ile alakalı diğer videolu anlatımlı sayfalarımıza ulaşabilirsiniz. Şimdi biz bu sayfamızda iki renkli selanik örgü modeli yapılışı hakkında yine video anlatımlı olarak açıklamalı şekilde iki renkli selanik örgü modeli nasıl yapılır bunu öğrenmeye çalışacağız.

İki Renkli Selanik Örgü Modeli Yapılışı

İki Renkli Selanik Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Öğrendik Mi?

Örgü tekniklerinden birisi olan selanik örgü modelinin bu sefer iki renkli olanının yapılışı ile ilgili bilgiler öğrenmeye çalıştığımız bu sayfamızdaki videolu anlatımlı olarak selanik örgü modelinin iki renkli olanı nasıl yapılır sorusuna cevap alabildiniz mi? Bu konu ile alakalı diğer sayfalarımızdan olan düz selanik örneğinin yapılışı ve yalancı selanik modelinin yapılışı ile ilgili açıklamalı olarak bilgiler veren diğer sayfalarımızı da ziyaret ettiniz mi? Bu örnek ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın

Son zamanlarda örgü teknikleri yapılışı ve örgü kıyafet ve aksesuar yapımı ile ilgili videolu anlatımlı olarak yer verdiğimiz sayfalarımızı biraz ihmal ettiğimizi belirtmiştik. Bundan sonra videolu sayfalarımız ile örgü öğreniyorum konularımıza hız vereceğiz. İki renkli selanik örgü modeli yapılışı isimli bu sayfamızı başlangıç olarak sayıyoruz. Sitemizi sürekli ziyaret eden örgü sever ziyaretçilerimiz bilir, örgü galeri olarak videolu anlatımlı ve açıklamalı olarak iki renkli selanik örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap aradığımız bu sayfa gibi örgü teknikleri ve örgü yapılışı ile bilgiler edindiğimiz videolu anlatımlı sayfalarımızın yanı sıra konusunda en güzel örgü modellerinin yer aldığı örgü modelleri galerileri ile siz değerli örgü sever ziyaretçilerimize hizmet etmeyi sürdürüyoruz.

İki Renkli Selanik Örgü Modeli İle Her Türlü Kıyafet Örülebilir

Bir sayfada 20-30 model değil, 50-60 model değil, yüzlerce modeli bir araya getirmeye çalışıyoruz. Artık kıyafet veya aksesuar modellerini sıradan kabul ederek sil baştan yeniliyoruz. Örgü resimleri ile dolu dolu sayfalar ile konusunda en güzel örgü modellerini bir araya getirerek beğeninize sunuyoruz.

Aramıza yeni katılıyorsanız bir kaç örgü modelleri galerilerinden oluşan sayfamızı ziyaret edecek olursanız ne demek istediğimizi anlayabilirsiniz. Sitemizde görmek istediğiniz bir kıyafet veya aksesuar var ise bize yorum olarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Her türlü düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu sayfadan ayrılırken umarız iki renkli selanik örgü modeli yapılışı ile ilgili doyurucu bilgiler edindiniz. Diğer örgü tekniklerinin anlatıldığı videolu anlatımlı sayfalarımıza ve örgü kıyafet veya aksesuarların yapılışlarını baştan sona detaylı şekilde anlatan diğer videolu sayfalarımızı da incelemenizi öneririz. Videolu sayfalara ulaşmak için sadece “Videolu Anlatımlar” kategorisini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. En güzel örgü modelleri galerileri için ise hangi tür kıyafet ve aksesuar modellerini merak ettiyseniz arama çubuğundan arama yaparak istediğinize ulaşabilirsiniz.

Örgü Modelleri Galerili Sayfalarını İncelemeyi Unutmayın

Son zamanlarda galerili sayfalarımızı yenilemek ile meşgul olduğumuzu giriş bölümünde belirtmiştik. Oldukça kapsamlı ve dolu dolu sayfalar hazırlamaya gayret gösteriyoruz. En son yenilediğimiz galerimiz olan renkli çizgili örgü bayan kazak modelleri isimli bu sayfamızdaki galerimizi incelerseniz örgü modelleri galerilerine ne kadar zaman ayırdığımızı anlayabilirsiniz. Bu sayfadaki galeride tam 280 çeşit birbirinden güzel tamamı örgü işi bayanlar için kazak modellerinden spesifik olarak sadece renkli çizgili olanlarını derledik.

Dolu dolu galerileri hazırlamak uzun sürdüğü için örgü teknikleri yapılışı ve örgü öğreniyorum konulu videolu anlatımlı sayfaları hazırlamak için biraz geç kalmış olabiliriz. Fakat bundan sonra hız kesmeden bir örgü modelleri galerilerini yenileyerek, bir örgü yapılışı ile ilgili videolu anlatımlı sayfalarımıza yer vererek örgü ile ilgili her şeyi sırası ile sizlerle buluşturmaya gayret edeceğiz.

Selanik Örneği Yapılışı Kolaydır

iki renkli selanik örgü modeli yapılışı
iki renkli selanik örgü modeli yapılışı

Kolay olan örgü çeşitlerinden sayılan selanik örneğinin yapılışı oldukça basittir. Örgüye yeni başlayan örgü sever ziyaretçilerimizi bu tekniği kullanmayı tavsiye edebiliriz. Bu model ile her türlü kıyafet ve aksesuar örülebilir. Hem güzel, hem de çok kolay bir şekilde güzel çalışmalar elde edilebilir. En çok ilgi gören kıyafetlerden olan hırka ve yelek başlangıç için iyi seçim olabilir. Model arayanlar için hırkalar yada yelekler bölümünde aradığınızı mutlaka bulacaksınız.

Konusunda en güzel örnekler sizi bekliyor. Bittikten sonra bizimle paylaşmayı unutmayın. Bu sadece yelek veya hırkalara özel bir durum değil. Sitemizde gördüğünüz bir model ile bir kıyafet veya aksesuar örerseniz, bittikten sonra bizimle paylaşabilirsiniz. Bizler de burada diğer örgü sever ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyarız. Yapılışını anlatım ile gönderirseniz diğer ziyaretçilerimize yol göstermiş olursunuz. Bizimle sosyal medya hesaplarımızdan iletişime geçebilir, konunun altına görüşlerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

Konu İle Alakalı Diğer Sayfalar;

 • Selanik Modeli İle Yakın Alakalı Diğer Videolu Anlatım Sayfaları
 • Diğer Örgü Tekniklerinin Yapılışları
 • Yapımı Kolay Örgü Çeşitleri
 • Yalancı Selanik Örneğinin Yapılışı
 • İlmek Nasıl Atılır? İlmek Atma Teknikleri
 • Renkli Çizgili Bayan Kazak Modelleri
 • Renkli Çizgili Bayan Atkıları
 • Yaprak Örneğinin Yapımı
 • Yazlık Örgü Modelleri
 • Bayan Elbiseleri
 • Hırka Nasıl Örülür?
 • Örgü Yelek Nasıl Yapılır?
 • Kapşonlu Bebek Yeleği Yapılışı
 • Örgü Çanta Modelleri
 • Çanta Yapılışları

İlginizi Çekebilir?

Örgü Alışveriş Çantası Yapılışı Videolu Anlatım

En Güzel Kullanışlı Örgü Alışveriş Çantası Modelleri Yapılışı Yeniden kullanılabilir örgü alışveriş çantaları  neden trend …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.