Örgü Galeri

Kolay Örgü Patik Yapılışı

Kolay Örgü Patik Yapılışı

Örgü öğreniyorum konulu sayfalarımıza devam ediyoruz. Bu sayfada kolay bir şekilde patik örmesini öğreneceğiz. Kolay örgü patik yapılışı ile ilgili tüm bilgileri açıklamalıvideolu anlatımlı olarak yayınlayacağımız bu sayfamızda yine örgüye yeni başlayan örgü sever ziyaretçilerimize yardımcı olacak örgü yapılışları hakkında sayfalarımıza yer vermeye devam ediyoruz. Bu sayfada kolay patik nasıl örülür bunu öğreneceğiz.  Youtube’da Figen Hanım’ın kanalı bir örgü sever olarak çok yararlı videolar barındırıyor. Örgü galeri olarak bizler de Figen Ararat Hanım Efendi’nin videolarını sık sık yayınlıyoruz. Kolay patik yapımı hakkında bilgileri yine Figen Hanım’ın eşsiz anlatımı ile videolu olarak kolay ve pratik örgü patik yapılışı ile birlikte olacağız.

Şimdi kolay patik nasıl örülür bunu videolu anlatımlı şeklinde açıklamalı olarak öğreneceğiz. Figen Hanım’ın güzel anlatımı ile örgüye yeni başlayanlar için adım adım,tane tane, baştan sona kolay örgü patik yapılışı ile ilgili bütün bilgileri öğrenelim. Videoyu izledikten sonra sizleri en güzel örgü patik ve çorap modellerinin bir arada bulunduğu “Patikler/Çoraplar” kategorisine davet ediyoruz. Önce örgü işi kolay patik yapılışıvideo anlatımlı öğrenelim.

Kolay Örgü Patik Yapılışı – Video Anlatımlı ve Açıklamalı Örgü Patik Yapımı

Kolay Patik Nasıl Örülür? Öğrendik Mi?

Kolay bir patik örmek daha çok örgüye yeni başlayan örgü sever hanımların ilgisini çekebilir. Çünkü tecrübeli örgü sever hanımlar daha ziyade zor olan modellere yönelebiliyor. Fakat bir zamanlar herkes kolay patik nasıl örülür bunu merak etmiştir. Bu sayfamızda bulunan açıklamalı olarak yer verdiğimiz video anlatımlı tam yeni başlayanlar için hazırlanmış. Kolay patik yapılışı hakkında bizlere A ‘dan Z ‘ye her şeyi anlatan ve bize kolay patik nasıl örülür bunu çok güzel açıklamalı ve baştan sona videolu anlatımlı şekilde öğreten Figen Hanım’a bir kez daha teşekkür ediyoruz. Peki sizler de kolay örgü patik yapılışını öğrendiniz mi? Sizler de bir patik örebilir duruma geldiniz mi? Görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bundan daha kolay bir patik nasıl örülür biliyorsanız bizimle paylaşın lütfen. Sanırım bu patik yapılışından daha kolay olan yoktur diye düşünüyoruz. Siz de bizimle aynı görüşte misiniz?

Örgü İşi Kolay Patik Yapımı Hakkındaki Görüşlerinizi Bekliyoruz

Bu sayfada kolay patik yapılışını öğrendiğinizi var sayıyoruz. Şimdi bir patik örerek işe başlayabilirsiniz. Peki hangi modelde öreceğini merak edenler var ise örgü galeri olarak işimiz örgü! Yeni başlayan örgü sever bayanlara yardımcı olacak bu gibi videolu anlatım sayfalarının yanı sıra en güzel örgü modellerinin bulunduğu, yüzlerce örneği bir araya getirerek hizmetinize sunduğumuz galerili sayfalara da yer veriyoruz. Bu konu ile alakalı olarak örgü patik ve çorap modellerini “Patikler/Çoraplar” kategorisinde tek çatı haline getirdik. Bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Çok güzel örgü patik ve çorap modelleri sizlerin beğenisini bekliyor.  Ayrıca Derya Baykal İle Patik Nasıl Örülür isimli bir başka patik örme videosu daha yayınlamıştık. O videoya da sitemizde bulunan videolu anlatımlar bölümünden ulaşabilirsiniz. Yine Bebek Patiği Nasıl Örülür isimli bu sayfamızda ise bebek patiği örme videosu bulunuyor. Bu sayfalarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Figen Ararat İle Örgü Patik Yapımı Çok Kolay!

Patik örmek göründüğü kadar kolay olmayabilir. Değişik motifler, işlemeler, parmak uçlarının ölçüsü derken bir çok kişi patik örerken hata yapabiliyor. Fakat bu sayfamız tamamen örgüye yeni başlayan örgü sever ziyaretçilerimiz için hazırlandı. En kolay örgü tekniği olan düz örgü ile örülen, sade ve basit bir patik yapılışını izledik. Basit derken yanlış anlaşılmasın! Desensiz, düz örülen ve yapılışı bakımından pratik bir patik olduğundan basit deyimini kullandık. Bu videoda ihtiyacımız olan örgü tekniği en kolay örgü tekniklerinden birisi olan düz örgüdür.

kolay örgü patik yapılışı

kolay örgü patik yapılışı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha önce düz örgünün nasıl yapıldığını anlattığımız bu sayfada düz örgünün yapılışını izleyebilirsiniz. Youtube’da Figen Ararat Hanım’ın kanalında bulunan örgü yapılışı videolarını çok beğeniyoruz. Güzel anlatımı, pratik, sade ve kolay yapılabilmeleri, pratik oluşları, sade, kolay örülmesinin yanında çok şık örgü yapılışlarını bizlere videolu açıklamalı şekilde anlatan kolay örgü patik yapılışı için Figen Hanım’a bir kez daha tekrar teşekkür ediyoruz. Figen Hanım’ın diğer videolarını görmediyseniz, sakın kaçırmayın! Tamamen yeni başlayanları düşünerek hazırlanmış birbirinden güzel videolu anlatımlar ile adım adım örgü öğreniyoruz. Bizler de işimiz örgü olduğundan örgü ile ilgili her türlü şeyi sitemizde yer vermeye çalışıyoruz. Diğer videolu anlatımlı sayfalar için “Videolu Anlatım” kategorisini inceleyebilirsiniz.

 

Konu İle Alakalı Diğer Sayfalar;

Bayan Örgü Patik Modelleri

Örgü Çorap Modelleri

Bebek Patikleri

Erkek Bebek Örgü Patik Modelleri

Bebek Patiği Nasıl Örülür

Derya Baykal İle Patik Yapılışını Öğrenin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.