Örgü Galeri

Kan Grubuna Göre Kişilik Analizi

Kan Grubuna Göre Kişilik Analizi

İnsan vücudunun belki de en önemli kısmı, olmazsa olmazı kan… Vücudumuzun %7-8’i kandan oluşmaktadır. Bir damla kan bile, insanların hayatında köklü değişiklikler meydana getirebilir. Kırmızı renkli olan damarlarımızda dolaşan bu sıvının vücutta üstlendiği en önemli işlev  hücrelere oksijen ulaştırmaktır. Aynı zaman da vücut için önemli maddeleri de taşıyor ve vücutta ki zararlı maddelerin atılmasına da yardımcı. Peki kan grubuna göre kişiliğimiz nedir? İşte kan grubuna göre kişilik analizi.

0 grubu: Kendine aşırı güven ve cesaretli
A grubu: Sinirli ve çok hassas olan
B grubu: Uyumlu, planlayıcı ve yaratıcı olan
AB grubu: En çekici ve ilginç olan

A GRUBU KADINI;
Alışveriş yağmayı para harcamayı çok sever. Seksi iç çamaşırlar düşkünüdür. Çocukları çok sever ve çocuk sahibi olduktan sonra eşini  maalesef ihmal eder. Değişikliği seven bir insandır.

A GRUBU ERKEĞİ;
Düzenli bir şekilde yaşamayı sever. İyi bir dosttur ve iyi bir konuşmacıdır. Birlikte olacağı kadını seçerken çok titiz hareket eder.

B GRUBU KADINI;
Yoğun istek doludur. Para konusunda eli ya çok açıktır ya da cimridir ortası yok.

B GRUBU ERKEĞİ;
Özgürlüğünün kısıtlandırılmasından nefret eder. Kadınlara saygısı sonsuzdur. Hep neşeli ve eğlenceli bir aileye sahip olmak ister. Yemek konusunda son derece seçici ve titizdir.

AB GRUBU KADINI;
Erkeklerin yüreğini hoplatan cesur giysiler giymeye bayılır. Para konusunda oldukça tutumludur. Yemek pişirmekte, harika bir sofra hazırlamakta üstüne yoktur.

AB GRUBU ERKEĞİ;
Aile içinde mutlaka sözünün dinlenmesini ister, isteklerinin karşı gelinmemesini ister. Hoşgörülü, ne istediğini bilen ve kararlıdır. En iyi aşıklar bu gruptan çıkar. Eşine ev işlerinde yardımcı olmaktan hiç çekinmez.

0 GRUBU KADINI;
Mutfak masraflarından kısarak kendine hoş elbiseler satın alır. Çocukları biraz büyüdüğünde hemen çalışma hayatına dönmek, toplumdaki yerini almak ister. Yemek yapmakla arası yoktur, pratik yemekleri tercih eder.

0 GRUBU ERKEĞİ;
Aşık olduğunda birlikte olduğu kadını çok aşırı kıskanır. Kalabalığı sevmez sakin ortam tercih eder. Son derece hareketli, çalışkan ve hırslı ve kararlıdır. Sevgilisine veya eşine sık sık hediye almayı onu mutlu etmeyi sever.

Kan grubuna göre kişilik analizi, çoğunlukla Japon uzmanların yapmış olduğu bir araştırmadır, kan gruplarının insan kişiliğiyle yakından ilgisi olduğu ortaya çıkmıştır. Japon uzmanlar, “İnsan vücudunun kimyası ile kişilik arasında önemli bağlar var. Kan grupları bu önreklerden biri.”diyerek açıklama yapmışlardır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.