Örgü Galeri

Kolay Bere Yapımı Video Anlatımlı

Kolay Bere Yapımı Video Anlatımlı

Video anlatımlı sayfalarımız ile örgü yapılışları hakkında bilgileri almaya devam ediyoruz. Bu sayfamızdaki videoda örgüye yeni başlayanlar için kolay bere yapımı ile beraberiz. En kolay örgü modeli olan düz örgü modeli ile ponponlu örgü bere yapılışı ile birlikte olacağız. Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde bere örmek isteyen değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için kolay bere nasıl yapılır? Yeni başlayanlar için en kolay bere nasıl örülür ? bu gibi sorulara cevap arayacağız.

Daha önceki videolu anlatımlı sayfalarımızda bir kaç kez yer verdiğimiz Figen Ararat Hanım’ın Youtube Kanalında yayınladığı kolay örgü bere yapımı isimli videoyu sizlerle buluşturalım dedik. Tamamen örgüye yeni başlayan örgü severler için düşünülmüş, anlaşılır anlatımı ile kolay bere yapılışını öğreneceğiz.

Bereler kış aylarının olmazsa olmaz ürünlerden birisidir. Beresiz kış geçiren hiç kimse yoktur diye düşünüyoruz. Aslında son zamanlarda sadece kış aylarında değil, her mevsim bere bir aksesuar ürünü olmuştur. Özellikle gençler tarafından bahar aylarında bile bere tercih edenler hiç azımsanmayacak kadar çoktur. Bu arada genç kız örgü bere modelleri isimli galerili sayfamızda işte böyle genç kızlar tarafından tercih edilen bere modellerini inceleyebilirsiniz.

Bere yapılışı hakkında bilgileri aldığımız videolu anlatım sayfalarını tek bölüm halinde “Bereler” kategorisinde topladığımızı tekrar hatırlatalım. Erkek, bayan, bebek, çocuk her kesime hitap eden örgü bere örnekleri ve bu sayfamızda değindiğimiz kolay örgü bere nasıl örülür gibi bere yapılışı ile ilgili bilgileri aldığımız videoları “Bereler” bölümünde bulabilirsiniz.

Biz şimdi kolay örgü bere yapılışı hakkında bilgileri alalım. Figen Hanım’ın eşsiz anlatımı, düz örgü modeli ile örülen, tek renk, ponponlu, yapılışı bakımından kolay bere nasıl yapılır video anlatım ile öğrenelim.

Kolay Örgü Bere Yapımı Video Anlatımlı

Örgü galeri ailesi olarak Figen Ararat Hanım’ın kolay bere yapımı isimli bu sayfa gibi örgü yapılışı ile ilgili video anlatımlı sayfalarına bir örgü sever olarak çok beğeniyoruz. Sitemizde sık sık yer veriyoruz. Berrak bir dil ile anlaşılır anlatımı ile tamamen örgüye yeni başlayanların anlayacağı dilden anlatıyor. Kolay bere nasıl örülür isimli bu videosu da böyle videolardan birisi olmuş.

Bir örgü sever olarak bizler de Figen Hanım’ın videolarına sık sık yer veriyoruz. Yapılışı bakımından oldukça kolay, düz örülen ve ponponlu bir örgü bere yapılışı hakkında bilgiler aldığımız bu sayfamızdaki video için Figen Hanım’a tekrar teşekkür ediyoruz. Bir örgü sever olarak Figen Hanım’ın Youtube Kanalını takip etmenizi tavsiye ederiz.

Örgü galeri ailesi olarak bizler de örgü bere modelleri ve yapılışları hakkında bilgileri aldığımız kolay örgü bere yapımı isimli bu sayfamız gibi videolu anlatımlı sayfalara sık sık yer veriyoruz. Örgü bere modelleri ile ilgili en son sayfamız ponponlu örgü bere modelleri ile ilgiliydi.  Sadece ponponlu bere örnekleri ile dolu galerili sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

El Örgü Kolay Bere Nasıl Örülür Öğrendiniz Mi?

yapılışı kolay bere nasıl örülür

yapılışı kolay bere nasıl örülür

Örgü yapılışları hakkında bilgileri aldığımız bir başka videolu sayfa ile birlikte olduğumuz kolay bere yapımı isimli bu sayfamızda aradıklarınızı bulabildiniz mi? Önemli olan sizin düşünceleriniz. Video anlatımlı olarak kolay bir bere nasıl yapılır sorusunun cevabını aldınız mı? Düz örgü ile yani en kolay örgü modeli ile ponponlu bere yapımı nasıl olur? Düz bir şekilde yapılışı bakımından oldukça kolay bere nasıl yapılır artık siz de biliyor musunuz?

Her türlü düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen! Sadece kolay bere yapılışı isimli bu sayfamız için değil, örgü modelleri ile ilgili galerili sayfalarımız için olsun, örgü yapılışları hakkındaki videolu sayfalarımız için olsun genel olarak yorumlarınızı bekliyoruz. Örgü bere yapılışı hakkındaki diğer sayfalarımızı da incelemenizi öneririz. El örgüsü bere modelleri galerili sayfalarımıza da bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bir sayfada yüzler bere modelinden oluşan, her yaş grubuna hitap eden örgü bere örnekleri galerilerinde eminiz ki beğendiğiniz bir çok bere modelini bulacaksınız. Örgü bereler ile ilgili diğer sayfalarımızı da bir hatırlayalım. Kısaca özet geçelim, kaçıranlar varsa bir hatırlatmış olalım…

Örgü Bere Yapılışı İle İlgili Diğer Sayfalarımız,

Önce bu sayfamız ile en alakalı sayfalarımız olan video anlatımlı örgü bere yapımı ile ilgili sayfaları hatırlayalım. Biz de şimdi fark ettik ki bere yapılışı hakkındaki sayfalara yeterince yer vermemişiz. Kolay örgü bere yapımı isimli bu sayfamız gibi sadece iki tane örgü bere yapılışı sayfası yayınlamış görünüyoruz. İlerleyen dönemlerde tüm hızımız ile bere yapımı hakkında videolu sayfalara devam edeceğimizi hatırlatalım,

Haraşo örneği ile bere yapılışı isimli videolu anlatım sayfamızda adından da anlaşılacağı gibi kolay örgü modellerinden birisi olan haraşo örgü modeli ile bere yapılışını öğrenmiştik. Haraşo örgü modeli ile kolay bir bere nasıl örülür öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yeri gelmişken belirtmekte fayda var, haraşo örgü modelinin yapılışını öğrendiğimiz haraşo örneği nasıl yapılır isimli bu sayfamızda ise örgüde haraşo örneğinin yapılışını öğrenmiştik.

El örgüsü bere yapımı hakkındaki ikince sayfamızın adı ise bere nasıl örülür videolu anlatım idi. Video anlatımlı olarak örgü işi bere nasıl yapılır bunu öğrenmiştik.

Bere Modelleri İle İlgili Galerili Sayfalarımız;
video anlatımlı el örgüsü kolay bere yapılışı

video anlatımlı el örgüsü kolay bere yapılışı

Bere yapılışı hakkındaki videolu sayfalarımızı hatırladık. Figen Hanım ile kolay örgü bere yapımı ile ilgili bilgileri yine video anlatımlı olarak detaylı açıklamalı şekilde yapılışı kolay örgü işi bere yapımı nasıl olur sorusunun cevabını aldık. Şimdi birbirinden güzel tamamı el örgüsü bere modelleri galerilerinin yer aldığı sayfalarımızı hatırlayalım.

Bere modelleri ile ilgili en son ponponlu örgü bere örnekleri üzerinde durmuştuk. Tam 280 adet tamamı örgü sadece ponponlu bere modelinden oluşan galerili sayfamıza bekleriz.

Anne bebek ve çocuklar için birbirinden güzel örgü modellerinin yer aldığı ve içerisinde bolca anne çocuk berelerinin de yer aldığı anne çocuk örgü modelleri isimli sayfamızda da çok güzel bere modelleri bulunuyor.

Erkek bebek bereleri için burayı tıklayınız. Yetişkin erkek örgü bereleri için burayı, kız çocuk el örgüsü bere örnekleri için burayı, genç kız örgü bere modelleri için burayı, bayan örgü bereleri için ise burayı tıklayınız.

Bayan ve erkekler için örgü atkı ve bere modellerinin birlikte yer aldığı, genelde aynı çeşit el örgüsü atkı ve berelerin bulunduğu atkı bere kombinasyonu isimli sayfalar ile hem erkek hem de bayanlar için örgü atkı bere kombinasyonları ile birlikte olmuştuk.

Erkek örgü atkı ve bere kombinasyonu isimli sayfamız için burayı, bayan atkı bere modelleri için ise burayı tıklayabilirsiniz. Örgü işi bere modelleri ve yapılışları için daha fazlasını “Bereler” kategorisinde bulabileceğinizi tekrar hatırlatmakta fayda var.

Bir başka video ile anlatımlı sayfamızın sonuna gelirken umarız kolay örgü bere yapımı ile ilgili doyurucu bilgileri aldınız. El örgüsü kolay bere yapılışı hakkında bilmeniz gerekenleri öğrendiniz. Figen Hanım ile kolay bere nasıl örülür sorusuna cevap bulabildiniz. Yeni başlayanlar için el örgüsü kolay bere nasıl yapılır sorusunun cevabını Figen Hanım ile öğrendiğinizi var sayıyoruz. Şimdi bere modelleri galerilerine göz atmaya başlayabiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.