Örgü Galeri

Kışlık Örgü Şal Modelleri

  • 2.097 kez görüntülendi.
Kışlık Örgü Şal Modelleri

En güzel ve Farklı kışlık örgü şal modelleri galerilerine el örgüsü kışlık şallar ile devam ediyoruz. Bu sayfamızda  birbirinden güzel tamamı örgü kışlık şal modelleri galerisi ile birlikteyiz. Kış aylarında bayanlar tarafından en fazla rağbet gören şalların örgü ile elde edilenlerini ve kışlık olanlarını inceleyeceğiz.

Kışlık şal modelleri dememizin sebebi, kalın iplerle örüldüğü, kış aylarında omuzları sıcak tutan, şiş ile örülen şallardan oluşan modeller olduğundan örgü kışlık şal modelleri dedik.

Bildiğiniz gibi örgü şallar bayanlar tarafından çok sık kullanılır. Baharlık ve yazlık örgü şallar daha çok ince iplerle ve tığ ile örülür. Bu tür tığ işi şal modellerinin bolca yer aldığı el örgüsü şal örnekleri ile dolu bu galerili sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu sayfamızdaki kışlık el örgüsü şal modelleri ve karışık örgü şalların yer aldığı örgü şal örnekleri galerisi ile birlikte örgü şal modeli ile el örgüsü şal örneklerine doyacaksınız.

Bu sayfamızda yer alan şal modelleri kalın iplerle ve şiş ile örüldüğü ve daha çok kış soğuklarından korunmak için örülen uzun ve kalın şallardan oluşuyor. Aralarında gözden kaçırdıklarımız olabilir. Bu konuda ise sizin anlayışınıza sığınıyoruz. Dile kolay her çeşit örgü şal modeli arasından illaki gözden kaçırdıklarımız olmuştur.

Artık kışlık örgü işi şal modelleri isimli galerimize yavaş yavaş geçelim. Tamamı örgü işi, şiş ile örülen, kalın iplerle örüldüğü için kışlık diyebileceğimiz örgü işi şal modelleri ile sizleri baş başa bırakalım. Hepsi birbirinden güzel hepsi de birbirinden şık örgü güzel kışlık şal modelleri arasında gezinirken başınız dönebilir.

Kışlık Örgü Şal Modelleri Galerisi

Kalın iplerle örülen, şiş örgü yapımı, kışlık şal örnekleri ile dolu galerimizi gördünüz. Birbirinden güzel el örgü şal modeli ile birlikte biz galeriyi hazırlarken binlerle ifade edebileceğimiz örgü şal resimleri arasında kaybolduk gittik.

Galerimizde bulunan örgü şallar hakkında neler düşünüyorsunuz? Şal örneklerini beğendiniz mi? Eğer şal örmek gibi bir düşünceniz varsa galerimizde bulunan şal örneklerinden beğendiğiniz modeli sizler de örebilir misiniz? Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın.

Şallar bayanlar tarafından oldukça yaygın olarak kullanılan bir aksesuardır. Özellikle kış aylarında omuzlarını sıcacık tutmak için tercih edilir. Aynı zamanda ilkbahar ve sonbahar aylarında havaların serinlemeye başladığı dönemlerde de ince kıyafetlerin üzerine bir şal yeterli olabiliyor.

Görsellik açısından da bayanlara ayrı bir güzellik katıyor olması da ayrı bir avantaj sağlıyor. Şallar tarz sahibi bayanların en gözde aksesuarlarından birisidir.

Örgü Kışlık Şal Modelleri Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir?

kışlık örgü şal modelleri ve örnekleri

kışlık örgü şal modelleri ve örnekleri

Akşam serinliğinde dışarıda ailecek otururken üzerine bir şal alan pek çok bayan vardır. İnce, sadece yazlık olan modellere de yeri geldiğinde yer vereceğiz. Giriş bölümünde bahsetmiştik. Yazlık ve kışlık olarak karışık yer verdiğimiz galerili bir sayfa daha önce hazırlamıştık.

Şimdilik yaz kış karışık olarak yer verdiğimiz “örgü şal modelleri galerisi” isimli o sayfamızı da incelemenizi öneririz. ilerleyen dönemlerde yazlık şallar için ayrı, baharlık şallar için ayrı ayrı sayfalar hazırlamaya çalışacağız. Şu ana kadar örgü şal ile alakalı sayfalarımız şimdilik bu kadar.

Umarız galerimizde bulunan tamamı el örgüsü kışlık şal örnekleri hoşunuza gitmiştir. Şimdi beğendiğiniz bir modeli örmeye başlayabilirsiniz. Ben örgü bilmiyorum fakat öğrenmek istiyorum derseniz, sitemizde yeni başlayanlara yönelik bir çok videolu anlatım sayfası yayınlamıştık.

Bu sayfaların hepsini tek bölüm halinde topladığımız “Videolu Anlatımlar” kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu sayfanın konusu olan şalın nasıl örüldüğünü merak ediyorsanız “Şal nasıl örülür?” isimli bu sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Kolay bir şal örmek için ise “Kolay Şal Nasıl Örülür?” isimli bu sayfamızda kolay şal yapılışı hakkında bilgileri alabilirsiniz.

En kolay şekilde el örgü şal nasıl yapılır bunu öğrenebilirsiniz. Bir kıyafet veya aksesuarın nasıl örüldüğünden, örgü tekniklerinin nasıl yapıldığına kadar örgü ile ilgili bir çok şeyi videolu anlatım olarak bulabileceğiniz videolu anlatımlar kategorisini ziyaret etmeyi unutmayın!

El Örgüsü Şal Modelleri Hakkında Diğer Sayfalarımız;

Daha önce karışık olarak örgü şallara değindiğimiz bir sayfa hazırladığımızı söylemiştik. İsteyen o sayfamıza burayı tıklayarak ulaşabilir. O sayfamızda hem yazlık hem kışlık, tığ ile örülen şiş ile örülen her çeşit el örgüsü şal modelleri karışık olarak yer alıyor. Karışık olarak yer verdiğimiz diğer şal örneklerine de bakmak isterseniz çok güzel modeller sizleri bekliyor.

Modelleri daha spesifik hale getirerek birbirinden güzel örgü modelleri galerilerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Şimdi kışlık şal modelleri isimli bu sayfamız ile sadece örgü kışlık şallar üzerinde durmaya çalıştık.

Bildiğiniz gibi bu aralar havalar buz gibi! Dolayısı ile sıkı sıkı giyiniyoruz. Ellerimiz üşümesin diye eldiven, kafamız ve kulaklarımız üşümesin diye bere, boynumuz üşümesin diye atkı veya boyunluk, vücudumuz için kazak, yelek, hırka gibi soğuklardan koruyacak kıyafetler giymeyi tercih ediyoruz. Soğuklardan korunmada en etkili kıyafet veya aksesuar hiç şüphesiz örgü işi olan kıyafetler ve aksesuarlardır.

Zaten bunu bilen örgü sever hanımlar daha soğuklar kendisini göstermeden hazırlıklara başlarlar. Omuzlarımızı soğuklardan korumak için de tercih edilecekler arasında el örgüsü şal, panço ve bolero geliyor.

Örgü galeri olarak bu üçüne de sitemizde yer vermiştik. Çok fazla çeşit bolero modelleri galerisi için burayı, en güzel örgü panço modelleri galerisi için ise burayı tıklayınız.

Şal Modelleri ve Yapılışları İle Alakalı Diğer Sayfalar;

Şallar kategorisini şal modelleri galerileri ile örgü şal yapılışı ile ilgili video anlatımlı sayfalara ayırdık. Kışlık şal modelleri isimli bu sayfamız gibi diğer el örgüsü şal örnekleri ile dolu dolu galerili sayfalara ve şal yapılışı hakkında bilgileri video anlatımlı olarak öğrenebileceğiniz videolara “Şallar “Kategorisinden ulaşabilirsiniz. Şallar bölümünde yer alan ve kışlık şal modelleri ile yakın alakalı diğer sayfalarımızı tekrar bir hatırlayacak olursak;

Yeni başlayan ve bir şal örmek isteyenleri de her zaman olduğu gibi unutmadık. “Şal nasıl örülür?” isimli bu sayfamız ile şal örmesini öğrenebilirsiniz.

Şal örmekte zorlananlar veya örgüye en baştan başlayanlar için hazırladığımız bir başka şal örme videosu ile kolay bir şekilde şal örebilirsiniz. Zaten sayfanın adı “Kolay Şal Nasıl Örülür?” burayı tıklayarak kolay şal örebilirsiniz.

Yazlık ve kışlık şekilde ayırmadan karışık olarak yer verdiğimiz şal modelleri isimli bu galerili sayfamızda ise el örgüsü şal modeli sizleri bekliyor.

Örgü şalların alternatifi sayabileceğiniz örgü bolero ve panço modelleri galerilerine de ayrı ayrı değinmiştik. Örgü bolero modelleri galerisinde bolero modeli sizleri bekliyor.

Örgü panço modelleri galerisi şu ana kadarki en geniş kapsamlı örgü modelleri galerilerinden birisi olarak dikkati çekiyor. El örgüsü panço modeli ile örgü şallar için alternatif arayanların mutlaka incelemesi gereken bir sayfamız.

Daha fazla şal modeli ve yapımını öğrendiğimiz videolu sayfalara ilerleyen zamanlarda daha sık yer vermeye çalışacağız. Bizi takip etmeye devam edin. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın, Twitter adresimizden bizi takip edin, konusunda en güzel örgü modelleri galerileri ve tamamı video ile anlatımlı örgü yapılışları hakkındaki sayfalardan ilk siz haberdar olun!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.