Kolay Örgü Yelek Yapılışı

Örgüye yeni başlayanlar için yararlı olacağını düşündüğümüz bu sayfada kolay örgü yelek yapılışı ile ilgili bilgiler öğreneceğiz. Dikişsiz, düz örgü ile örülen, yetişkin bayanlar için çok kolay, kolay olmasının yanında çok şık bir örgü işi yetişkin bayan yeleği yapımını öğreneceğiz.

Kolay Biçimde Yelek Örme Videosu

En kolay yelek nasıl örülür sorusuna cevap aramaya çalışacağız. Youtube’da Figen Ararat Hanım’ın kanalında yayınlanan bir başka video ile bu sefer yelek örmek isteyenlere kolay bir yelek nasıl yapılır? bunu baştan sona açıklamalı ve videolu anlatımlı şekilde Figen Hanım’ın eşsiz anlatımı ile kolay örgü yelek yapılışının anlatıldığı bir başka videolu anlatım sayfamız ile tekrar huzurlarınızdayız.

Bu sayfamızda kolay yelek nasıl örülür bu soruya açıklamalı olarak cevap aramaya çalışacağız. Sizden gelen yorumlara bakılırsa yeleğin yapılışını öğrenmek isteyen ziyaretçilerimiz bir hayli fazla. Kimisi örgü işinde usta sayılabilir, kimisi örgüye yeni başlayan örgü sever ziyaretçilerimiz sık sık yelek nasıl örülür bunu merak ediyor. Bizler de bu sayfamızda örgüye yeni başlayanlar için el örgüsü kolay yelek yapılışı hakkında bilgileri içeren video anlatımlı  bir sayfa hazırlayalım dedik. Eminiz ki bir çok örgü sever ziyaretçilerimiz kolay örgü yelek yapılışı ile ilgili merak ettikleri pek çok şeyi öğrenecek. Videolu anlatım olarak Figen Hanım çok güzel bir şekilde anlatmış

Kolay Örgü Yelek Yapılışı Açıklamalı Video Anlatımlı

En Kolay Yelek Nasıl Örülür? Öğrendiniz Mi?

En kolay yelek nasıl örülür sorusuna cevap vermek için sanırım sadece Figen Hanım’ı izlemek yeterli olmuştur. Kolay bir şekilde örgü yelek yapılışı hakkında bizlere her şeyi anlatan Figen Hanım’a bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Bundan daha kolay bir yelek örmek mümkün değildir herhalde. Biz böyle düşünüyoruz. Siz ne dersiniz? Örgüye yeni başlayanlar için hazırladığımız kolay yelek yapılışının anlatıldığı bu sayfada yelek nasıl örülür sorusunun cevabını bulabildiniz mi? Cevabınız evet ise şimdi sizleri birbirinden güzel örgü yelek modelleri ve yapılışları ile ilgili sayfaları bir arada topladığımız “Yelekler” kategorisine davet ediyoruz. Bebek yeleklerinden çocuk yeleğine, erkek yeleklerinden bayan yeleklerine kadar bir çok el örgüsü yelek modelinden beğendiğiniz bir modeli seçerek yelek örmeye şimdi başlayın.

Eminiz ki videoyu izledikten sonra yeni başlayan örgü sever herkes kolaylıkla bir yelek örecek duruma gelmiştir. Dikişsiz, en kolay örgü tekniklerinden birisi olan haraşo örgü ile örülen, kolay bir modelden oluşan, kolay olmasının yanında çok şık bu yeleğin yapılışını baştan sona, adım adım, bütün detayları ile anlatılan bu videoyu izledikten sonra eminiz ki yelek örmesini merak eden örgü sever hanımlar bu yeleği rahatlıkla örebilir duruma gelecekler. Zaten videoda Figen Hanım çok güzel anlatmış.

Örgü Yelek Yapılışı Size Göre Kolay Mı?

Örgü galeri olarak biz sürekli kolay örgü yelek yapılışı diyoruz ama sizin görüşleriniz bizim için daha önemli. Videoda anlatılan örgü yelek yapımı size göre de kolay mı? Dikişsiz ve kolay örgü tekniklerinden olan haraşo örgü modeli ile yapılması kolaylık bakımından artısı olsa da bazıları için hala zor olabilir. Size göre bu yeleğin yapılışı kolay mı? Görüşlerinizi bekliyoruz. Kolay yelek veya herhangi başka bir kıyafet örmek için kolay olan örgü tekniklerini kullanın. Bazı örgü teknikleri yeni başlayanlar için zor gelebilir. İlk başlarda kolay olan teknikler ile başlamakta fayda var. Zamanla tecrübe edindikçe zor olan teknikleri de uygulayabilirsiniz.

Kolay örgü tekniklerinden olan “Düz Örgü” ve “Haraşo Örgü” ile başlamak iyi olabilir. Sitemizde birbirinden güzel örgü modellerinin yanında örgü yapılışları ile örgü tekniklerinin de anlatıldığı bir çok sayfa “Videolu Anlatımlar” bölümünde bulunuyor. Örgü tekniklerini bu bölümden inceleyebilirsiniz. Videoda anlatılan yelek haraşo örgü ile yapılıyor. Haraşo örgünün nasıl yapıldığını merak edenleri daha önce hazırladığımız “Haraşo Örgü Nasıl Yapılır” isimli bu sayfaya bir göz atmalarını tavsiye ederiz. Bir diğer kolay örgü tekniği olan düz örgünün yapılışını anlatan “Düz Örgü Nasıl Yapılır” isimli sayfamıza da buradan ulaşabilirsiniz. Düz örgü ile de videodaki yeleği çok rahatlıkla örebilirsiniz. Sadece yelek değil, her türlü örgü işi kıyafet veya aksesuarları da örebilirsiniz.

kolay örgü yelek yapılışı anlatımlı
kolay örgü yelek yapılışı anlatımlı

Sitemizdeki Örgü Yelek Modelleri Galerilerinden Bazıları;

Örgü galeri olarak kolay örgü yelek yapılışı ile ilgili bilgileri videolu anlatım şeklinde bilgiler aldığımız bu sayfamız gibi videolu anlatımlar gibi konusunda en güzel örgü modelleri galerileri ile de sizlerin hizmetinizdeyiz. Örgü yelek modelleri ise sitemizde en çok yer verdiğimiz konuların başında geliyor. Daha önce el örgüsü ile yapılan yelek modellerinden oluşan bir çok sayfa bulunuyor. Bu sayfalardan bir kaç tanesini örnek verecek olursak, bayan yelek modelleri için bu sayfayı, erkek bebek yelekleri için bu sayfayı, kız çocuk örgü yelek modelleri için bu sayfayı, kız bebek yelek örnekleri için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Çocuk yeleğinin nasıl yapıldığını izlemek için ise çocuk yeleği nasıl örülür isimli bu sayfa da ilginizi çekebilir. Kısaca örgü yelek modelleri ve yapılışları ile ilgili video anlatımlı sayfalar ile ilgili her şey “Yelekler” bölümünde bulunuyor.

Bu sayfamız ile umarız kolay yelek nasıl örülür bunu öğrenmek isteyenlere yardımcı olmuşuzdur. Kolay örgü yelek yapılışı hakkında detaylı şekilde açıklamalı ve videolu anlatımlı olarak bilgiler öğrendiğimiz bu sayfadaki yelekten daha kolay bir yelek nasıl örülür bilen varsa bizimle paylaşırsa çok mutlu oluruz. Bizler de burada yayınlayarak yeni başlayan örgü sever hanımlara yardımcı oluruz. Haraşo örgü ile yapılan her türlü kıyafet ve aksesuar çok kolaylıkla örülebilir. Yapması kolay olduğundan bir çok kişi tarafından tercih edilir. En azından yeterli tecrübe edininceye kadar. Daha sonra adım adım zor olan örneklere yavaş yavaş geçilir. Konu ile alakalı diğer sayfalara da bir göz atmanızı öneririz. Yelek ile ilgili başlıca sayfaları yukarıda sıralamıştık.

Örgü galeri olarak örgü ile ilgili her şeyi sitemizde sırası ile yer vermeye devam ediyoruz. Yaz aylarında yazlık örgü modelleri ve yapılışları ile birlikte oluyoruz. Kışa girerken kışlık ürünlere yer vermeye devam edeceğiz. En son eklenen sayfalardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın. En güzel örgü modelleri galerilerinden ilk siz haberdar olun!

İlginizi Çekebilir?

Örgü Alışveriş Çantası Yapılışı Videolu Anlatım

En Güzel Kullanışlı Örgü Alışveriş Çantası Modelleri Yapılışı Yeniden kullanılabilir örgü alışveriş çantaları  neden trend …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.