anlatımlı örgü kapüşonlu bebek hırkası yapılışı
anlatımlı örgü kapüşonlu bebek hırkası yapılışı

Kapüşonlu Bebek Hırkası Örme Videosu

Bir başka videolu anlatımlı sayfamız ile karşınızdayız. Bu sayfamızda kapüşonlu bebek hırkası nasıl örülür bunu açıklamalı olarak anlatılan videolu bir sayfa hazırladık. Daha önce “hırka nasıl örülür” isimli bir sayfa hazırlamıştık. O sayfamızda Derya Baykal ile birlikte yetişkinler için hırka yapılışını öğrenmiştik.

Kapşonlu Bebek Hırkası Modelleri  Örme Tarifi Videosu

Yetişkinler için hırka nasıl örülür bunu merak edenleri o sayfamıza da göz atmalarını tavsiye ederiz. Bu sayfamızda örgü bebek hırkası yapılışı ile ilgili bilgiler öğreneceğiz. Bebek hırka modellerinin kapüşonlu hırka yapılışını açıklamalı olarak videolu anlatımlı şekilde izleyerek adım adım kapüşonlu bebek hırkası nasıl örülür bunu öğrenmeye çalışacağız.

Youtube’da Canım Anne kanalında yayınlanan bu videoda kapüşonlu bebek hırkası yapımı baştan sona adım adım anlatılmış. Bizler çok beğendik. Gerçekten çok öğretici, anlaşılır güzel bir anlatım ile bize bir hırkanın nasıl örüleceği çok güzel bir şekilde anlatılmış. Videoyu izledikten sonra henüz izlemeyenler ve bebek hırkası örmek isteyenlerin çok işine yarayacağını düşündüğümüz için bu videoyu yayınlamaya karar verdik.

Umarız örgü sever ziyaretçilerimiz bu video ile kapüşonlu bebek hırkası yapımı hakkında yararlı bilgiler edinir diye ümit ediyoruz.

Hırkalar örgü kategorisinde en çok ilgi gören kıyafetlerin başında geliyor. Sadece bebek hırkaları değil, her kesime hitap eden hırkaları örgü galeri olarak bizler de sitemizde örgü hırka modellerine sıkça yer veriyoruz. “Hırkalar” kategorisinden örgü hırka ile ilgili sayfalarımıza ulaşabilirsiniz. Önce kapüşonlu bebek hırkası nasıl örülür bunu videolu anlatımlı olarak öğrenelim. Açıklamalı olarak bebek hırkası yapılışını anlatan videoyu izledikten sonra en güzel örgü hırka modelleri ve yapılışlarını anlatan videoların bulunduğu “Hırkalar” bölümüne sonra uğrarız.

Kapüşonlu Bebek Hırkası Yapılışı Video Anlatımlı

Kapüşonlu Bebek Hırkası Nasıl Örülür Cevabını Alabildiniz Mi?

Bebek örgülerinde popüler oluşu bakımından her zaman üst sıralarda olan örgü hırkaların bu sefer kapüşonlu olan bebek hırkası yapımı ile karşınızda olmaya çalıştık. Bebek hırkası örmek isteyen örgü sever ziyaretçilerimizin çok işine yarayacağını düşündüğümüz bu videolu anlatım sayfası ile umarız kapüşonlu bebek hırkası nasıl örülür bu sorunun cevabını bulabildiniz. Videoda çok güzel bir anlatım ile örgü bebek hırkası yapılışı ile ilgili bütün her şeyi bize anlatıyor. Bu yararlı videolu anlatım için Canım Anne Kanalına tekrar teşekkür ediyoruz. Bebek hırkası örmek tahmin edildiğinin aksine çok da zor değildir. Bir kaç örgü tekniğini öğrendikten sonra bu teknikleri hangi tür hırka örecek isek ona göre uygulayarak çok kolay bir hırka örmeniz mümkündür.

Videodaki hırka kapüşonlu bebek hırkası olsa da eğer kapüşon kısmı size zor geliyorsa, o bölümü iptal edip, düz yaka olarak uygulayabilirsiniz. Ama videoda anlatılanları adım adım uygulayarak çok rahat bir şekilde kapşonlu olarak bir bebek hırkası örmek mümkündür. Gayet güzel açıklayıcı, örgüye yeni başlayanların bile rahatlıkla örebileceği şekilde anlatılmış. Siz ne dersiniz? Bu sayfada kapşonlu bebek hırkası nasıl örülür öğrenebildiniz mi?  Yorumlarınızı bekliyoruz. Bize her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Bizler de elimizden geldiğince istediğiniz konuları bir araya getirmeye gayret gösteririz. Bu sayfada erkek bebek hırkasının nasıl örülür sorusunun cevabını bulduysanız sizi “Örgü Hırka Modelleri” bölümüne davet ediyoruz. Oradaki bir modeli seçerek videodaki anlatılan teknikleri uygulayarak sizler de bir hırka örebilirsiniz. Ördükten sonra bizimle paylaşmak isterseniz bizler de burada yayınlamaktan mutluluk duyarız.

El Örgüsü Hırka Yapımı ve Örgü Hırka Modelleri İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin

kapüşonlu bebek hırkası nasıl örülür
kapüşonlu bebek hırkası nasıl örülür

Örgü galeri olarak sizlere her zaman örgü ile ilgili yararlı sayfalar hazırlamaya gayret gösteriyoruz. Sadece videolu sayfalar ile değil, aynı zamanda en güzel örgü modelleri ile ilgili sayfalarımızda konusunda en güzel olan modelleri bir araya getirmeye özen gösteriyoruz. Videolu anlatımlı sayfalarımızda ise bu kapüşonlu bebek hırkası yapılışı gibi diğer örgü yapılışları ve örgüde kullanılan tekniklerin nasıl yapıldığının anlatıldığı videolu sayfalar ile örgüye yeni başlayanlar ile birlikte örgü öğrenmeye devam ediyoruz. Kapüşonlu bebek hırkası nasıl örülür sorusuna cevap aldıktan sonra sizleri örgü hırka modelleri ve yapılışları ile ilgili videolu anlatımlı sayfaları tek çatı halinde topladığımız “Hırkalar” bölümüne davet ediyoruz.

Yayınladığımız video anlatımlı sayfaları seçerken tamamen örgüye yeni başlayanların anlayabileceği şekilde bütün detayları ile anlatılan örgü yapılışlarını anlatan videoları seçmeye özen gösteriyoruz. Gelen tepkiler olumlu olunca bizler de yaptığımız işten zevk alıyoruz. Her türlü düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen. Sitemizde hangi konuları görmek istersiniz? Hangi modelleri bir araya getirelim? Bu gibi konularda sizlerin önerilerini bekliyoruz. Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Örgü Hırka Modelleri ve Yapılışları İle Alakalı Diğer Sayfalarımız;

  • Yazlık Bebek Hırkası Yapılışı Video Anlatımlı
  • Örgü İşi Bayan Hırka Modelleri
  • Örgü Erkek Hırkaları
  • Hırka Nasıl Örülür Açıklamalı Anlatımlı
  • Erkek Bebek Örgü Hırka Modelleri Galerisi
  • Diğer Videolu Anlatımlı Örgü Yapılışı Sayfaları
  • Diğer Örgü Modelleri Galerileri

İlginizi Çekebilir?

Örgü Alışveriş Çantası Yapılışı Videolu Anlatım

En Güzel Kullanışlı Örgü Alışveriş Çantası Modelleri Yapılışı Yeniden kullanılabilir örgü alışveriş çantaları  neden trend …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.