ISLAK MENDİLDEN MASKE YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

ISLAK MENDİLDEN MASKE YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Bana bir şey olmaz demeyelim ve evde boş oturmayalım diye orgugaleri.com olarak siz değerli okuyucularımıza ıslak mendilden nasıl maske yapılır onu anlattık umarım beğenirsiniz. Malzemelerin çoğu evinizde var olarak kabul ediyoruz.En başta ISLAK MENDİL..10 tane ıslak mendili önce kurutalım.Sonra yıkayalım.Yarım metre 5 tane maske için kağıt tela gerekli olan malzeme paket lastiği , paket telini de ambalaj paketçilerden alabilirsiniz. İster dikiş makinesinda , ister elde dikebilirsiniz..Veya kolaylık silikon tabancası ile yapıştırabilirsiniz.Evde kalırken sizlerde bu kolay hazırdan farksız maskeyi tedbir amaçlı yapınız derim.Her şeyiniz hazırsa buyurun maske yapmaya başlayabilirsiniz.

 

 


UYARI:Siz değerli okuyucularımız;bu örgü maskeleri sizleri ve sevdiklerinizi herhangi bir virüsten korumaz.Unutmamalıyız ki bu örgü sadece görüntü amaçlıdır.Lütfen yetkili kişilerin tavsiye ettiği uygun maskeleri kullanalım.Daha güzel günler için hoşçakalın.

 

Not:

Tüm fikirlerinizi yorumlara bildirebilir , sitemize üye olarak yazı ekleyebilir ve ilan verebilirsiniz.

orgugaleri.com  / En Büyük Örgü Pazarı

 

 

İlginizi Çekebilir?

60 Dakikada Şipşak Ör Tak Bere Yapımı

Dikine Tığ Örgü Lastik Bere Yapımı 

Örgü Bere Modelleri Kış sezonunun yaklaşmasıyla birlikte yavaş yavaş kışlık kıyafetlerde ortaya çıkmaya başladı. Sizde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.