ilmek nasıl atılır örgüde ilmek atma çeşitleri anlatımlı
ilmek nasıl atılır örgüde ilmek atma çeşitleri anlatımlı

İlmek Nasıl Atılır İlmek Atma Teknikleri

Bir başka videolu anlatım sayfamız ile örgü öğrenmeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda örgüye sıfırdan başlayan örgü sever ziyaretçilerimiz için ilmek nasıl atılır sorusuna cevap aramaya çalışacağız. Örgüde ilmek atma teknikleri üzerinde duracağız.

Örgü galeri olarak sitemizde daha çok konusunda en güzel örgü modellerini galeriler halinde bir araya getirerek sizlere hizmet etmeye çalışıyoruz.

Hızlı Örgü Örme Videosu, Kolay Örgü Örme Tarifi Videosu

Bir başka konumuz ise videolu anlatımlı olarak örgü teknikleri ve örgü işi kıyafet ve aksesuar yapılışlarını anlatan sayfalar ile örgüde yeni olan değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için yararlı olacağını düşündüğümüz sayfalar ile örgü ile ilgili merak edilen her şeye sırası ile yer vermeye gayret gösteriyoruz.

Sizden gelen görüşler doğrultusunda örgüye meraklı olup hiç bir şey bilmeyen ziyaretçilerimiz de bir hayli fazla olduğunu fark ettik. Örgüye sıfırdan başlayan ziyaretçilerimize yardımcı olacağını düşündüğümüz bu sayfa ile örgüde temel kural olan ilmek nasıl atılır bunu anlatan bir video yayınlayalım dedik.

Örgüde ilmek atma teknikleri ile ilgili bütün bilgileri öğrenmeye çalışacağımız bu sayfamız ile örgüye yeni başlayan örgü sever ziyaretçilerimiz başlangıç aşamasında merak edilen bütün soruların cevabını bulacaklarını ümit ediyoruz.

17 dakika uzunluğunda bir video ve 18 dakika uzunluğunda olan bir başka video aracılığıyla örgüde ilmek atma ile ilgili bütün bilgileri videolu anlatım şeklinde öğrenmiş olacağız.

İlmek Nasıl Atılır Videolu Anlatımlı Bölüm 1

Örgüde İlmek Atma Teknikleri Bölüm 2

Örgüde İlmek Nasıl Atılır Sorusuna Cevap Buldunuz Mu?

Örgü öğreniyorum konulu sayfalarımıza ilmek nasıl atılır ve ilmek atma tekniklerinin anlatıldığı bu sayfamız ile örgüye sıfırdan başlayan değerli ziyaretçilerimiz için yardımcı olacağını düşündüğümüz bir sayfa ile karşınızda olmaya çalıştık. Peki bu sayfamız ile aradıklarınızı bulabildiniz mi? Sizler de örgüye yeni başlayanlar grubuna giriyorsanız ilmek nasıl atılır sorusunun tam cevabını alabildiniz mi? Örgüde ilmek atma teknikleri ile ilgili merak ettiklerinizi bu sayfamız ile bulabildiniz mi? Suna Hanım videolarında bütün detayları ile her şeyi çok güzel bir şekilde tane tane anlaşılır bir dille anlatmış. Diğer videolu anlatımlı sayfalarımızda olduğu gibi örgüye yeni başlayanların anlayacağı bir dil ile anlatılan bir video anlatım sayfası yayınlamaya çalıştık. Suna Hanım sıfırdan başlayanlar için açıklamalı olarak videolu şekilde gayet güzel anlatmış. Siz ne düşünüyorsunuz?

Örgü galeri olarak sitemizde örgü ile ilgili her şeyi elimizden geldiğince yayınlamaya çalışıyoruz. Konusunda en güzel örgü modellerinin yer aldığı galerili sayfalarımızda 10-20 modelden oluşan bir sayfa ile geçiştirmekten ziyade yüzlerce örgü modellerinin yer aldığı galerili sayfalar hazırlıyoruz. En dar kapsamlı örgü modelleri galerilerimiz 130-150 modelden oluşuyor.

Örgü modelleri ile ilgili bir kaç sayfamızı ziyaret ederseniz ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Örgü modellerinin yanı sıra bir diğer değindiğimiz konu ise ilmek nasıl atılır isimli bu sayfamız gibi örgü teknikleri yapılışı ve örgü kıyafet veya aksesuar nasıl örülür sorularına baştan sona cevap aradığımız videolu anlatımlı sayfalar ile örgü sever ziyaretçilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Örgüde ilmek atma teknikleri ile ilgili bilgileri video anlatımlı olarak edindiğimiz bu sayfamız gibi diğer videolu sayfalarımıza “Videolu Anlatımlar” isimli bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Örgü tekniklerinin en kolay olanlarından olan düz örgü, ters örgü, haraşo örgü gibi bir çok örgü tekniklerinin yapılışı ve hırka nasıl örülür, kazak nasıl örülür gibi örgü kıyafet ve aksesuar yapılışının anlatıldığı diğer sayfalarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Sadece “Videolu Anlatımlar” bölümünü ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Örgüde İlmek Atma Teknikleri Nelerdir? Sorusuna Cevap Alabildiniz Mi?

Youtube’da Suna’nın Elinden isimli kanalda 2 video halinde örgüde ilmek nasıl atılır ve ilmek atma teknikleri ile ilgili merak edilen her şeyi bütün detayları ile anlatılan videolar ile örgüye sıfırdan başlayan örgü sever ziyaretçilerimiz için örgüde başlangıç aşamasında bilinmesi gereken bütün kurallar tek tek, tane tane bütün detayları ile anlatılmış. Bu videoları izledikten sonra örgüde ilmek atma ile ilgili bütün bilgileri öğrendik mi? Örgüde ilmek nasıl atılır sorusuna cevap bulduk mu? İlmek atma teknikleri nelerdir bunları da öğrendik mi? Uzun sayılabilecek 2 video ile detaylı şekilde ilmek atma ile ilgili her türlü bilgiyi öğrendiğinizi var sayıyoruz. Şimdi Örgüye başlayabiliriz. Başlangıç aşamasında kolay olan teknikler ile başlıyoruz ki el alışkanlığı kazanalım. Sitemizde kolay örülen örneklere çok defa değindik. Yapılışlarını anlatan videoları da izlemenizi tavsiye ederiz.

Örgü galeri olarak videolu anlatımlar bölümünü sadece videolu sayfalara ayırdık. Bu kategoriyi bir incelerseniz, örgü yapılışı ile ilgili onlarca sizi bekliyor. Örgü tekniklerinin nasıl yapıldığını videolu anlatım şeklinde, yeni başlayanların anlayacağı dilden açıklamalı anlatımlı videolar ile örgü kıyafet ve aksesuar yapımlarının nasıl olduğunu gösteren bir çok sayfa ile anlatılanları adım adım takip ederek ve uygulayarak herkes örgü öğrenebilir. Kolay olan tekniklerden, yapımı en zor olan örneklere kadar örgü teknikleri yapılışları ile saç bandı nasıl örülür, saksı kılıfı yapımının anlatıldığı video, tablet kılıflarından telefon kılıfı örneklerine kadar bir sürü sayfa sizi bekliyor.

ilmek nasıl atılır örgüde ilmek atma teknikleri
ilmek nasıl atılır örgüde ilmek atma teknikleri

İlginizi Çekebilir?

Örgü Alışveriş Çantası Yapılışı Videolu Anlatım

En Güzel Kullanışlı Örgü Alışveriş Çantası Modelleri Yapılışı Yeniden kullanılabilir örgü alışveriş çantaları  neden trend …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.