Örgü Galeri

Kalp Desenli Örgü Modelleri

  • 1.884 kez görüntülendi.
Kalp Desenli Örgü Modelleri

Sevgililer günü haftasına girdiğimiz şu günlerde kalp desenli örgü modelleri isimli bu sayfamız ile sevgililer gününe özel örgülere hız veriyoruz. Bu sayfamızdaki galeride kalpli örgü modelleri ile birlikte olacağız. Üzerine örgü kalp deseni işlenmiş birbirinden güzel örgü çalışmalarını sizlerle buluşturacağız.

Kalp aşkın ve sevginin simgesi olarak kabul edilir. Malum sevgililer günü yaklaşıyor. Galerimizde kalpli örgü modelinin arasından sevgililer gününe özel bir hediye bulmanız oldukça yüksek ihtimal. Tabii siz örgü ile kalp yapımını biliyorsanız, örgüde kalp deseninin yapılışını bilmeyenleri ve öğrenmek isteyenleri örgüde kalp deseni nasıl yapılır isimli bu sayfaya davet ediyoruz.

Kalp desenli örgüler üzerinde duracağımız bu sayfamızda sevgililer gününe özel örgülerle birlikteyiz. Sevgililer günü hediyesi arayanlar örgü sever ziyaretçilerimiz için bu sayfamız gibi bir başka galerili sayfa daha hazırlamıştık. Kalpli örgü modelleri adlı bu sayfamız ile yetinmeyen ziyaretçilerimizi sevgililer günü için örgü modelleri isimli bu galerili sayfamıza da bekleriz.

Sevgililer günü için hediyelik örgülere yer verdiğimiz o sayfamızdan sonra, sevgililer gününe sayılı günler kala aşk temalı bir sayfa daha yayınlayalım dedik. Kalp desenli örgü modelleri galerisini inceledikten sonra sizi sevgililer gününe hediyelik örgü modelleri isimli galerimize de bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. 14 şubat için sevdiğine hediye arayanlar bu iki sayfada aradıklarını bulacaktır. Tabii bu hediye olarak örgü seçimi yapanlar için geçerli.

Bu sayfada bir başka sevgililer günü için hazırladığımız örgü kalp deseni işlenmiş değişik çalışmaların yer aldığı, kalp motifli örgü modelleri ile birlikte olmaya çalışacağız.

Diğer galerili sayfalarımızda olduğu gibi kalpli örgüler galerisini hazırlarken de olabildiğince çok örgü ile yapılmış kalp işlemeli çalışmalara yer vermeye çalıştık. kalp desenli örgü modelini sizin için bir araya getirdik. Umarız beğenirsiniz. Resimleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli

Kalp Desenli Örgü Modelleri Galerisi

Örgü ile yapılamayacak kıyafet ve aksesuar yoktur desek sanırım yanlış söylemiş olmayız. Hazır aldığımız her türlü kıyafeti örgü ile elde edebilirsiniz. Bu kıyafetlere bir de kalp deseni işleyerek sevdiğiniz kişiye duygularınızı el emeği vererek de gösterebilirsiniz.

Nasıl bir çalışma yapacağım diyenlere yardımcı olacak bu sayfamızda bulunan örgü kalp deseni galerisinde bulunan kalp motifli çalışmaları gördünüz. Üzerine örgü kalp deseni işlenmiş görünüş olarak ayrı bir hava veriyor. Beğendiğinizi hemen örmeye başlayarak sevgililer gününde eşinize küçük bir sürpriz yapın. En güzel hediyenin el örgüsü ile olanıdır.

Bir emek vererek sevdiğinize değer verdiğiniz mesajını verir. Bu bazıları için anlamsız gelebilir fakat işin aslı hiç öyle değildir. Bu karşı tarafta çok anlamlı bir iz bırakır. Çünkü kendi el emeğiniz ile ona değer verdiğinizi gösterir ki erkekler böyle durumlarda çok mutlu olurlar. Ördüğünüz bir kıyafeti veya aksesuarı kullanırken hep sizi hatırlarlar. Bu genç kızlar arasında çok yaygın bir davranıştır.

Kalpli Örgü Modelleri İle Sevdiğinize Mesaj Verin

kalp desenli örgü modelleri

Örgü sever genç kızlar erkek arkadaşlarına veya nişanlılarına bir kıyafet ve aksesuar örmeye bayılır. Aynı şekilde erkekler de sevdiklerinden aldıkları bu hediyeyi giymeye bayılır! Kırsal kesimlerde bu çok sık rastlanan bir durumdur. Böylelikle iki tarafta çok mutlu olurlar.

Örgü galeri ailesi olarak bizler de kalp motifli örgü örnekleri sayfamızda sevgililer gününe yaklaşırken 14 şubat sevgililer gününe özel örgü modellerine ve yapılışı hakkında bilgiler aldığımız video anlatımlı sayfalara daha sık yer vermeye çalıştık.

Giriş bölümünde de bahsettiğimiz gibi kalpli örgü modellerinin de bolca yer aldığı sevgililer günü için hediyelik örgü örnekleri ve örgü kalp yapımı ile ilgili bilgileri aldığımız örgüde kalp deseni nasıl yapılır isimli sayfalarımızı 14 şubat örgüleri için örnek verebiliriz.

Kalp Motifli Sevgililer Günü Örgülerini Beğendiniz Mi?

Dediğimiz gibi işimiz örgü! Elimizden geldiğince güzel bir hediye olabilecek kalp motifli örgüleri sizler için bir araya getirmeye çalıştık. Umarız galerimizde bulunan kalpli örgüler hoşunuza gitmiştir. Şimdi sıra sizde! Sevdiğiniz için bu sevgililer gününde anlamlı bir hediye örmeye şimdiden başlayabilirsiniz.

Sevgililer gününde örgü sever hanımların eşine hediye edebileceği en güzel şey el emeği verilmiş olan hediyedir. Bu hazır alınan hediyeden kat kat daha etkilidir. Sevgililer gününde sevgilisi için hediye arayışında olan örgü sever ziyaretçilerimiz için bir galerili sayfa hazırlayalım dedik.

Birbirinden güzel sevgililer günü için hediye olabilecek, kalp desenli örgü modelleri galerinde örgü liflerden parmaksız eldiven modellerine, örgü yastık kılıflarından el örgüsü anahtarlıklara kadar çok geniş yelpazeli değişik ve güzel çalışmaların bulunduğu tamamı el örgüsü ile yapılmış kalp desenli örgü örnekleri ile dolu galeriyi beğendiğinizi ümit ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.