Örgü Galeri

Kız Çocuk Örgü Bere Modelleri

  • 2.545 kez görüntülendi.
Kız Çocuk Örgü Bere Modelleri

Kız çocuk örgü bere modelleri sayfamız ile bir başka çocuk örgüleri sayfası ile karşınızdayız. Bu galerili sayfamızda tamamı örgü kız çocuk bere modelleri galerisi ile birlikteyiz. Birbirinden güzel, birbirinden şık el örgüsü kız çocuk bereleri üzerinde duracağız.

Son zamanlarda örgü modelleri galerilerinden oluşan sayfalarımıza hız vermeye devam ediyoruz. Bu sayfamızı ise kız çocuklarına ayırdık. Kız çocukları için birbirinden güzel örgü işi bere modelleri ile dolu, birbirinden güzel kız çocuk berelerini siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için bir araya getirmeye çalıştık. Beğeneceğinizi ümit ediyoruz.

Önceki sayfalarımızda genelde bebek örgülerine yer vermiştik. Bu sayfamızda biraz büyük yani ne bebek ne de yetişkin sayılabilecek 4-12 yaş aralığında diyebileceğimiz, kız çocukları için hazırladığımız birbirinden güzel tamamı el örgüsü yapımı, bere modelleri ile dolu bir galeri ile birlikte olacağız.

Bu sayfamızdaki kız çocuk örgü bere modelleri isimli galerimizde bulunan bere örneklerini dikkatli inceleyecek olursanız, yapılışı itibari ile kolay olan bere modelleri oldukça fazla yer alıyor. Örgü galeri olarak sadece birbirinden güzel örgü modelleri ile birlikte olmuyoruz.

Aynı zamanda yapılışı kolay örgü modellerine yer vermeye özen gösteriyoruz ki galerimizde bulunan modeller hoşunuza giderse yapılışı kolay olsun. Böylece aynı modeli kendimiz için de örelim. Şimdi prenseslere özel örgü bere modelleri galerisine geçelim isterseniz.

Kız Çocuk Örgü Bere Modelleri Galerisi

Bu sayfamızdaki birbirinden güzel kız çocuk için örgü bere modelleri isimli galerimizde bulunan çocuk beresi örnekleri dikkatinizi çekti mi bilmiyoruz, 2018 senesinin modası olarak yandan çiçek işlemeli, renkli, ponponlu bere modelleri sık sık karşımıza çıkıyor.

Bu senenin modası sanırız yandan çiçek motifli, renkli ve çizgili bereler ile ponponlu örgü çocuk bereleri gibi duruyor. Siz ne dersiniz?

Bere örmek isteyenler için ise işin zor kısmı da burası zaten. Bere örmek kolay, fakat ekleyeceğimiz motifler biraz uzmanlık ve sabır gerektiren işlem olabiliyor. Kız çocuk örgü bere örnekleri isimli bu sayfadaki galerimizde bulunan modellerden ayçiçeği motifli bereleri örmek diğerlerine nazaran biraz daha zahmetlidir.

Desensiz, işlemesiz, düz, sade bereler ise örgü bilen herkesin rahatlıkla örebileceği bere örnekleri olarak göze çarpıyor.

Berenin sıcak tutmasını istiyorsak yün seçiminde sıcak tutan yünleri tercih etmek gerekir. Renk seçiminde kızlar için açık renk olanlar tercih edilmekle birlikte tabii siz hangi renk hoşunuza gidiyorsa onu seçebilirsiniz.

örgü kız çocuk bere modelleri galerisi

örgü kız çocuk bere modelleri galerisi

Renk seçiminde sınırınız yok örgü kız çocuk bereleri galerimizde gördüğünüz ve beğendiğiniz bir modeli illaki aynı renkte öreceksiniz diye bir kural yok. Modeli beğendiniz fakat renk seçini siz kendiniz belirleyebilirsiniz.

El Örgüsü Kız Çocuk Bere Modellerinde Öne Çıkanlar

Galerimizde bulunan modellere dikkatli bakarsanız eminiz ki siz de fark edeceksiniz. Kız çocuk bere modelleri her çocuğa ayrı bir güzellik katıyor. Onların o nurlu yüzlerini bir adım ön plana çıkarıyor. Kafayı tam saran çocuk bereleri renkli gözlü kızların göz renklerini tam anlamıyla ortaya çıkarıyor.

En güzel olan örneklere yer vermeye çalıştığımız tamamı el örgüsü yapımı kız çocuk bere modelleri isimli galerimizde bulunan kız çocuk bereleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın lütfen.

Kız çocuk örgü berelerinde bu yılın modası çiçekli, rengarenk iplerle örülen, ponponlu bere modeli olarak bizlerin dikkatini çekti. Sizin dikkatinizi çeken modeller hangileri oldu? Görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Örgü işi kız çocuk bereleri ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

kız çocuklar için örgü bere örnekleri ve modelleriBere örmek isteyen örgü sever ziyaretçilerimiz için bir kaç şey söylemek gerekirse, örgü kız bereleri hem şiş hem de tığ ile örülebilir. İp seçiminde kaliteli olan ipler tercih edilir ise çok uzun ömürlü olurlar.

Ördüğünüz bir bereyi ikinci çocuğunuz için bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Anneanneler, babaanneler, teyzeler, halalar bu sayfamızdaki el örgüsü kız çocukları için bere resimleri galerisini gördükten sonra elinize şiş ve tığ alıp örmenin vakti gelmedi mi?

Bitirdikten sonra bizimle paylaşırsanız bizde burada diğer takipçilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Kız çocukları için endişelenmenize gerek yok. Onlara ne giydirirseniz giydirin hepside çok yakışıyor.

Bereler ise kızlara ayrı bir güzellik katıyor. Özellikle renkli gözlü yada beyaz tenli çocuklarda muhteşem duruyor.

Hep görsellikten bahsediyoruz, peki onları kışın soğuğundan korumak için başlarını ve kulaklarını koruyacak bereler kış geldiğinde bayanların örecek öncelikli aksesuarların başında geliyor.

Örgü kız çocuk bere modelleri galerimizde bulunan hoşunuza giden bir modeli hemen örmeye başlayın. Sizde kış soğukları bastırmadan şimdiden kızınız için yada hediye olarak bir bere örmenin tam sırası!

Örgü Kız Çocuk Bereleri İle Dolu Galeriyi Beğendiniz mi?

Çocuk örgü modelleri galerili sayfalarımızdan kız çocuklarına özel örgü işi bere modelleri ile birlikte olduğumuz bir başka sayfanın daha sonuna geliyoruz. Bu sayfadan ayrılmadan kız çocuk bereleri ile ilgili düşüncelerinizi almak isteriz. Tamamı örgü kız çocuk bere modeli ile dolu galerimizi nasıl buldunuz?

Çocuk berelerini beğendiniz mi? Örgü sever hanımlar için galerimizde bulunan bir bere modelini siz kendi çocuğunuz için de örebilir misiniz? Ördükten sonra bizimle paylaşmayı unutmayın! Biz de diğer bütün ziyaretçilerimiz ile el örgüsü ürünlerinizi paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Malum havalar soğuyor ve okullar açıldı. Çocuklarımızı okula giderken sıkı sıkı giyindiriyoruz. Kulaklarını ve kafalarını üşütmemeleri için ise atkı yada bereye başvuruyoruz. Örgü bereler çocuklarımızı hem soğuklardan koruyor hem de görsellik açısından çok şık bir görünüm sağlıyor. Yapılışı kolay olduğu için de bir çok örgü sever hanım çocukları için bere örmeye bayılıyor.

Bere Modelleri Galerili Diğer Sayfalarımız;
300 adet el örgüsü çocuk bereleri

En güzel el örgüsü kız çocuk bereleri

Örgü kategorisinde bereler oldukça popülerdir. Çocuk berelerinin yeri ise başkadır. Çok şık, kullanışlılık bakımından oldukça dayanıklıdırlar. Çeşitlilik bakımından da oldukça zengindir.

Örgü galeri ailesi olarak bizler de el örgüsü bere modelleri ve yapılışları hakkında bilgileri öğrendiğimiz videolu anlatımlı sayfalara sitemizde defalarca yer vermiştik. Yer vermeye de devam edeceğiz.

Örgü bere sevenler grubuna giriyorsanız diğer sayfalarımızda bulunan bere modelleri ve video anlatımlı bere yapılışı videolarını da incelemenizi tavsiye ederiz. Sitemizde yer alan bere modelleri galerileri ve bere yapımı ile ilgili videolu sayfaları tekrar bir hatırlayalım isterseniz. Özetle üzerinden geçelim,

Erkek bebekler için olan berelere yer verdiğimiz galerili sayfamızda minik prenslere özel berelere yer vermiştik. Minik prensler için özel birbirinden şirin, birbirinden güzel, tamamı el işi yapımı erkek bebek örgü bere modelleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Erkek atkı ve bere kombinasyonu isimli galerili sayfamızda ise erkekler için örgü atkı ve bere modellerinin birlikte yer aldığı yani beraber kombin edildiği örneklere yer vermiştik. Hem atkı hem de bere arayanlar bu sayfamızda ikisine birden tek bir sayfada ulaşabilirler.

Bayan örgü atkı bere modelleri isimli sayfamızda ise bu sefer bayanlar için olan örgü atkı ve berenin birlikte yer aldığı galerili sayfa hazırlamıştık. Ufak bir not, bayanlar için olan sayfa daha güzel modellerden oluşuyor. Malum erkek örgüleri çeşitlilik ve görsellikte bayan örgülerine göre zayıf kalıyor.

Genç kız örgü bere modelleri galerisi ise şu ana kadar hazırladığımız en güzel örgü modelleri galerilerden birisi olarak dikkati çekiyor. Genç kız örgü berelerine yer verdiğimiz bu sayfamızdaki galerimizde 175 çeşit güzel mi güzel, genç kızlar için örgü işi bere örnekleri sizleri bekliyor. Kaçırmayın!

Yetişkin kadın ve erkek bere modelleri olmazsa olmaz! Hem erkek hem de bayanlar için örgü atkı bere modelleri kombinlerine değindik. Sadece yetişkin bay ve bayan örgü bereleri üzerinde durduğumuz galerili sayfalar da olmuştu. Örgü yetişkin erkek bereleri için burayı, bayan örgü bere örnekleri için ise burayı tıklayabilirsiniz.

El örgüsü bereler ile ilgili galerili sayfalarımızı hatırladık. Tıpkı bu sayfamızdaki kız çocuk örgü bere modelleri gibi birbirinden güzel el örgüsü bere modelleri ile dolu dolu sayfaları tekrar bir gözden geçirdik. Şimdi bere yapılışı hakkında bilgileri öğrendiğimiz videolu anlatımlı sayfaları da bir hatırlayalım, bere örmek isteyenlere yardımcı olmaya ve yol göstermeye çalışalım…

Bere nasıl örülür isimli bere yapılışı sayfamızda el örgüsü bere yapımı hakkında bilgileri öğrenmiştik. Bere örmek isteyen değerli ziyaretçilerimiz için kaçırılmaması gereken bir sayfa olduğunu düşünüyoruz. Bere yapılışı hakkında bilmeniz gerekenleri bu sayfadaki videoda bulabilirsiniz.

Bir başka bere yapımı sayfamızda ise haraşo örneği ile bere yapılışını öğrenmiştik. Baştan sona açıklamalı, örgüye yeni başlayanların anlayacağı dilden anlatımlı, kolay örgü örneklerinden olan haraşo örneği ile bere yapımı ile ilgili videolu sayfamızı da bere örmek isteyenler mutlaka bir göz atmalı diye düşünüyoruz.

Bere yapımı konulu en son sayfamızda örgüye yeni başlayanlar için yapılışı son derece kolay bere yapımı hakkında bilgileri almıştık. Figen Ararat Hanım’ın eşsiz anlatımı ile kolay örgü bere yapımı nasıl olur? Öğrenmek için burayı tıklayınız. Kolay bir berenin yapılışını izleyin.

Bereler ile ilgili bütün sayfalarımız şimdilik bu kadar. Fakat her geçen gün yeni örgü modelleri galerileri ve video anlatımlı örgü yapılışı sayfaları ile birlikte oluyoruz. Örgü bereler ile ilgili sayfalarımızla da birlikteliğimiz devam edecek. Bu sayfadaki galerimiz örgü kız çocuk bere modelleri sayfamız gibi galerili sayfalar ve örgü yapılışları videoları için bizi takip etmeye devam edin. Sosyal medya hesaplarımızdan takipçimiz olun…

Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın, Twitter’dan örgü galeri hesabının takipçisi olun, konusunda en güzel örgü modelleri galerileri ve tamamı video ile adım adım örgü yapılışını öğrendiğimiz sayfalardan ilk siz haberdar olun. Gün geçtikçe büyüyen örgü galeri ailesine siz de katılın …

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.