Örgü Galeri

Kolay Şal Nasıl Örülür

  • 1.082 kez görüntülendi.
Kolay Şal Nasıl Örülür

Kolay şal nasıl örülür isimli bu sayfamız ile bir başka “Nasıl Yapılır?” “Nasıl Örülür?” temalı videolu anlatımlı sayfamız ile tekrar karşınızdayız değerli örgü sever ziyaretçilerimiz. Daha önceki bir sayfamızda kolay şal yapılışı hakkında bilgiler anlatan bir video daha yayınlamıştık. O sayfamızda yayınladığımız videoda, Derya Baykal’ın programında yayınlanan bir bölümde tığ ile örgü şal yapılışı anlatılmıştı. Baştan sona tığ ile şalın nasıl yapıldığının anlatıldığı bu videoyu da izlemek isteyenler “Şal Nasıl Örülür? Videolu Anlatım” isimli tığ ile şal yapılışını anlatan sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz. Kolay şal nasıl örülür isimli bu sayfamızda biz 2 şiş ile şal yapımını öğreneceğiz.

Şimdi baştan sona açıklamalı, örgüye yeni başlayanların anlayacağı dilden anlatılmış olan video aracılığı ile 2 şiş ile örülen kolay şal yapılışı ile ilgili bilgileri videolu anlatımlı olarak izleyelim. Örgü işi kolay şal yapımı öğrendikten sonra en güzel örgü şal modellerinin bulunduğu sayfalarımızı da ziyaret etmeyi unutmayın. En güzel örgü şal modelleri galerisi için burayı, 200 adet kışlık örgü şal modelleri galerisi için burayı tıklayınız.

2 Şiş İle Kolay Şal Nasıl Örülür? Videolu Anlatımlı

Kolay Örgü Şal Yapılışı Size Göre Gerçekten Kolay Mı?

Videolu anlatımlı şekilde 2 şiş ile kolay şal nasıl örülür sorusuna Figen Hanım ile kolay şal yapılışı hakkında bilgileri almaya çalıştığımız bu sayfada anlaşılır açıklamalı olarak videolu anlatım şekilde anlatıldığı bu videoyu izledikten sonra eminiz ki bir çok kişi kolaylıkla bir şal örmesini öğrenmiştir. Örgüye yeni başlayan ve şal örmek isteyenler için kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bu şal modelini örmek hem çok kolay hemde görünüm olarak gayet şık bir model siz ne düşünüyorsunuz? Çiçek deseninde zorlananlar olursa bu kısmı pas geçebilirler. Zaten kolay olan bu şalı örmek daha da kolay hale getirebilirler.

Kolay şal nasıl örülür isimli bu sayfamızda el örgüsü bir şalın yapılışının anlatıldığı bu video sayesinde şalın nasıl örüldüğünü kolay bir şekilde öğrendiğinizi var sayıyoruz. Şimdi sitemizde yer alan örgü şal modellerine bakabiliriz. Bütün örgü modelleri sayfalarımızda olduğu gibi örgü şal modellerinde de en güzel olan örnekleri bir araya getirmeye çalıştık.

Bu sayfalarımızdan bazıları, örgü şal modelleri isimli bu sayfada yazlık ve kışlık şal modellerinin karışık olarak bulunduğu modeller bulunuyor. Kışlık örgü şal modelleri isimli bu sayfada ise sadece kışlık kalın şal örneklerine yer vermeye çalıştık. Birbirinden güzel, birbirinden şık tamamı el örgüsü ile yapılmış yüzlerce şal modellerinin bir arada bulunduğu bu sayfalardaki galerileri incelemenizi tavsiye ederiz.

Kolay Şal Modelleri ve Yapılışları İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin

Bu sayfadaki şal renkli, gül işlemeli, modelli, tığ ile örülen daha çok yazlık bir şal modeliydi. Kimilerine zor gelebilir. Şimdiki sayfamızda ise yine bir örgü şal yapılışını izledik. Fakat bu sayfamızdaki şalın yapılışı diğerine göre daha kolay örülen bir şal örneğinden oluşuyor. Yine Youtube’da Figen Ararat Hanım’ın kanalında yayınlanan videodan esinlenerek hazırladığımız bu sayfa ile Figen Hanım’ın güzel anlatımıyla adım adım, baştan sona kolay şal nasıl örülür bunu videolu anlatımlı ile öğrenmeye çalıştık. Tamamen örgüye yeni başlayanlar için düşünülmüş, 2 şiş ile kolay örülen, kolay örülmesinin yanında çok şık bir şal yapılışını öğrendikten sonra sizleri en güzel örgü şal modellerinin bulunduğu “Şallar” kategorisinde bulunan şal örneklerine bir göz atmaya davet ediyoruz.

kolay şal nasıl örülür anlatımlı

kolay şal nasıl örülür anlatımlı

Derya Baykal İle Örgü Şal Yapımını Öğrenmiştik

Örgü şal yapılışı ile ilgili bir diğer sayfamızda Derya Baykal ile yine şal nasıl yapılır bunun anlatıldığı sayfamız olan “Şal Nasıl Örülür?” isimli sayfamızda da tığ ile şalın nasıl örüldüğünü öğrenebilirsiniz. Umarız bu sayfada kolay şal nasıl örülür bu sorunun cevabını bulabildiniz. Şimdi sizleri bu konu ile yakından alakalı olan örgü şal modellerinin bulunduğu şallar kategorisine davet ediyoruz. Tığ ile örülen kışlık şal modelleri ile yazlık, kışlık karışık olarak yer verdiğimiz şal modellerinden oluşan yine geniş kapsamlı galerilerimiz ile birbirinden güzel yüzlerce örgü işi şal örnekleri sizlerin beğenisini bekliyor. Bu sayfada kolay şal yapılışını öğrendik. Örgü şal modelleri galerilerinden birisinde bulunan modellerden en çok beğendiğiniz şal örneğini bu sayfada anlatılan yöntemleri uygulayarak da kendiniz elde etmeniz gayet mümkün.

Bittikten sonra bizimle paylaşmayı da ihmal etmeyin lütfen. Bizler de burada diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşıp onları da örgüye teşvik etmiş oluruz. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın. En son yayınlanan birbirinden güzel örgü modelleri galerileri ile örgü öğreniyorum konulu açıklayıcı videolu anlatımlı sayfalarımızdan ilk siz haberdar olun! Şallara alternatif olabilecek panço örnekleri de sitemizde yer verdiğimiz konulardan birisidir. Hatta en geniş kapsamlı galerilerden birisi olan “Örgü Panço Modelleri” galerisinde tam tamına 330 çeşit el örgüsü panço modelleri bulunuyor. Panço örneklerine de bir göz atmanızı tavsiye ederiz.Birbirinden güzel panço modelleri ile dolu galerimizde örgü işi panço örneklerine doyacaksınız. Panço müdavimleri ise bayılacak.

Konu İle Alakalı Diğer Sayfalarımız

  • Tığ İle Şal Örme Videosu
  • Kışlık Örgü Şal Modelleri
  • Yazlık Kışlık Karışık Örgü Şal Modelleri
  • Diğer Videolu Anlatım Sayfaları
  • Bayanlar İçin Örgü Modelleri
  • Örgü Panço Modelleri Galerisi
  • Derya Baykal İle Şal Yapımı Videosu
  • Bluz Yapılışları
  • Yazlık Örgü Modelleri ve Yapılışları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.