İnci Tanesi Örgü Modeli Yapılışı

İnci Tanesi Örgü Modeli Yapılışı

Örgüde kullanılan modellerin yapılışlarını öğrenmeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda inci tanesi örgü modelinin yapılışını öğrenmeye çalışacağız. Örgüde inci tanesi modeli nasıl yapılır? İnci tanesi örgü modeli yapılışı nasıl olur? İnci tanesi modeli nerelerde kullanılır? bu gibi soruların cevaplarını arayacağız.

İnci tanesi örgü modeli yapılışı bakımından kolay sayılan, görünüş olarak da çok şık görünen bir örgü modelidir. Bu sayfamızda bu örneğin yapılışını öğreneceğiz. İnci tanesi örgü modelinin yapılışını öğrendikten sonra inci tanesi modeli ile örülen polo yaka bayan kazağının yapılışını da öğreneceğiz.

Önce inci tanesi örneğinin yapılışını öğrenelim. İnci tanesi modeli ile örülen polo yakalı bayan kazağının yapılışı için bizi takip etmeye devam edin. En kısa zamanda bu videoyu da sizlerle paylaşacağız. Hatta bir sonraki sayfamız bu olacak. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın, inci tanesi modeli ile örülen bayan kazağının yapılışı sayfası eklenir eklenmez ilk siz haberdar olun.

İnci tanesi örneğinin yapılışı için Sevgi’nin Emeği Youtube Kanalı’ndan yardım alacağız. Bu güzel anlatımlı video için Sevgi’nin Emeği Kanalı’na teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yazlık yeleklerde, ince iplerle örülen hırka ve kazak gibi kıyafetlerde çok güzel duran, yapılışı itibari ile de kolay sayılan inci tanesi örgü modeli nasıl yapılır sorusunun cevabı için videoyu izlemeye geçelim mi? Sevgi Hanım bizlere örgüde inci tanesi modelinin yapılışı için bilmemiz gerekenleri tek tek anlatıyor.

Polo yakalı inci tanesi modeli ile örülen bayan kazağının yapımı için takipte kalın, en kısa zamanda inci tanesi örneği ile bayan kazağı nasıl örülür bu soruya da cevap bulacağız. Önce detaylı açıklamalı ve video ile anlatımlı inci tanesi örgü modeli yapılışını izleyelim,

İnci Tanesi Örgü Modeli Yapılışı Nasıl Olur?

inci tanesi örgü modeli yapılışıÖrgüde kullanılan örneklerin yapılışlarını öğrenmeye devam ediyoruz. Her geçen gün yeni bir örneğin yapılışı ile birlikte olmaya çalışıyoruz. Bu sayfamızın konusu inci tanesi örgü modeli idi.

Örgüde inci tanesi modelinin yapılışını video anlatımlı olarak izleyerek öğrenmeye çalıştık.

Bu video için Sevgi’nin Emeği Youtube Kanalı’na tekrar teşekkür edelim. Örgü öğrenmek isteyenlerin takip etmesi gereken kanallardan birisi de Sevgi Hanım’ın Kanalını öneririz.

Yandaki görselde inci tanesi örneğinin görünümü yer alıyor. Görünüşü bakımından inci tanesi modeli size göre nasıl duruyor? Yapılışı bakımından kolay mı? İnci tanesi örgü modelinin yapılışını öğrendiniz mi?

Yorumlarınızı bekliyoruz. Her türlü görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Örgüde İnci Tanesi Modelinin Yapılışını Öğrendiniz Mi?

Bu sayfadan ayrılmadan önce inci tanesi örgü modeli ile ilgili düşüncelerinizi almak isteriz. Sitemizi sürekli takip eden ziyaretçilerimiz bilir, örgü galeri ailesi olarak örgü modelleri ve yapılışı ile ilgili her konuya sırası ile tek tek değinmeye çalışıyoruz.

Konusunda en güzel örgü modelleri galerileri ve inci tanesi örgü modeli yapılışı hakkında bilgileri aldığımız bu videolu anlatımlı sayfamız gibi videolu sayfalar ile örgü öğrenmeye devam ediyoruz.

İnci tanesi örgü modeli nasıl yapılır sorusunun cevabını aldınız mı? Yapılışı size göre nasıl? Peki ya görünüşü? Görünüm olarak inci tanesi modelini nasıl buldunuz? Cevaplarınızı bekliyoruz.

Giriş bölümünde de bahsettik. Bir sonraki sayfamızda inci tanesi örgü modeli ile polo yakalı bayan kazağının yapılışını öğrenmeye çalışacağız. Önce inci tanesi örgü modelinin yapılışını öğrenelim dedik. Bu model ile kazak örmek ister misiniz?

Cevabınız evet ise bizi takip etmeye devam edin. Sosyal medya hesaplarımızdan takipçimiz olun, alanında en güzel örgü modelleri galerilerinden ve video ile anlatımlı örgü yapılışları sayfalarından ilk siz haberdar olun.

Facebook sayfamızı beğenin, Twitter adresimizden takipçimiz olun, inci tanesi örgü örneği ile kadın kazağı nasıl örülür sorusunun cevabı için takipte kalın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.