Örgü Galeri

Kolay Sepet Örgü Modeli Yapılışı

  • 1.366 kez görüntülendi.
Kolay Sepet Örgü Modeli Yapılışı

Kolay sepet örgü modeli yapılışı ile birlikte, örgüye yeni başlayan değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için örgü teknikleri yapılışını anlatan videolu anlatımlı sayfalarını yayınlamaya devam ediyoruz. Bu sayfamızdaki videolu anlatım bölümünde kolay sepet örgü modeli yapımı ile karşınızdayız. Örgüde kullanılan tekniklerden birisi de kolay sepet örgü modelidir. Peki kolay sepet örgü modeli nasıl yapılır? Bunu bizlere videolu olarak Şerife Hanım anlatacak.

Youtube’da Şerife’nin Örgü Dünyası adlı kanalda bir çok örgü tekniklerinin ve örgü kıyafet veya aksesuar yapımını anlatan bir çok sayfa bulunuyor. Örgü çeşitlerinin nasıl yapıldığını anlatan bu kanalı bir örgü sever olarak takip etmenizi öneriyoruz.

Örgü öğreniyorum konulu sayfalarımızdan birisi olan bu sayfamızda örgü teknikleri ile ilgili bilgiler edinmeye tüm hızımız ile devam ediyoruz. Bu sayfada kolay sepet örgü modeli ile ilgili bilgiler öğreneceğiz. İsterseniz artık kolay sepet örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap için kolay sepet örgü yapılışı hakkında baştan sona açıklamalı olarak bize anlatan videoda Şerife Hanım’ı izleyelim.

Kolay Sepet Örgü Modeli Yapılışı – Video Anlatımlı

Kolay Sepet Örgü Modeli Nasıl Yapılır Öğrendik Mi?

Örgü öğreniyorum temalı videolu anlatımlı sayfalarımızda bu sefer kolay sepet örgü modeli yapılışı ile ilgili bilgiler edinmeye çalıştık. Her örgü sever hanımın mutlaka en az bir defa ziyaret ettiği Şerife Hanım’ın Örgü Dünyası isimli Youtube Kanalında yayınlanan öğretici video ile kolay sepet örgü modeli nasıl yapılır bu soruya cevap aramaya çalıştık. Bizce aradığımızı bulduk.

Ne dersiniz? Şerife Hanım bizlere çok güzel anlatımlı ile kolay sepet örgü modelinin yapımı ile ilgili bütün bilgileri vermiş. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz. Bir kez daha tekrarlamakta fayda var, örgüye yeni başlayanlar için çok yararlı bilgilerin bulunduğu Şerife’nin Örgü Dünyası isimli Youtube kanalını takip etmenizi bir örgü sever olarak tavsiye ederiz. İşinize yarayacak bir çok şeyi öğrenebilirsiniz.

Kolay Örgü Sepet Modeli Yapılışı Oldukça Kolaydır

Örgü galeri olarak bizler de siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için yararlı olduğuna inandığımız çeşitli videolar yayınlıyoruz. Videoları kendimiz çekmesek bile Youtube’da rastladığımız videolardan en güzel anlatımlı olanı sizler için sitemizde yayınlıyoruz ki örgüye yeni başlayan ziyaretçilerimize yardımcı olalım. Kolay sepet örgü modeli yapılışı isimli bu sayfamız gibi örgü tekniklerinin yapılışlarını anlatan bir çok sayfa daha önce yayınlamıştık. Bu sayfalarımızı tek çatı halinde “Videolu Anlatım” bölümünde topladık.

Diğer videolu anlatımlı sayfalarımız için bu kategoriyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. “Videolu Anlatım” bölümünde sadece örgü teknikleri yapılışları değil, örgü kıyafet ve aksesuar yapılışlarını baştan sona anlatan sayfalar bulunuyor. Bir kıyafetin nasıl örüldüğü bütün detayları ile anlatılan bu sayfalarımızı da ziyaret etmenizi öneririz. Bir atkı nasıl örülür, kazak nasıl örülür, şal yapımı kapüşonlu bebek hırkası yapılışı, yazlık örgü bluz yapılışı gibi konular bu sayfalarımıza sadece bir kaç örnek. Daha fazlası için sizleri Videolu Anlatım kategorisine bekliyoruz.

Sepet Örgü Modeli Yapımı Oldukça Kolay, Değil Mi?

Kolay örgü sepet modeli yapılışı itibari ile adından da anlaşılacağı gibi oldukça kolaydır. Zaten bu sayfadaki videoda açıklamalı şekilde örgü sepet modeli nasıl yapılır bunu videolu anlatım olarak yayınladık. Bu modeli örmesi kolay ve eğlencelidir. Mevsimlik örgülerde çok güzel görünüm verir. Yazlık yelek örmek isteyenler için önerdiğimiz bir örgü modelidir. Hazır bahsi geçmişken belirtelim. Yazlık örgü yelek yapılışını anlatan bir videolu anlatım sayfasını daha önce sitemizde yayınlamıştık. İsteyen o sayfamızı “yazlık örgü yelek yapılışı” buradan ziyaret edebilir. Kolay sepet örgü  modelinin kolay örgü çeşitleri grubuna girdiğini belirttik. Peki başka hangi tür örgü teknikleri yapılışı itibari ile yeni başlayanlar için kolay sayılır? Bu soruya da bir kaç örnek vermek isteriz.

kolay sepet örgü modeli yapılışı

kolay sepet örgü modeli yapılışı

Aramızda örgüye yeni başlayanlar var ise önce kolay olan tekniklerden başlamalarını tavsiye ederiz. Diğer kolay örgü modellerini sayacak olursak, düz örgü, düz örgünün tam tersi olan adından da anlaşılacağı gibi ters örgü, haraşo örgü modeli gibi örgü çeşitleri kolay olan gruba girer.

Bizler sitemizde daha önce bu tür örgü tekniklerinin nasıl yapıldığı ile ilgili bu sayfamızdaki gibi videolu anlatımlı sayfalar paylaşmıştık.

Bu sayfalara ve daha fazlasına videolu anlatım kategorisinden ulaşabileceğinizi tekrar hatırlatırız. Sadece örgü teknikleri değil örgü kıyafet ve aksesuar yapılışları ile öğretici bir çok videolu anlatım sayfası sizi bekliyor.

Bu sayfamızda umarız kolay sepet örgü modeli nasıl yapılır sorusunun cevabını bulabildiniz ve sizler de bu tekniği kullanarak biz kıyafet örebilir duruma geldiniz. Şimdiden kolay gelsin! Örgü ile kalın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.