Örgü Galeri

Kışlık Örgü Şal Yapımı

  • 1.356 kez görüntülendi.
Kışlık Örgü Şal Yapımı

En Güzel Örgü Şal Modelleri Videolu Anlatım

Bir başka video anlatımlı sayfamız ile tekrar birlikteyiz. Bu sayfamızda kışlık örgü şal yapımı ile beraberiz. Çok güzel, çok şık bir şal yapılışı hakkında bilgiler öğrenmeye çalışacağız. Büzgü tekniği ile Angora Gold kullanılarak örülen bu şalın yapımı için Pelin Karahan‘dan yardım alacağız. Pelin Karahan bir programında el örgüsü kışlık şal yapımı hakkında bilgileri anlatan bir bölüm yapmıştı. Örgü galeri olarak bizler de el örgüsü şal örmek isteyenler için çok şık bu şalın yapımını yayınlayalım dedik.

Artık kış aylarına girdik. Bütün bölgelerimizde havalar iyice soğudu. Hatta bazı yerlerde kar yağışı bile başladı. Kışlık aksesuarlarda bayanların vazgeçilmezi olan şalların kullanma zamanı da geldi. Örgü sever hanımların tercihi her zaman olduğu gibi örgü şal modelleri olacak gibi duruyor. Örgü konusunda bilgisi olmayanlar genelde hazır şalları tercih ediyorlar. Fakat bazı hazır şallarda el örgüsü şal modellerine rastlamakta zorluk çekebiliyorlar.

Büzgü tekniği ile örülen bu şalı piyasada bulmak oldukça zor. Sadece hamarat örgü sever hanımlar tarafından örülen bir şal modeli olan büzgü örneği bu şalın yapımı gözünüzü korkutmasın. Yapılışı tahmin edildiği kadar zor değildir. Zaten bütün detayları ile açıklamalı, şemalı çizimlerle herkesin anlayacağı dilden anlatımlı, kışlık örgü şal yapılışı eminiz ki sizin de beğeninizi kazanacak.

Videoya geçmeden önce her zamanki gibi sitemizde yer alan örgü şal yapılışı ve el örgüsü şal modelleri ile birlikte olduğumuz galerili sayfaları da incelemeyi unutmayın hatırlatmasını yapalım. El örgüsü şal yapımı videoları için burayı, şal modelleri galerili sayfalar için ise burayı tıklayabilirsiniz.

Bu hatırlamadan sonra şimdi Pelin Karahan ile birlikte kışlık diyebileceğimiz büzgülü örgü şal yapımı nasıl olur? bunu öğrenelim. Görüşünü bakımından çok güzel, çok şık, yapılışı itibari ile de çok kolay bir şal nasıl örülür adım adım öğrenelim. El örgüsü kışlık şal yapılışı hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Anlatımlı Kışlık Örgü Şal Yapımı – Büzgülü Şal

 

Video anlatımlı örgü yapılışları ile ilgili sayfalarımıza tüm hızımız ile devam ediyoruz. Bu kez çok şık bir kışlık örgü şal yapımı hakkında bilgiler öğrendik. Pelin Karahan ve konuğu ile birlikte büzgü örgü tekniği ile örülen görünüşü bakımından çok güzel, yapılışı bakımından da kolay diyebileceğimiz el örgüsü kışlık şal nasıl örülür sorusuna cevap aramaya çalıştık. Peki aradıklarınızı bulabildiniz mi?

Tam tarz sahibi bayanların zevkine uygun bir şal modeli oldu değil mi? Siz ne düşünüyorsunuz? Görünüşü bakımından çok güzel, peki ya yapılışı? Videoda anlatılan bu şalın yapımı size göre kolay mı? Biz kolay olduğunu söylüyoruz fakat asıl önemli olan sizin düşünceleriniz. Kışlık örgü şal yapımı isimli bu video anlatımlı sayfamızda sizler de büzgü örgü tekniği ile örülen bu şalı örebilir duruma geldiniz mi?

Yıllar geçse de bazı kıyafet veya aksesuarların modası hiç geçmez. Şallar da modası geçmeyen ürünlerden birisi olmuştur. Kış aylarında bayanlar omuzlarını sıcacık tutan şal modellerine sık sık baş vururlar. Tarz sahibi bayanların vazgeçilmezi olan şal modellerine ve örgü sever bayanlar için örgü işi şal yapımı hakkında bilgileri aldığımız sayfalara bizler de sık sık yer veriyoruz. Yer vermeye de devam edeceğiz.

Bayanların en gözde aksesuarlarından olan şallara yer vermezsek olmaz değil mi? Örgü işi kışlık şal yapılışını öğrendiğimiz bu sayfamız gibi şal örnekleri ve yapılışları hakkında bilgileri aldığımız video anlatımlı diğer sayfalarımızı da incelemeyi unutmayın!

El Örgüsü Kışlık Şal Yapımı İle Alakalı Diğer Sayfalarımız;

Örgü yapılışı videolarına bu sayfamızda kışlık örgü şal yapımı isimli bu sayfamız ile devam ettik. Kışlık şal nasıl örülür? Büzgü tekniği ile Angora Gold kullanılarak örülen çok şık bir şal nasıl yapılır? Yapılışı kolay şal nasıl olur? bu gibi soruların cevabını video anlatımlı olarak almaya çalıştık.

Şimdi örgü şal yapılışı ve el örgüsü şal modelleri hakkındaki diğer sayfalarımızı da ziyaret edebiliriz. Örgü kışlık şal yapımı isimli bu videolu sayfamız gibi şal yapılışı ile ilgili diğer sayfalarımızı da hatırlayalım. Bu gibi sayfaların tamamını “Şallar” kategorisinde toplamıştık. Örgü işi şal yapılışı ve modelleri sayfalarının hepsine bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Önce şal yapılışı hakkındaki sayfalarımızı hatırlayalım, kolay şal nasıl örülür isimli bir sayfa yayınlamıştık. Daha önce sitemizde bir çok kez yer verdiğimiz Figen Ararat Hanım’ın eşsiz anlatımı ile çok kolay bir şal yapılışını öğrenmiştik. 2 şiş ile kolay bir şal nasıl örülür? Öğrenmek isteyenleri bu sayfamıza davet ediyoruz.

Bir başka sayfamızda şal yapımı hakkında bilgileri Derya Baykal’dan almıştık. Derya Baykal ve konuğu ile şal yapılışını izleyerek öğrenmiştik. Şal nasıl örülür video anlatımlı isimli sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Örgü Şal Modelleri İle İlgili Galerili Sayfalarımız;

Örgü galeri olarak bir öz eleştiri yapalım. Şal modelleri ve yapılışları ile ilgili sayfalara şimdiye kadar yeterince yer veremedik. Fakat bu ilerleyen zamanlarda yer vermeyeceğiz anlamına gelmiyor. Video anlatımlı örgü kışlık  şal yapımı isimli bu sayfamız şal modelleri ile yapılışlarını öğrendiğimiz videolu sayfalarımız için bir başlangıç olsun diyelim. Şal ile alakalı daha önceki sayfalarımızı hatırlayalım.

Video ile anlatımlı el örgüsü şal yapılışı sayfalarını hatırladık. Şimdi birbirinden güzel örgü şal modeli ile dolu galerili sayfalarımızı da tekrar bir hatırlayalım, maalesef sadece iki sayfayı hatırlayacağız!

Bunlardan birisi el örgü kışlık şal yapımı isimli bu sayfamız ile en yakın alakalı örgü kışlık şal modelleri isimli galerili sayfamız. Birbirinden güzelkışlık diyebileceğimiz şal modeli ile dolu sayfamızı sayabiliriz.

Örgü şal modelleri isimli bu sayfamızda ise yazlık veya kışlık ayrımına gitmeden karışık şal örnekleri ile birlikte olmuştuk.  El örgüsü yapımı şal modeli ile birlikte olduğumuz bu galerili sayfamızı mutlaka görmelisiniz. Birbirinden güzel, birbirinden şık 300 adet şal modelinin arasından size göre bir şal örneğine rastlayabilirsiniz.

Şal yapılışı ve şal modelleri ile ilgili sayfalarımız şimdilik bu kadar. İlerleyen zamanlarda daha sık örgü şal ile ilgili sayfalar yayınlamaya gayret göstereceğiz. Örnek olarak bahar aylarında mevsimlik şallar ile, yaz mevsiminde ise yazlık şal modelleri isimli bir galeri hazırlarız.

anlatımlı el örgüsü büzgülü şal yapımı

anlatımlı el örgüsü büzgülü şal yapımı

Kış dönemlerinde genelde kışlık ürünlere yaz dönemlerinde yazlık örgüler üzerinde duruyoruz. Yaz aylarına girdiğimiz günlerde yazlık şal modelleri isimli bir galerili sayfa hazırlamaya çalışacağız. Bunun sözünü şimdiden verelim. Bizi takip etmeye devam edin yeter… Sosyal medya hesaplarımızdan takipçimiz olun! Bu sayfamızdaki kışlık örgü şal yapımı gibi videolu anlatımlı örgü yapılışı sayfalarımızdan el örgü şal modelleri gibi birbirinden güzel, birbirinden şık, alanında en güzel örgü modelleri galerili sayfalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın, Twitter adresimizden takipçimiz olun. Siz de örgü galeri ailesine katılın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.