Kız Bebek Örgü Kazak ve Süveter Modelleri

Kız Bebek Örgü Kazak ve Süveter Modelleri

Bebek örgü modelleri galerilerine kız bebekler için hazırladığımız örgü kazak ve süveter modelleri isimli bu sayfamız ile devam ediyoruz. Bu sayfamızdaki galeride kız bebek örgü kazak ile süveter modeli ile beraberiz. Örgü işi kız bebek kazak ve süveter örneklerine karışık olarak yer vereceğiz.

Bebek kazakları ve süveterleri birbirine yakın olduğundan bizler de kız bebek kazakları ve süveter örneklerini tek bir galeride toplamaya karar verdik. İlerleyen zamanlarda örgü kazak modelleri ve örgü süveter modelleri olarak ayrı ayrı galerili sayfalar hazırlamaya çalışacağız.

O yüzden bu sayfadaki galerimizde örgü kazak ile süveter modelini sizin için derledik. Fakat “kazaklar” ve “süveterler” kategorilerinde ayrı ayrı her yaş grubu için örgü kazak ve örgü süveter modellerini bulabilirsiniz.

Süveterler kategorisinde yer alan başlıca sayfalara değinecek olursak;

Kız çocuk süveter modelleri için burayı, erkek çocuk süveterleri için burayı, yetişkin bayan örgü süveter modelleri galerisi için burayı, erkekler için örgü süveter modelleri galerisi için de burayı tıklayınız.

Biz şimdi birbirinden güzel  kız bebek örgü kazak ve süveter modelleri galerisine göz atmaya başlayalım. Örgü kazak modelleri için burayı, örgü süveter modelleri için burayı, kız bebek örgü modelleri için ise burayı tıklayınız. Resimleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterlidir.

Kız Bebek Örgü Kazak ve Süveter Modelleri

Havaların soğuması ile birlikte çocuklarımızın kıyafetlerine dikkat etme zamanı geldi. Örgü işi kazaklar ve süveterler bunun için en iyi çözümlerden birisidir.

Örgü bilen örgü sever anneler için çocuklarına bir kazak örmek çok kolaydır. Zorlandıkları hangi modelde öreceğine karar vermektir.

Örgü galeri ailesi olarak biz kız bebek örgü kazak ile süveter modelleri galerisi ile kız bebekleri için kazak veya süveter örmek isteyen örgü sever annelere yardımcı olmaya çalıştık.

Umarız kız bebeklerine özel olarak hazırladığımız örgü işi kazak ve el örgüsü süveter modellerinden oluşan bu sayfamızdaki galerimizde minik prensesler için örgü kazak veya süveter modelini bulabildiniz.

el-örgüsü-bebek-süveteri-modelleri

Bu sayfamızdaki galeride alışılmışın dışına çıkarak kız bebek için el örgü kazak ile süveter modelleri galerisini tek bir galeri halinde hazırladık. Fakat daha önce örgü kazaklar ve süveter galerilerini ayrı ayrı hazırladığımız sayfalar olmuştu.

Örgü kazak ile örgü süveter modelleri galerilerine ayrı ayrı bakmak isterseniz “kazaklar” isimli kategoriden el örgüsü kazak modellerine, örgü süveter örnekleri için ise “süveterler” isimli kategorimizde bay, bayan, bebek, çocuk her kesime hitap eden daha spesifik modeller sizleri bekliyor.

Tercihiniz Örgü Süveter Mi, Yoksa Örgü Kazak Modeli Mi?

Kız bebekler için örülen kıyafetler genelde süslü olur fakat aşırıya kaçmamak gerekir. Tamamı örgü kız bebek kazakları ve süveteri modelleri galerisinde de süslemeli örnekler göze çarpıyor. Çiçek işlemeli veya sevimli hayvan motifleri içeren modeller kızlar için örülebilir.

Erkekler biraz hiper aktif oldukları için onlara çiçek böcek pek uymaz diye düşünüyoruz. Kızlar için alternatif arayanlara örgü yelek modelleri başlıklı sayfaya bir göz atmalarını tavsiye ederiz. Çok güzel yelek modelleri bir arada bulabilirsiniz.

Çocuklarımız, bir annenin hayattaki en kıymetli varlıkları. Onlar için yapamayacağımız yoktur. Hele hele o bebeklik dönemleri en sevimli oldukları dönemlerdir. Uykusuz kaldığımız gecelerin vermiş olduğu yorgunluk onların bir gülüşüne kaybolur gider. Kızların yeri ise daha başkadır.

Doğmadan önce hazırlıklar yapılır. Pembe renklerin ağırlıklı olduğu kıyafetler hazırlanır. Babaanneler, anneanneler alırlar eline şişle yumağı başlarlar örgü örmeye. Bebek battaniyesinden patiklere, beresinden yeleğine kadar bütün kıyafetleri hazır hale gelir.

Bütün kız kıyafetlerinde olduğu gibi süveter ve kazaklarda da süslü püslü, püsküllü albenisi olan modeller bebeğe çok yakışır. Kız bebek örgü kazak ve süveter modelleri galerisinde tıpkı diğer kız ürünlerinde olduğu gibi pembe ağırlıklıdır.

Örgü Kız Bebek Kazak ve Süveter Modelleri Galerisini Nasıl Buldunuz?

En çok hangi kazak veya süveter modelini beğendiniz? Örgü kız bebek kazakları veya süveterleri örmek isterseniz galerimizde gözünüze kestirdiğiniz bir modele rastladınız mı? Her türlü görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Fakat biz sizler için sadece pembeden oluşmayan değişik renklerde şirin mi şirin onlarca modeli bir araya getirdik. Beğendiğiniz modelin üzerinde kendi yaratıcılığınızı konuşturup istediğiniz eklemeler yaparak kendi tasarımlarınızı da oluşturabilirsiniz.

Çiçek desenli, hayvan motifli, düz pembe ve beyaz örgü kazak ile süveter modelleri bir adım öne çıkmaktadır. Sizin favoriniz hangisi? Kız bebekler için el örgüsü kazak ile süveter modellerini nasıl buldunuz?

Çoğunluğu şiş ile örülen bu süveter ile kazakları kolaylıkla kendiniz örebilirsiniz. Sevdiğiniz yakınıza hediye aramaya gerek yok. Zaten kendi ellerinizle ördüğünüz örgü kazaklardan daha güzel hediye olabilir mi?

Sizde bu sayfaya kadar geldiyseniz muhtemelen kız bebek için örgü modelleri arıyorsunuz. Biz sizler için birbirinden güzel kız bebekler için örgü işi kazak ve süveter modellerinden oluşan galeri hazırlamaya çalıştık.

Umarız bu sayfamızda küçük prensesler için örgü kazak veya süveter modelleri galerisinde beğendikleriniz olmuştur.

Hangi Bebek Kazağı veya Süveteri Modelini Beğendiniz?

Bir başka birbirinden güzel örgü modelleri galerili sayfamızın daha sonuna gelirken el örgüsü kız bebekler için kazak ile süveter modellerine değindiğimiz bu sayfamızdaki galerimiz hakkındaki görüşlerinizi almak isteriz. Modelleri beğendiniz mi? Size göre hangi bebek kazağı veya süveteri daha güzel? Beğendiğiniz örnekler hangileri?

Her türlü düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Görüşlerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. Örgü kazak ve süveterler ile ilgili daha fazlası için fazla uzağa gitmenize gerek yok!

Örgü kazak modelleri için “Kazaklar” Örgü süveterler için ise “Süveterler” kategorisine uğramanız yeterli olacaktır. Bir başka galerili sayfa veya video anlatımlı örgü yapılışları hakkında bilgileri aldığımız videolu sayfada görüşmek dileğiyle, şimdilik örgü ile kalın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.