Örgü Galeri

Kelebek Örgü Modeli ve Bebek Yeleği Yapılışı

  • 2.130 kez görüntülendi.
Kelebek Örgü Modeli ve Bebek Yeleği Yapılışı

Video anlatımlı olarak örgü yapılışları hakkında bilgileri almaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda kelebek örgü modeli yapılışı ve kelebek örneği ile bebek yeleği yapımı hakkında bilgiler öğreneceğiz. Bu sayfamızda bu sefer 2 video ile birlikteyiz. İlk videoda örgü galeri olarak daha önceki sayfalarımızda sıkça yer verdiğimiz Youtube Canım Anne kanalında yayınlanan video yardımı ile kelebek örgü modeli yapılışı başlıklı video aracılığıyla örgüde kelebek örneği nasıl yapılır? Kelebek örgü modeli yapılışı nasıl olur? Yazlık bluzlarda ve bebek yeleklerinde çok şık duran kelebek örgü modelinin yapımı hakkında bilgiler öğreneceğiz.

İkinci videoda ise kelebek örneği ile bebek yeleği yapılışı hakkında bilgileri yine videolu anlatımlı olarak, baştan sona detaylı açıklamalı, 1 saat 25 dakika uzunluğunda bir video ile öğrenmeye çalışacağız. Daha önce bizim de bir kaç kez yer verdiğimiz Youtube’da Pratik Yazar kanalında yayınlanan kelebek örgü modeli ile bebek yeleği nasıl yapılır isimli video yardımı ile kelebek örneği ile bebek yeleği yapılışı ile ilgili bütün bilgileri öğreneceğiz.

kelebek örgü modeli yapılışı

kelebek örgü modeli tarifi ve yapılışı

Kelebek örneğinin yazlık bluz ve bebek yeleklerinde çok güzel durduğunu söylemiştik. Kelebek örgü modelinin yapılışını öğrendikten sonra sizleri birbirinden güzel örgü yelek modelleri galerilerinin bulunduğu “Yelekler” kategorisine bekleriz. Erkek bebek örgü yelek modelleri için burayı, kız bebek yelekleri için burayı, kız çocukları için örgü yelek modelleri galerili sayfası için ise burayı tıklayabilirsiniz. Diğer birbirinden güzel örgü yelek modelleri ve yapılışları ile ilgili video anlatımlı sayfaları için “Yelekler” bölümüne uğramayı unutmayın! Önce kelebek örgü modeli yapımı ve kelebek örneği ile bebek yeleği yapılışı ile ilgili bilgileri video ile baştan sona açıklamalı olarak öğrenelim.

Kelebek Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Video Anlatımlı

İlk videoda ajurlu yani delikli olduğundan daha çok yazlık örgülerde kullanılan kelebek örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap aradık. Kelebek örneğinin yapılışı hakkında bilgileri güzel anlatımı ile bizlere öğreten Canım Anne kanalına bir kez daha teşekkür ediyoruz. Umarız kelebek örgü modeli yapılışı için gerekli bilgileri öğrendiniz. Şimdi kelebek örneği ile bebek yeleği nasıl örülür bunu öğrenmeye çalışalım! Daha sonra el örgüsü kız ve erkek bebek yelek modelleri galerilerini incelemeyi unutmayın!

Kelebek Örneği İle Bebek Yeleği Yapılışı

İkinci videoda çok güzel bir bebek yeleği yapımını öğrendik. Sizi bilmiyoruz ama örgü galeri olarak biz kelebek örgü modelini çok beğendik! Çok güzel bir görünümü var. Yapılışı itibari ile de çok zor değil. Siz ne düşünüyorsunuz? Kelebek örgü modeli yapılışı size göre nasıl? Görünüm olarak siz çok beğendik.

Siz kelebek örneğinin görünümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Umarız bu sayfamızda yazlık örgülerde kullanılan bir örnek olan kelebek örneği yapılışı hakkında bütün bilgileri öğrendiniz. Kelebek örgü modeli ile bebek yeleği nasıl örülür bu sorunun cevabını da video anlatımlı olarak aldınız. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Şimdi Örgü Yelek Modelleri ve Yapılışları Sayfalarına Bakabiliriz.

kelebek örgü modeli ile bebek yeleği yapılışı

kelebek örgü modeli ile bebek yeleği yapılışı

Yelekler örgü kategorisinde en çok ilgi gören kıyafetlerden birisidir. Erkek yelekleri hariç desek daha iyi olur sanırım. Çünkü örgü yelek modelleri ve yelek yapılışları hakkında videolu sayfalara sitemizde defalarca yer verdik. Tecrübelerimize dayanarak söylüyoruz, erkekler için örgü yelek modelleri kadar az modele hiç bir galeride rastlamadık. Fakat bayan, çocuk ve bebek yelek modelleri galerileri oldukça geniş kapsamlı oldu. Hepsi de çok güzel modellerden oluşuyor.

Kelebek örgü modeli ile bebek yapılışı ve örgüde kelebek örneği nasıl yapılır sorusuna cevap aramaya çalıştığımız bu video anlatımlı sayfamızda umarız aradıklarınızı bulabildiniz. Kelebek örneğinin ve kelebek örneği ile bebek yeleği yapılışı hakkında bilgileri aldığınızı var sayarak şimdi sizleri en güzel örgü yelek modelleri ve el örgüsü yelek yapılışları hakkında yine videolu anlatım olarak yer alan diğer sayfalarımıza davet ediyoruz. Örgü yelek ile ilgili diğer sayfalarımızı kısaca bir hatırlayacak olursak;

Yelek Modelleri Galerili Sayfalar
  • Kız bebekler için örgü yelek modelleri galerisinde birbirinden güzel, birbirinden şirin tamamı örgü kız bebek yelek modelleri ile birlikte olmuştuk. Kelebek örneği ile yapılan yelek modellerini de bulabileceğiniz bu galerili sayfamızı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.
  • Kızların hemen ardından erkek bebek örgü yelek modelleri galerisi ile de birlikte olmuştuk. Erkek bebekler için örgü yelek modelleri galerisi çeşitlilik bakımından oldukça zengin oldu. Tam el örgüsü bebek yeleği örnekleri hali hazırda sizlerin beğenisini bekliyor.
  • Ne bebek ne de yetişkin sayabileceğimiz, 4-12 yaş aralığında olan kız çocukları için örgü yelek modelleri galerisi de oldukça bol çeşitten oluşuyor. Yine  örgü yelek modelleri ile birlikte olduğumuz kız çocukları için el örgüsü yelek örnekleri galerisini de kaçırmayın deriz.
  • Örgü yelek modelleri olur da bayanlar için yelek örnekleri olmaz mı! Tabii ki önceliği her zaman bebek ve bayan örgülerine verdiğimizden bayanlar için örgü yelek modelleri galerisi hazırlamazsak olmazsa olmaz dedik ve  örgü bayan yelek modelleri ile birlikte olduk.
  • Erkek yelekleri hakkında görüşlerimizi daha önce belirttik. Erkekler için örgü yelek modelleri şu ana kadar en çok zorlandığımız sayfa oldu diyebiliriz. Büyük uğraşlar sonuca güzel erkek yeleği modelini bir araya getirebilmiştik. İncelemek isterseniz galerimize bekleriz.
Örgü Yelek Yapılışı Hakkındaki Sayfalarımız
  • Çocuk yeleği nasıl örülür başlıklı bu sayfamızda örgü çocuk yeleği yapılışı hakkında bilgiler almıştık. El örgüsü çocuk yeleği yapımını merak edenleri bu video anlatımlı sayfamıza bekleriz.
  • Kolay örgü yelek yapılışı isimli bir başka videolu anlatım sayfamızda ise örgüye yeni başlayanlar için kolay yelek yapılışını öğrenmiştik. Özellikle yeni başlayanlar için tavsiye edebileceğimiz bu sayfada el örgüsü yelek yapımını kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.
  • Yaz aylarının başında yayınladığımız video ile yazlık örgü yelek yapılışı ile birlikte olmuştuk. Yazlık bir yelek örmek isteyenler var ise bu sayfamıza bir göz atmalarını tavsiye ederiz.

Kelebek örgü modeli gibi örgüde kullanılan bir çok örneğin yapılışları ve kelebek örneği ile bebek yeleği nasıl örülür gibi örgü yapılışları hakkında yer verdiğimiz bir çok videolu sayfa yayınlıyoruz. Yayınlamaya da devam edeceğiz. Konusunda en güzel örgü modelleri ve yapılışları hakkında bilgileri ilk siz öğrenmek isterseniz bizi takip etmeye devam edin. Sosyal medya hesaplarımızdan takipçimiz olarak en son yayınlanan içeriklerden ilk siz haberdar olun

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.